Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kino Pavasaris 2009

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Dilgele
2009 m. gegužės 12 d. 00:03:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš prisimenu anos beraštišką pavadinimą, tai lengva rast per paiešką : D

https://www.music.lt/Rodo-gera-fi...ijos- 44869.html

Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 11 d. 23:27:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
si penktadieni 0:50val. per LNK kanala rodys ,,Svytejimas" (The Shining), cia kazkur buvo tema, kuri tiktu pranesti koki artimiausiu laiku gera filma rodys, bet manau nepagadins sitos temos, jeigu cia parasysiu

Atsakyti
ep
2009 m. balandžio 21 d. 23:25:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dingussi rašė:
Dilgele rašė:
p.s. Kaip labai mane užkniso tie, kurie į k/t salę ateina pavalgyt. Trekšt-trekšt-gurkt ..

o man be guminukų kino salėj sunkiai gyvent sekasi ) sorry

nejaugi tokie dar renkasi i tokius filmus
na manau Dilgele neturejo omeny guminukus
bet siaip as labai pritariu, kazkaip visas tas valgis k/t labai jau popsovas dalykas ir teisiog vos nepagarba tavo kaiminams...

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
dingussi
2009 m. balandžio 4 d. 15:51:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dilgele rašė:

p.s. Kaip labai mane užkniso tie, kurie į k/t salę ateina pavalgyt. Trekšt-trekšt-gurkt ..

o man be guminukų kino salėj sunkiai gyvent sekasi ) sorry

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
Dilgele
2009 m. balandžio 3 d. 20:12:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke rašė:
He he, pasidavei elitaZ madai! ;p

Pagal tokią logiką visas KP yra mada.;PP
O kad Camino žiūroviškiausiu išrinko, tai nesistebiu. Geriausias iš to, ką man teko pažiūrėt — Il Divo be konkurencijos.

Reguliariajam repertuare iš KP rodytų tikrai bus Wrestler ir Gomorra.

Atsakyti
dingussi
2009 m. balandžio 3 d. 17:28:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paskutiniai filmai, kuriuos teko žiūrėti Kino Pavasaryje:

Žgutas - [sudomino, tik nuo filmo vidurio, pabaiga buvo galima ir nuspėti]

Tyrėjas - [va čia tai sakykit, ką norit, bet tikrai savotiškas filmas...jau vien personažas ko vertas... tik tiek, kad liko vienas man klaustukas... bet siužetas įtraukiantis, painus, tas man patiko]

Viskas Kino Pavasaris baigės iki kitų metų

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
elenioooke
2009 m. balandžio 3 d. 14:04:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dilgele rašė:
Kamino
Reičel išteka

He he, pasidavei elitaZ madai! ;p



____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Dilgele
2009 m. balandžio 3 d. 12:35:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kamino — emociškai labai stiprus filmas, po seanso teko pamatyt ir verkiančių (na, manęs tiek nepaveikė; visgi — geriau po šio, nei po kokio B. Button). Ilgas, 2,5 h, išmetus kai kurias scenas prasmės neprarastų. Savotiška gerų-blogų emocijų terapija, filmui pasibaigus lieka temų „bendriems pamąstymams“. Ne iš tų, kuris asmeniškai labai patiko, bet įspūdį paliko ilgam.

Reičel išteka — tikriausiai labiausiai nustebinęs filmas. Puiki drama. Ne kažkoks specifiškai-festivalinis, tačiau ir žavi tuo, kad geras turinys derinamas su pakankamai lengvai priimama filmo forma.

Abu, nors ir labai skirtingus, pamatyt verta.

p.s. Kaip labai mane užkniso tie, kurie į k/t salę ateina pavalgyt. Trekšt-trekšt-gurkt ..

Atsakyti
Gabux
2009 m. balandžio 2 d. 00:09:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na ne visi, ne visi.
Bet šis tai tikrai toksai.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
dingussi
2009 m. kovo 31 d. 23:53:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabux rašė:
Toks labai jau savotiškas.

Man taip apie beveik visus kino pavasario filmus norusi sakyti

o Tyrėjas ryt planuoju pasižiūrėt

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
Gabux
2009 m. kovo 31 d. 23:48:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The Investigator - Tyrėjas. [2008]
https://www.kinopavasaris.lt/film...p?id= 1236793152


Toks labai jau savotiškas.
Tarsi būtų trileris su metaforiškais misticizmais.
Supintas, ganėtinai toks nieko.
Bet smagiausia buvo tai, jog po filmo į Skalviją atėjo pats režisierius : )
Visi jam klausimus uždavinėjo.
Aš paklausiau taip pat, smagiai taip. Gyvai.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
dingussi
2009 m. kovo 31 d. 01:05:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oki aš dar savo kino pavasario nebaigiau )) Taigi:

Sudie,Solo - [hmm...filmas apie tai, kai nori kažkam padėti, bet tam žmogui tavo pagalbos nereikia... bet tu vistiek bandai (čia jei žiūrėsime iš Solo pozicijos) šiaip nenoriu išsiplėsti...filmas man patiko ir taškas. ]

Gražus žmogus - [dar karta įsitikinau, jog nereikia eiti į filmą kažko tikintis... buvau susidarius kiek kitokį vaizdą, ir tai man trukdė priimti filmą tokį, koks jis yra... o jame na nemažai ne itin laimingos meilės... bet šiaip negaliu labai ko blogo sakyt...tiesiog, tai nebuvo ko tikėjausi...]

