Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Dainioos
2013 m. gegužės 2 d. 22:42:28 2013-05-02 22:43:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai jau tikrai, kad geriau būtum neatgaivinęs. Šaunuolis, kad supranti. Spaudžiu dešinę.


Atsakyti
JustazzzPop
2013 m. gegužės 2 d. 22:31:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geriau jau buciau neatsakes Rutonei ir neprikeles sios temos, nes pamato toks gyvis kaip dainioos ir pradeda cia savo nuomones kaisioti.


____________________
Senos Dainos - Geros Dainos
Atsakyti
Dainioos
2013 m. gegužės 2 d. 17:40:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visiškai nesimaivydamas sakau, kad man protu nesuvokiama, kaip galima šito klausytis. Manau, kad tai yra žemo intelekto žmonių muzika. Raginu visus tokius išlysti iš savo urvų, mažo, susikurto pasauliėlio.


Atsakyti
JustazzzPop
2013 m. gegužės 2 d. 11:46:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Zinau kad mano muzikos skonis labai prastas bet ka jau padarysi yra kaip yra.

 


____________________
Senos Dainos - Geros Dainos
Atsakyti
Rutonė
2013 m. vasario 24 d. 18:24:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

you must be kidding. or trolling. 


Atsakyti
JustazzzPop
2013 m. vasario 24 d. 12:45:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai saunus dainininkas :)


____________________
Senos Dainos - Geros Dainos
Atsakyti
COS
2013 m. sausio 26 d. 19:30:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visų pirma noriu padėkoti kad, perskaitėte mano komentarą ir net įvertinote. Įkvėptas to noriu pridurti kad, mano manymu problema yra grynai lokali ir Lietuviška. Aš daug žiūriu lenkiškos televizijos ir patikėkit tenai niekas taip neprakišinėja tokio neskoningo šlamšto kaip radži, pupytės ir kitokios žvaigždės. Ten jie turi kažką  panašaus į mūsų Pūką ir ten išsilieja jų "turtai". O pas mus kažkas labai stengiasi kad mes paderintume savo skonį. Del to nekalti radži, minedai ir dainuojantys papai. Manau visokiems prodiuserems ir savininkams nusibodo bendrauti su meno žmonėmis, nes tai tikrai nelengva. Daug paprasčiau susitarti su dainuojančiais papais. Na tai kas kad jų visų balsai ta pačia programa padaryti.


Atsakyti
Rutonė
2012 m. gruodžio 19 d. 01:00:17 2013-02-24 14:47:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Matai, projektas yra tam, kad... Sakykim, taip - LNK reikia naujos mergaitės kokiam bukam projektui. Va čia ir išsirinks. Plius minus padoriau atrodančią, be kompleksų, ne itin protingą.... Iš esmės, man gaila tų merginų, bet suprantu jų norą patekt į televiziją. Visgi pinigai nemaži. Ir kai tam nereikia nei ypatingo proto, nei sugebėjimų, o tik pasistaipyt pusplikei... Ai, ne apie jas čia kalba.... Baisiausia turbūt yra tai, kad tai, kas jį išgarsino, išmokė be jokių sąžinės graužačių vogt ir toliau (kai kas gal pasakys - "o ko iš čigono tikėtis?", bet aš manau, čia ne rasė/tautybė kalta.. ). O jei turi galvoj Valinską, kažkodėl nemanau, kad jis čia irgi rankas prikišo, Nenustebčiau, jei tai ir paties Radžio mintis.

"Pasigėrėkit":


Atsakyti
COS
2012 m. gruodžio 19 d. 00:17:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Netalentingas plagiatorius, riboto intelekto akiplėša. Reikiamu metu pasimaišė kaip kaip užpildas rinkai, o visa kita talentingų ir gerai iš to uždirbančių dėdžių darbo vaisius. Manau tie kas sukuria tokius produktus juos kurdami turi gerai apsinešti kaip sntechnikai prieš nerdami į užtvinusę kanalizaciją. Kita vertus įdomu kiek reikia uždirbti iš to, kad klausą ir skonį turintis žmogus prisiverstų dirbti su tokia "ŽVAIGŽDE". Parašyti paskatino projektas kur jis jieško žmonos. Nežinau kas pažadėta toms mergaitės už tokį nusižeminimą.


