Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Labiausiai neįvertintos grupės

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Teras
2009 m. birželio 9 d. 21:44:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ronnie James Dio !

____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
sanitex2
2009 m. kovo 17 d. 20:21:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Keane - juos zino... na zino daug kur isskyrus Lietuva...

____________________
Under The Iron Sea
Atsakyti
metalikas
2009 m. kovo 16 d. 19:25:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LowLife rašė:
Arunazz rašė:
LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.
Manau,neteisingas požiūris.Foje tik Lietuvoje yra Foje. Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

zmogus(Arunazz) cia tik ant bajerio tikriausiai pasake apie Foje. O LowLife kaip uzsivede..

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. kovo 16 d. 19:21:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Arunazz rašė:
LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.
Manau,neteisingas požiūris.Foje tik Lietuvoje yra Foje.Nemanau,kad užsienyje ji būtų pripažinta.Varomoji Foje jėga buvo geri tekstai ir kokybiškai atliekama muzika.Po Foje klausymo eros,pradėjau domėtis tomis grupėmis,kurios turėjo įtakos Foje muzikai.Ir radau tose užsienio grupėse,daug panašumų.Manau,Foje sėkmę lėmė daugumos iš vienos pusės panašių,tačiau tuo pat metu skirtingų užsienio alternatyvosios muzikos grupių muzikinių,stilistinių įdėjų sudėjimas į vieną pavadinimą Foje.Todėl,kad tuo metu Lietuvoje beveik nebuvo nemažai alternatyvosios muzikos atlikėjų.Jaunimas buvo išsiilgęs muzikos,kuri sovietų valdymo metais Lietuvoje buvo nepasiekiama.Kaip ir minėjau pradžioje,geri lyric'sai buvo pagrindas.Aišku,Lietuvoje tai tapo ko gero,viena labiausiai įvertintų grupių.Tačiau įsivaizduojamas įvertinimas užsienyje,man atrodytų nelabai realistiškas...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 16 d. 18:44:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.

Nesąmonė... Šitas grupės yra įvertintos ir vos ne kiekvienas jas žino... Aš kalbu apie LABIAUSIAI neįvertintas...

Atsakyti
LoseControl
2009 m. kovo 16 d. 18:10:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš vistiek nepatenkintas jų populiarumu.
Nu gal ne Suede, o kad ir Blur. Juk juos praktiškai žino vien dėl už Song 2 (amerikoj) (kiek girdėjau, tau ji labai patinka ).
Aš žinau kad jie buvo įvertinti, bet juos užgožia dabartiniai. Norėjau palygint, kokie populiarūs yra šiuolaikiniai popsitai, o legendos užmirštos.

Atsakyti
Dilgele
2009 m. kovo 16 d. 18:07:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Suede nėra tas kaip Arctic. Jie populiarūs buvo tik Britanijoje. Kaip ir Blur. Niekas Amerikoje jų nežino. Nebent fanai, kurių nedaug.

Nuuu..: ) Suede savo laiku buvo labai populiarūs (nepamirškim, kad tuo metu buvo kiek kitokios muzikos plitimo galimybės). Europoj ir Azijoj, aišku, ypač, JAV — taip pat. Ir fanų tiek tada, tiek dabar — pilna. Tik taip, šiuo momentu jie sąlyginai pamiršti. Bet čia daugumos „ant bangos“ vienu ar kitu metu buvusių grupių likimas.


Atsakyti
LoseControl
2009 m. kovo 16 d. 17:48:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Suede nėra tas kaip Arctic. Jie populiarūs buvo tik Britanijoje. Kaip ir Blur. Niekas Amerikoje jų nežino. Nebent fanai, kurių nedaug. Ir aš apskritai kalbėjau, kad nepakankamai įvertintos, ne tik topų pozicijose. Nesulaukia tokio dėmesio, kokio turėtų, o dabartinis šlamštas skrieja aplink pasaulį kaip pašėlęs.

Atsakyti
Arunazz
2009 m. kovo 16 d. 17:44:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.

kad visos sios grupes buvo ivertintos ir sulauke demesio....tavo isvardintos....jamiroquai 98 turejo uk no.1 ir t.t. blur legenda.....suede savo laiku buvo taspats kas dabar arctic monkeys..vienu zodziu....tai yra tikrai ivertintos grupes ,savo laiku...

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
Arunazz
2009 m. kovo 16 d. 17:44:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.

kad visos sios grupes buvo ivertintos ir sulauke demesio....tavo isvardintos....jamiroquai 98 turejo uk no.1 ir t.t. blur legenda.....suede savo laiku buvo taspats kas dabar arctic monkeys..vienu zodziu....tai yra tikrai ivertintos grupes ,savo laiku...

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
LoseControl
2009 m. kovo 16 d. 17:41:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.

Atsakyti
Arunazz
2009 m. kovo 16 d. 17:29:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 15 d. 22:30:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apie labiausiai pervertintas grupes tema kažkur forume voliojas, tai dabar temą apie labiausiai neįvertintas grupes... Taigi, kokios jūsų nuomone labiausiai neįvertintos grupės ant pasaulio?..
Aš skaitau, kad tai būtų CORONER ir MEKONG DELTA, galbūt dar NILE biški neįvertinti..

Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Carly Rae Jepsen Carly Rae Jepsen
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 4093
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 264123