Pasaulis yra didelis ir išsigelbėjimas slypi už kampo - [man jis patiko labai labai... nes aš mėgstu tokius, šiltus filmus, kur tragedija persipina su komedija, kur lyg jau ir galėtų riedėti ašarėlė, bet va vėl šypsaisi... tokie filmai yra mano mėgiamiausi, o šiam rašyčiau 10+ (jei, kam nepatiko/nepatiks aš tikrai neatsakau ) ) ]

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
Dilgele
2009 m. kovo 30 d. 22:14:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke rašė:
bet dar tikiuos ką ir Klaipėdoj pamatyt, ko gal neįtraukėm į savo žiūraraštį tenai

Jau yra kitų miestų tvarkaraščiai. Kaune padoriau; Klaipėdoj, Šiauliuose ir Panevėžy viskas truks po dieną ir rodys du indiškus filmus.: D Aš tikiu, kad jie gal tikrai nėra patys blogiausi, bet .. ..

Gal ir bernaitis.: D Reikės kitą kartą pasiklausyt, kas ten dainuojama.

Atsakyti
elenioooke
2009 m. kovo 30 d. 18:47:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na okei, iš tų 8 matytų filmų išskirsiu tris, palikusius patį pačiausią įspūdį:

Tahoe ežeras. Pripažint tenka, kad jei jis būtų ne pirmas, matytas, o tarkim, žiūrėtas šeštadienį prieš vidurnaktį, įspūdis būtų buvęs kitoks. Čia dėl jo tempo. Kaip bebūtų, mane sužavėjo jau vien dėl to, kad jis nebuvo toks tipiškai meksikietiškas (net jei kalbam ne apie visus mariačius, o kad ir apie greitą tempą, įtampą, purvą kaip, pavyzdžiui, Innaritu filmuose), nors galėjai tiesiog ant pečių jaust tą slegiančią tingią kaitrą ir kažką neeuropietiško. Ir apskritai stereotipų griovimo požiūriu KP buvo labai dėkingas. Grįžtant prie šito konkretaus filmo- nuoširdžiai tikiuos, kad jo režisierius ir toliau kurs. Šitas darbas buvo toks ryyškiai debiutinis, bet dėl to gal net kažkuo žavingesnis.

Žgutas. Nelabai pamenu, dėl kokių priežasčių buvau įtraukus jį į savo must-see sąrašą, bet o visai nesigailiu. Visiškai ne mano tipo filmas, bet kiek tekę matyt kažko panašaus, šitas buvo kitoks. Lengvai (o gal ir nelabai lengvai) pačiuožęs, su tokiu gerieetiško veido pagrindiniu veikėju ir daugybe nenuvalkiotų smagumų. Apskritai, labai originalus ir visiškai ne toks, kokio galima tikėtis iš Rytų Europos.

Tarp Sienų. Va į šitą dėjau daugiausia vilčių : ] Visų pirma, aišku, dėl jo prancūziškumo, antra- dėl netikėto kūrėjų idėjos sprendimo. Kažkas labai pažįstamo ir triukšmingai rėkiančio apie demokratiją, kuri kartais išsigimsta. Ypač man patiko Francois- gal būtent dėl to, kas jis toli gražu nebuvo idealus ir neaišku, ar visad pats teigiamiausias veikėjas su savo optimistiškom ar sarkastiškom pastabom. Toks žmogiškas. Mielai iškeisčiau saviškę prancūzę į jį ; D

Galų gale įspūdžiai patys teigiamiausi : ] Buvo kas patiko, buvo kas labai nepatiko, bet dar tikiuos ką ir Klaipėdoj pamatyt, ko gal neįtraukėm į savo žiūraraštį tenai. Ir kitų metų, kas be ko, laukiu : ]

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
elenioooke
2009 m. kovo 30 d. 18:31:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dilgele rašė:
O, ilga versija.: ))) Nais.
Bet ten dar buvo tokia teminė daina su gana įkyriu (man) moterišku vokalu, kur pačioj pradžioj rodo padėką prisidėjusiems prie KP organizavimo etc.

O man atrodo, kad ten toks jaunas bernaitis traukė ; D

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Dilgele
2009 m. kovo 30 d. 16:08:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Išgyrė man „Camino“, tai hm.. trečiadienį eisiu žiūrėt.: )
Ir „Rachel Getting Married“ ketvirtadieniui (patikėjau, kad gal tikrai ne holivudinė vestuvių tragedija).

Atsakyti
dingussi
2009 m. kovo 30 d. 01:35:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kažkaip dėmesio net neatkreipiau

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
Dilgele
2009 m. kovo 30 d. 01:28:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O, ilga versija.: ))) Nais.
Bet ten dar buvo tokia teminė daina su gana įkyriu (man) moterišku vokalu, kur pačioj pradžioj rodo padėką prisidėjusiems prie KP organizavimo etc.

Atsakyti
dingussi
2009 m. kovo 30 d. 01:20:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.youtube.com/watch?v=M...featu re=channel čia pilnas tas reklaminis klipukas, o Frankie Valli - Beggin' pavadinimas originalus
ir man vis dar neįgriso ))

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
Dilgele
2009 m. kovo 30 d. 01:16:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke rašė:
O aš tos dainelės iki dabar iš galvos išmest negaliu!

Išmest ir aš negaliu.: )) Dabar visai rūpėtų išsiaiškint, kas ten per daina (savo nelaimei atsimenu tik porą žodžių ir melodiją, tad google nepadės).

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Cher Lloyd Cher Lloyd
8,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

Registruokis ir diskutuok!

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 410
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 114186