Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Labiausiai neįvertintos grupės

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2012 m. vasario 17 d. 14:07:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pritariu, bet paklausk, kas Lietuvoje nežino Nazareth'ų? Dėl Lynyrd'ų ir Thin Lizzy visiškai pritariu.

Mano nuomonė:

Grand Funk Railroad

The Kinks

Humble Pie

Quicksilver Messenger Service

Jefferson Airplane

Cream

Rush

Yes

 ...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gegužės 19 d. 19:14:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Inetutea rašė:
Minedas

atsirado viena Minedo "gerbeja" "


Atsakyti
Inetutea
2010 m. gegužės 18 d. 19:26:17 2015-01-18 20:35:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano
2010 m. gegužės 18 d. 19:24:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oomph! ivertinti, ir tikrai gerai. dauguma juos zino. ir gerai atsiliepia, man asmeniskai ir labai patinka.

Na man atrodo neivertinta grupe Dommin. net cia apie juos nieko nera, nors ir nauja albuna nesenai isleido, viena mano mylimiausiu grupiu. kam patinka gotikinis rokas, siulau paklausyti.

____________________
http://www.last.fm/user/LustaEtano Išlįskit pagaliau iš savo rėmų, pasaulis daug gražesnis be jų.
Atsakyti
miglushka
2010 m. gegužės 18 d. 18:41:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mnanau kad Oomph!

____________________
\\\\\\\"Cause I\\\\\\\'ve been down and I\\\\\\\'ve been crawling Won\\\\\\\'t back down no more\\\\\\\"
Atsakyti
rabithunter
2010 m. balandžio 23 d. 15:56:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kad kiek klausiau tai eiline pop "metalo" grupe kuriu US pilna

Atsakyti
Aragorn
2010 m. balandžio 23 d. 15:49:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neivertinta grupe manau Alter Bridge ziauriai gerai pavaro vyrai

Atsakyti
forsusaika
2010 m. balandžio 23 d. 15:28:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
albarosie (:

____________________
Bon Jovi ir viskas
Atsakyti
simoniukazz8
2010 m. balandžio 22 d. 21:34:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vokiečių rokas neįvertintas(išskyrus scorpions)mažai vertinamas prancuzų rokas,mažai vertinama japonų alternatyva,lenkai,latviai ir estai taipogi mažai vertinami.kas gali prisiminti latvių grupę Generalis Burts?ir taip aišku kad jav ir britų salos valdo

____________________
sas
Atsakyti
SPECTER
2010 m. balandžio 22 d. 19:31:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ok dabar TIKRAI labai geros bet per mazai ivertintos arba visai nezinomos grupes:

Seefeel (gyvavo 1992-1996 metais, ir grojo nepaprasto grozio shoegaze/ambient/techno/idm stiliu derini)

Cluster - viena geriausiu (man asmeniskai pati geriausia) krautroko grupiu, tiesiogiai itakojo Brian Eno kuryba, kuris savo ruoztu
itakojo beveik visa siuolaikine elektronika, suformuodamas ir ispopuliarindamas ambient zanra.

Bruce Haack - jau senokai mires, jazzo bei elektronikos atlikejas, bene pirmasis pradejes naudoti vocoderi (kuri po keliu metu ispopuliarino Kraftwerk). Pats kurdavo sintezatorius, vocoderius ir kitus elektroninius instrumentus. Pati jo muzika ne tiek ispudinga, kiek keista ir idomi. Isleido kelis elektroninius albumus vaikams, kurie dabar skamba nejaukiai is sizofreniskai, taigi galima isivaizduot, kaip turejo skambeti 1969 metais

Camouflage - daugelio nurasyti kaip Depeche Mode klonas, nors is tikruju turi pakankamai savita stilistika ir smarkiai issiskiria is minios 80' synthpopo grupiu tiek muzikalumu, tiek kokybe.

Current 93 - pasizymi minimaliais bet vezanciais gitaros akordais ir nepaprastai akcentuotu, itaigiu, aistringu vokalisto David Tibeto dainavimu (kalbejimu), bei poetiniais religiniais/mitologiniais tekstais. Pripazinti tik tam tikroje siauroje klausytoju nisoje, nes tai muzika, kuria turi klausyti atveres sirdi, ne tik ausis. Jei jusu sirdis atvira, REKOMENDUOJU LABAI STIPRIAI.

