Parasysiu cia grupes kurias pakankamai zino pasaulyje,bet vistiek nesullauke tiek demesio kiek buvo vertos:
[b]
Nazareth
Lynyrd Skynyrd
Thin Lizzy
[/b]
Pritariu, bet paklausk, kas Lietuvoje nežino Nazareth'ų? Dėl Lynyrd'ų ir Thin Lizzy visiškai pritariu.
Oomph! ivertinti, ir tikrai gerai. dauguma juos zino. ir gerai atsiliepia, man asmeniskai ir labai patinka.
Na man atrodo neivertinta grupe Dommin. net cia apie juos nieko nera, nors ir nauja albuna nesenai isleido, viena mano mylimiausiu grupiu. kam patinka gotikinis rokas, siulau paklausyti.
____________________
http://www.last.fm/user/LustaEtano
Išlįskit pagaliau iš savo rėmų, pasaulis daug gražesnis be jų.
vokiečių rokas neįvertintas(išskyrus scorpions)mažai vertinamas prancuzų rokas,mažai vertinama japonų alternatyva,lenkai,latviai ir estai taipogi mažai vertinami.kas gali prisiminti latvių grupę Generalis Burts?ir taip aišku kad jav ir britų salos valdo
ok dabar TIKRAI labai geros bet per mazai ivertintos arba visai nezinomos grupes:
Seefeel (gyvavo 1992-1996 metais, ir grojo nepaprasto grozio shoegaze/ambient/techno/idm stiliu derini)
Cluster - viena geriausiu (man asmeniskai pati geriausia) krautroko grupiu, tiesiogiai itakojo Brian Eno kuryba, kuris savo ruoztu
itakojo beveik visa siuolaikine elektronika, suformuodamas ir ispopuliarindamas ambient zanra.
Bruce Haack - jau senokai mires, jazzo bei elektronikos atlikejas, bene pirmasis pradejes naudoti vocoderi (kuri po keliu metu ispopuliarino Kraftwerk). Pats kurdavo sintezatorius, vocoderius ir kitus elektroninius instrumentus. Pati jo muzika ne tiek ispudinga, kiek keista ir idomi. Isleido kelis elektroninius albumus vaikams, kurie dabar skamba nejaukiai is sizofreniskai, taigi galima isivaizduot, kaip turejo skambeti 1969 metais
Camouflage - daugelio nurasyti kaip Depeche Mode klonas, nors is tikruju turi pakankamai savita stilistika ir smarkiai issiskiria is minios 80' synthpopo grupiu tiek muzikalumu, tiek kokybe.
Current 93 - pasizymi minimaliais bet vezanciais gitaros akordais ir nepaprastai akcentuotu, itaigiu, aistringu vokalisto David Tibeto dainavimu (kalbejimu), bei poetiniais religiniais/mitologiniais tekstais. Pripazinti tik tam tikroje siauroje klausytoju nisoje, nes tai muzika, kuria turi klausyti atveres sirdi, ne tik ausis. Jei jusu sirdis atvira, REKOMENDUOJU LABAI STIPRIAI.
Snakefinger - berods 1987 mires gitaristas, pasizymejes visiskai unikaliu grojimo, ir apskritai unikaliu, stiliumi. Pjaustydavo labai aukstas natas, ir artimai bendradarbiavo su amerikieciais anonimais experimentalistais The Residents, taigi jo muzikoj netruksta ir experimentalizmo, ir linksmu gitaru solo, ir keistu, beveik folklorinio atspalvio, dainu tekstu.
Stripped rašė: Faith No More - Per mažai įvertinta Lietuvoje.Duosiu pavyzdį - Kiek žmonių Lietuvoje žino Linkin Park ir kiek žmonių pasakytų,kas tai per dalykas - Faith No More? LP pagrindas buvo ta scena,kurią pirmieji išrado FNM.Gaila,kai jaunimas gerai pažysta ir devina šiuolaikines [madingas] grupes,o mažai nusimano [arba visiškai nenusimano] apie senbūvius,be kurių naujosios grupės neegzistuotų.