Atsakyti
hana
2011 m. rugpjūčio 21 d. 14:58:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano baba ji megsta

Atsakyti
metal4ewer
2011 m. balandžio 7 d. 20:34:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ai nekritikuosiu

Atsakyti
skaistusia
2011 m. balandžio 7 d. 18:32:53 2011-04-08 00:13:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mane jo snukis taip užknisa kai per teliką aš jį matau

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
a-n-d-r-i-u-x-a-s
2011 m. balandžio 6 d. 22:32:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tik mociutem ir klausyt tokio atlikejo D

Atsakyti
kalipse
2011 m. vasario 8 d. 20:54:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
kalipse rašė:
Stripped rašė:
kalipse rašė:
per tusus sueina,bet seip nemegstu jo

Jau įsivaizduoju kokio lygio tie jūsų tūsai...

Nu ir nusvaigai...Tai pagal tave,taip iseina,man reikia neit i koki vakareli,i kuri kviecia draugai,nes ten radzi leidzia kartais???????

Matot,iš jūsų komentaro aš susidariau truputį klaidingą nuomonę. Cituoju: ,,per tusus sueina'' - pagal tokį išsireiškimą,galima suprasti,kad tūsų metu Radži dainos - na,tarkim,visai [pa]tinka ir nuotaikos nepagadina. Cituoju toliau: ,,bet seip nemegstu jo'' - o dabar galim suprasti,kad Radži dainos ne tūsų metu jums nepatinka.Tai jūs žmogau,apsispręskite pagaliau... - pvz. Man nepatinkančios dainos tūsų metu,išgėrus tam tikrą kiekį alkoholio,kažkodėl nepasidaro patrauklesnės.Ir aš nedalyvauju tokiose tūsuose,kur leidžiama,man atrodanti šlykšti muzika.Na,nebent esu visiškai nusigėręs,ir mano klausos aparatai atsijungia.Bet čia jau apie save pasakiau...

Tai as jau net savo nuomones,nebegaliu pasakyt...

Atsakyti
Stripped
2011 m. vasario 8 d. 01:11:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kalipse rašė:
Stripped rašė:
kalipse rašė:
per tusus sueina,bet seip nemegstu jo

Jau įsivaizduoju kokio lygio tie jūsų tūsai...

Nu ir nusvaigai...Tai pagal tave,taip iseina,man reikia neit i koki vakareli,i kuri kviecia draugai,nes ten radzi leidzia kartais???????

Matot,iš jūsų komentaro aš susidariau truputį klaidingą nuomonę. Cituoju: ,,per tusus sueina'' - pagal tokį išsireiškimą,galima suprasti,kad tūsų metu Radži dainos - na,tarkim,visai [pa]tinka ir nuotaikos nepagadina. Cituoju toliau: ,,bet seip nemegstu jo'' - o dabar galim suprasti,kad Radži dainos ne tūsų metu jums nepatinka.Tai jūs žmogau,apsispręskite pagaliau... - pvz. Man nepatinkančios dainos tūsų metu,išgėrus tam tikrą kiekį alkoholio,kažkodėl nepasidaro patrauklesnės.Ir aš nedalyvauju tokiose tūsuose,kur leidžiama,man atrodanti šlykšti muzika.Na,nebent esu visiškai nusigėręs,ir mano klausos aparatai atsijungia.Bet čia jau apie save pasakiau...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
kalipse
2011 m. vasario 7 d. 21:35:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu jo...Pasakai zmogus savo nuomone,ir uzsipuola visi...

Atsakyti
Persona
2011 m. vasario 7 d. 20:49:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, manau, žmogus tik norėjo pasakyti, jog tikėtina, kad vakarėliai su tokia muzika nebūna itin intelektualūs.

Atsakyti
kalipse
2011 m. vasario 7 d. 18:57:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
kalipse rašė:
per tusus sueina,bet seip nemegstu jo

Jau įsivaizduoju kokio lygio tie jūsų tūsai...

Nu ir nusvaigai...Tai pagal tave,taip iseina,man reikia neit i koki vakareli,i kuri kviecia draugai,nes ten radzi leidzia kartais???????

Atsakyti
-Orpheus-
2011 m. vasario 7 d. 18:51:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
žema.

Atsakyti
Stripped
2011 m. vasario 7 d. 15:26:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kalipse rašė:
per tusus sueina,bet seip nemegstu jo

Jau įsivaizduoju kokio lygio tie jūsų tūsai...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


ColdWorld ColdWorld
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3570
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 354076