Snakefinger - berods 1987 mires gitaristas, pasizymejes visiskai unikaliu grojimo, ir apskritai unikaliu, stiliumi. Pjaustydavo labai aukstas natas, ir artimai bendradarbiavo su amerikieciais anonimais experimentalistais The Residents, taigi jo muzikoj netruksta ir experimentalizmo, ir linksmu gitaru solo, ir keistu, beveik folklorinio atspalvio, dainu tekstu.

Kol kas uzteks nes jau atsibodo rasyt

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
kaktusas2598
2010 m. balandžio 22 d. 16:31:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
Faith No More - Per mažai įvertinta Lietuvoje.Duosiu pavyzdį - Kiek žmonių Lietuvoje žino Linkin Park ir kiek žmonių pasakytų,kas tai per dalykas - Faith No More? LP pagrindas buvo ta scena,kurią pirmieji išrado FNM.Gaila,kai jaunimas gerai pažysta ir devina šiuolaikines [madingas] grupes,o mažai nusimano [arba visiškai nenusimano] apie senbūvius,be kurių naujosios grupės neegzistuotų.

Faith no more tai tikrai nuvertinta grupe, ir ne vien Lietuvoj

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
kaktusas2598
2010 m. balandžio 22 d. 16:30:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Daug kas užmiršo Alice'us... . Po Layne mirties visi sako: ai, mirė Layne tai mirė ir grupė. Na ne - man didelė grupės dalis visada buvo Jerry Cantrell - jis vis vien rašė daugumą lyricsų, melodijų, o jis gyvas, ir man grupė yra taip pat gyva. Plius, seni įrašai juk likę...

Man irgi tokia mintis del Alice buvo sovusi... O del Layne: manau jie kartu su Jerry dideli indeli idejo i grupes raida, vienas kure griauciu dainu, o kitas igarsindavo del to ir buvo tokie geri jie

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2010 m. balandžio 22 d. 16:17:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daug kas užmiršo Alice'us... . Po Layne mirties visi sako: ai, mirė Layne tai mirė ir grupė. Na ne - man didelė grupės dalis visada buvo Jerry Cantrell - jis vis vien rašė daugumą lyricsų, melodijų, o jis gyvas, ir man grupė yra taip pat gyva. Plius, seni įrašai juk likę...

Atsakyti
kaktusas2598
2010 m. balandžio 22 d. 16:05:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Parasysiu cia grupes kurias pakankamai zino pasaulyje,bet vistiek nesullauke tiek demesio kiek buvo vertos:

Nazareth
Lynyrd Skynyrd
Thin Lizzy

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
miculka
2010 m. balandžio 22 d. 15:21:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Chzarijai pritariu ;]

Atsakyti
chzarija
2010 m. balandžio 22 d. 12:50:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metalikas rašė:
LowLife rašė:
Arunazz rašė:
LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.
Manau,neteisingas požiūris.Foje tik Lietuvoje yra Foje. Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

zmogus(Arunazz) cia tik ant bajerio tikriausiai pasake apie Foje. O LowLife kaip uzsivede..


Pritariu LowLife.

Jesus on Extasy tikrai neivertinta
taip pat Emilie Autumn
London After Midnight


____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
Stripped
2010 m. balandžio 21 d. 22:38:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Faith No More - Per mažai įvertinta Lietuvoje.Duosiu pavyzdį - Kiek žmonių Lietuvoje žino Linkin Park ir kiek žmonių pasakytų,kas tai per dalykas - Faith No More? LP pagrindas buvo ta scena,kurią pirmieji išrado FNM.Gaila,kai jaunimas gerai pažysta ir devina šiuolaikines [madingas] grupes,o mažai nusimano [arba visiškai nenusimano] apie senbūvius,be kurių naujosios grupės neegzistuotų.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
SaintJimmy
2009 m. birželio 11 d. 11:55:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rebelheart. Uzsienyje gerai zinomi, o Lietuvoje beveik neivertinti..

Atsakyti
Axe
2009 m. birželio 9 d. 22:51:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nutle rašė:
Sakyciau Scars on Broadway mazai ivertinta.. Nors, kas be ko, be bugnininko tai jau butu solo projektas

Nė velnio ten neįvertinta... Lėva grupė

____________________
Hair metal. When being gay isn't gay enough
Atsakyti
nutle
2009 m. birželio 9 d. 22:44:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sakyciau Scars on Broadway mazai ivertinta.. Nors, kas be ko, be bugnininko tai jau butu solo projektas

____________________
Screw you guys... I'm going home!
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Carly Rae Jepsen Carly Rae Jepsen
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 4093
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 264123