Faith no more tai tikrai nuvertinta grupe, ir ne vien Lietuvoj
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
LoseControl rašė: Daug kas užmiršo Alice'us... . Po Layne mirties visi sako: ai, mirė Layne tai mirė ir grupė. Na ne - man didelė grupės dalis visada buvo Jerry Cantrell - jis vis vien rašė daugumą lyricsų, melodijų, o jis gyvas, ir man grupė yra taip pat gyva. Plius, seni įrašai juk likę...
Man irgi tokia mintis del Alice buvo sovusi... O del Layne: manau jie kartu su Jerry dideli indeli idejo i grupes raida, vienas kure griauciu dainu, o kitas igarsindavo del to ir buvo tokie geri jie
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Daug kas užmiršo Alice'us... . Po Layne mirties visi sako: ai, mirė Layne tai mirė ir grupė. Na ne - man didelė grupės dalis visada buvo Jerry Cantrell - jis vis vien rašė daugumą lyricsų, melodijų, o jis gyvas, ir man grupė yra taip pat gyva. Plius, seni įrašai juk likę...
Parasysiu cia grupes kurias pakankamai zino pasaulyje,bet vistiek nesullauke tiek demesio kiek buvo vertos:
Nazareth
Lynyrd Skynyrd
Thin Lizzy
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Arunazz rašė: LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.
Manau,neteisingas požiūris.Foje tik Lietuvoje yra Foje. Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
zmogus(Arunazz) cia tik ant bajerio tikriausiai pasake apie Foje. O LowLife kaip uzsivede..
Pritariu LowLife.
Jesus on Extasy tikrai neivertinta
taip pat Emilie Autumn
London After Midnight
____________________
A pill to make you numb
A pill to make you dumb
A pill to make you anybody else
But all the drugs in this world
Won't save her from herself
Faith No More - Per mažai įvertinta Lietuvoje.Duosiu pavyzdį - Kiek žmonių Lietuvoje žino Linkin Park ir kiek žmonių pasakytų,kas tai per dalykas - Faith No More? LP pagrindas buvo ta scena,kurią pirmieji išrado FNM.Gaila,kai jaunimas gerai pažysta ir devina šiuolaikines [madingas] grupes,o mažai nusimano [arba visiškai nenusimano] apie senbūvius,be kurių naujosios grupės neegzistuotų.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2012 m. vasario 17 d. 14:07:42
Pritariu, bet paklausk, kas Lietuvoje nežino Nazareth'ų? Dėl Lynyrd'ų ir Thin Lizzy visiškai pritariu.
Mano nuomonė:
Grand Funk Railroad
The Kinks
Humble Pie
Quicksilver Messenger Service
Jefferson Airplane
Cream
Rush
Yes
...
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2010 m. gegužės 19 d. 19:14:13
Minedas
atsirado viena Minedo "gerbeja" "
2010 m. gegužės 18 d. 19:26:17
2010 m. gegužės 18 d. 19:24:49
Na man atrodo neivertinta grupe Dommin. net cia apie juos nieko nera, nors ir nauja albuna nesenai isleido, viena mano mylimiausiu grupiu. kam patinka gotikinis rokas, siulau paklausyti.
____________________
http://www.last.fm/user/LustaEtano Išlįskit pagaliau iš savo rėmų, pasaulis daug gražesnis be jų.
2010 m. gegužės 18 d. 18:41:07
____________________
\\\\\\\"Cause I\\\\\\\'ve been down and I\\\\\\\'ve been crawling Won\\\\\\\'t back down no more\\\\\\\"
2010 m. balandžio 23 d. 15:56:40
2010 m. balandžio 23 d. 15:49:35
2010 m. balandžio 23 d. 15:28:17
____________________
Bon Jovi ir viskas
2010 m. balandžio 22 d. 21:34:51
____________________
sas
2010 m. balandžio 22 d. 19:31:08
Seefeel (gyvavo 1992-1996 metais, ir grojo nepaprasto grozio shoegaze/ambient/techno/idm stiliu derini)
Cluster - viena geriausiu (man asmeniskai pati geriausia) krautroko grupiu, tiesiogiai itakojo Brian Eno kuryba, kuris savo ruoztu
itakojo beveik visa siuolaikine elektronika, suformuodamas ir ispopuliarindamas ambient zanra.
