| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2005 m. vasario 24 d. 20:42:59
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. vasario 24 d. 20:39:33
2005 m. vasario 24 d. 13:11:27
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. sausio 27 d. 17:00:43
2005 m. sausio 26 d. 17:49:22
____________________
Its funny how from simple things, The best things begin. Don't let your mind rule over your heart...
2005 m. sausio 25 d. 19:06:04
2005 m. sausio 25 d. 19:02:24
____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
2005 m. sausio 25 d. 18:44:08
____________________
WARNING: tas nuostabus jausmas kai, kai svaigsta galva ir linksta kojos vadinamas..girtumu:) cheers..
2005 m. sausio 10 d. 12:48:02
____________________
And you and you and you! Party people;D
2005 m. sausio 7 d. 14:54:07
2005 m. sausio 6 d. 16:53:56
Na šeip aš neturiu prieš ją nieko tokio.. na toks stilius lyg ir prie pop\rock kažkas.. bet nepatinka man.. matosi kad dainos tikrai geros, kurtos su noru.. bet mano skonio grupė neatitinka
2005 m. sausio 5 d. 20:18:53
____________________
"Džiazas –-tai tam tikri dalykai,kurie gyvena žmogaus viduje,kai jis gali valdyti ne tik natas ar instrumentą,bet ir dvasią."
2005 m. sausio 3 d. 13:02:59
____________________
Life is not a game. Don't play with your life.
2005 m. sausio 3 d. 00:40:36
Uzhburianti lyrika, nuoshirdus skambesys, romantishka, o kartais vezhanti muzika. Zhmones kurie ja kuria - nuostabus. Dainu atrasi bet kokia nuotaikai. Ir kai pragarishkai liudna ir kai nori gerai pasitusint. Shia grupe galima tikrai vadinti nuostabia. Jie sukure labai daug nuostabiu dainu, reikia labai daug laiko kol galetum pazhinti visa jos kuryba it tinkamai ivertinti. Kartais pagalvoju, kad gyvenimas butu liudnesnis jei nebutu "Roxette". Tiek visko ishgyventa, tiek grazhiu ivykiu atgaivina, toki nuostabu zhmogu primena
Roxette Forever !!!
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. sausio 3 d. 00:32:16
____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]