____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit.
Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it.
So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Kažkada bandžiau jo paklausyti. TAM, KAD NENEIGČIAU TO, KO NEŽINAU. Bet... po dviejų dainų nutariau, kad neprivalau taip kankintis, nes nesu, tarkim, žurnalistė, rašanti apie Radži dainas. Sutinku, kad jis gal ir įdomus kaip asmenybė(?), bet kaip dainininkas tai jau tikrai ne.
Anastazija.
*
manai, kad jis dainuoja nuoširdžiai, ane? nu tarkim. bet žinai, ar galima nuoširdumu pavadinti fonogramą?? jei jau žmogus nori būti nuoširdus savo gerbėjams tai jis turėtų ir neapgaudinėti jų su studijose įrašytais įrašais, kuriuos leidžia per savo "live" koncus... bet tai tarkim, tai tik mano nuomonė.
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Dabartiniems žmonėms pakeisti nuomonę labai lengva, ims daug ką, jei gražiai patiektas. Paklausk kad ir profesionalų, ar jis moka techniškai dainuoti. Jokios vertės.
Esat kai kurie (-ios) patys pristabdyti tai lyg ir patrinti. Tai gera muzika mano manymu ta kurios žmones klauso, o atlikėjas jei ne pasauly, tai savo šalyje yra giesiog graibstomas ir nespėja suktis po koncertus. Tai tada vadinasi muzika verta dėmesio, nes atlikėjas ją šauniai perteikia. Žmonių neapgausi, nuoširdumo nesuvaidinsi. Tai va kas ta gera muzika. Svarbu teisingai pasirinkti, o jei lendat diskutuot tema kuri jus erzina, mieli kolegos, esat neapsisprendę ką norit klausyt. Paklausykit mano favorito, patikėkit, patiks ir nuomonę pakeisit. Tikiu, kad susidraugausim. Ačiū už dėmesį, malonu bendrauti.
metalikas rašė: trint sita idiotiska diskusija, geda pasidare pamacius kad cia diskutuojama apie tokius cirkus..
Nu galim ir apie cirką padiskutuot.Jei jo nebūtų,nežinotume kas yra gera muzika...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2011 m. vasario 7 d. 15:18:12
2010 m. birželio 28 d. 14:39:54
2010 m. birželio 28 d. 13:10:04
2010 m. birželio 28 d. 10:44:26
mano mama va pvz eminemo klauso
O kad mano mama jo klausytusi...Bet bent ji Radzio nesiklauso...O siaip tai jo klausimosi manija baigesi ir galim vel ramiai gyvent
,kieta tavo mama, mano mama kartais klauso Eminem- not afraid , nes jei ta daina patinka labai ..
2010 m. birželio 28 d. 10:42:45
mano mama va pvz eminemo klauso
O kad mano mama jo klausytusi...Bet bent ji Radzio nesiklauso...O siaip tai jo klausimosi manija baigesi ir galim vel ramiai gyvent
2010 m. birželio 27 d. 23:39:41
2009 m. lapkričio 14 d. 08:43:11
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
2009 m. lapkričio 13 d. 20:35:37
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2009 m. lapkričio 13 d. 20:08:11
____________________
Tamsiosios gatvės pusės lankytoja.
2009 m. rugsėjo 29 d. 17:04:41
2009 m. rugpjūčio 25 d. 18:49:12
____________________
Asirijos Dažnutė.
2009 m. kovo 15 d. 18:56:46
*
manai, kad jis dainuoja nuoširdžiai, ane? nu tarkim. bet žinai, ar galima nuoširdumu pavadinti fonogramą?? jei jau žmogus nori būti nuoširdus savo gerbėjams tai jis turėtų ir neapgaudinėti jų su studijose įrašytais įrašais, kuriuos leidžia per savo "live" koncus... bet tai tarkim, tai tik mano nuomonė.
2009 m. kovo 15 d. 16:13:54
Be reikalo popierių gadino tą knygą rašydami
Reiktų prašyti leidėjų,kad pakeistų tiražą:Knygą išleistų rulono pavidalo,baltais lapeliais...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. kovo 15 d. 15:49:05
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. kovo 15 d. 10:38:21
Dabartiniems žmonėms pakeisti nuomonę labai lengva, ims daug ką, jei gražiai patiektas. Paklausk kad ir profesionalų, ar jis moka techniškai dainuoti. Jokios vertės.
2009 m. kovo 15 d. 08:33:53
2009 m. kovo 14 d. 22:44:04
2009 m. kovo 14 d. 22:39:42
trint sita idiotiska diskusija, geda pasidare pamacius kad cia diskutuojama apie tokius cirkus..
Nu galim ir apie cirką padiskutuot.Jei jo nebūtų,nežinotume kas yra gera muzika...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. kovo 14 d. 21:08:23
2009 m. kovo 14 d. 19:57:51
Nu man tu tiesiog keista. Įsimylėjus Radži ir sakai, kad jis tavęs neerzina, savaime aišku, nemanai?