Bruce Haack - jau senokai mires, jazzo bei elektronikos atlikejas, bene pirmasis pradejes naudoti vocoderi (kuri po keliu metu ispopuliarino Kraftwerk). Pats kurdavo sintezatorius, vocoderius ir kitus elektroninius instrumentus. Pati jo muzika ne tiek ispudinga, kiek keista ir idomi. Isleido kelis elektroninius albumus vaikams, kurie dabar skamba nejaukiai is sizofreniskai, taigi galima isivaizduot, kaip turejo skambeti 1969 metais
Camouflage - daugelio nurasyti kaip Depeche Mode klonas, nors is tikruju turi pakankamai savita stilistika ir smarkiai issiskiria is minios 80' synthpopo grupiu tiek muzikalumu, tiek kokybe.
Current 93 - pasizymi minimaliais bet vezanciais gitaros akordais ir nepaprastai akcentuotu, itaigiu, aistringu vokalisto David Tibeto dainavimu (kalbejimu), bei poetiniais religiniais/mitologiniais tekstais. Pripazinti tik tam tikroje siauroje klausytoju nisoje, nes tai muzika, kuria turi klausyti atveres sirdi, ne tik ausis. Jei jusu sirdis atvira, REKOMENDUOJU LABAI STIPRIAI.
Snakefinger - berods 1987 mires gitaristas, pasizymejes visiskai unikaliu grojimo, ir apskritai unikaliu, stiliumi. Pjaustydavo labai aukstas natas, ir artimai bendradarbiavo su amerikieciais anonimais experimentalistais The Residents, taigi jo muzikoj netruksta ir experimentalizmo, ir linksmu gitaru solo, ir keistu, beveik folklorinio atspalvio, dainu tekstu.
Kol kas uzteks nes jau atsibodo rasyt
____________________
https://spectral.bandcamp.com/
2010 m. balandžio 22 d. 16:31:27
Faith No More - Per mažai įvertinta Lietuvoje.Duosiu pavyzdį - Kiek žmonių Lietuvoje žino Linkin Park ir kiek žmonių pasakytų,kas tai per dalykas - Faith No More? LP pagrindas buvo ta scena,kurią pirmieji išrado FNM.Gaila,kai jaunimas gerai pažysta ir devina šiuolaikines [madingas] grupes,o mažai nusimano [arba visiškai nenusimano] apie senbūvius,be kurių naujosios grupės neegzistuotų.
Faith no more tai tikrai nuvertinta grupe, ir ne vien Lietuvoj
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2010 m. balandžio 22 d. 16:30:37
Daug kas užmiršo Alice'us...
Man irgi tokia mintis del Alice buvo sovusi... O del Layne: manau jie kartu su Jerry dideli indeli idejo i grupes raida, vienas kure griauciu dainu, o kitas igarsindavo
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2010 m. balandžio 22 d. 16:17:05
2010 m. balandžio 22 d. 16:05:00
Nazareth
Lynyrd Skynyrd
Thin Lizzy
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2010 m. balandžio 22 d. 15:21:28
2010 m. balandžio 22 d. 12:50:30
LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.
zmogus(Arunazz) cia tik ant bajerio tikriausiai pasake apie Foje. O LowLife kaip uzsivede..
Pritariu LowLife.
Jesus on Extasy tikrai neivertinta
taip pat Emilie Autumn
London After Midnight
____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
2010 m. balandžio 21 d. 22:38:53
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2009 m. birželio 11 d. 11:55:21
2009 m. birželio 9 d. 22:51:13
Sakyciau Scars on Broadway mazai ivertinta.. Nors, kas be ko, be bugnininko tai jau butu solo projektas
Nė velnio ten neįvertinta... Lėva grupė
____________________
Hair metal. When being gay isn't gay enough
2009 m. birželio 9 d. 22:44:45
____________________
Screw you guys... I'm going home!