Arunazz rašė: LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.
Manau,neteisingas požiūris.Foje tik Lietuvoje yra Foje. Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
zmogus(Arunazz) cia tik ant bajerio tikriausiai pasake apie Foje. O LowLife kaip uzsivede..
Arunazz rašė: LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.
Manau,neteisingas požiūris.Foje tik Lietuvoje yra Foje.Nemanau,kad užsienyje ji būtų pripažinta.Varomoji Foje jėga buvo geri tekstai ir kokybiškai atliekama muzika.Po Foje klausymo eros,pradėjau domėtis tomis grupėmis,kurios turėjo įtakos Foje muzikai.Ir radau tose užsienio grupėse,daug panašumų.Manau,Foje sėkmę lėmė daugumos iš vienos pusės panašių,tačiau tuo pat metu skirtingų užsienio alternatyvosios muzikos grupių muzikinių,stilistinių įdėjų sudėjimas į vieną pavadinimą Foje.Todėl,kad tuo metu Lietuvoje beveik nebuvo nemažai alternatyvosios muzikos atlikėjų.Jaunimas buvo išsiilgęs muzikos,kuri sovietų valdymo metais Lietuvoje buvo nepasiekiama.Kaip ir minėjau pradžioje,geri lyric'sai buvo pagrindas.Aišku,Lietuvoje tai tapo ko gero,viena labiausiai įvertintų grupių.Tačiau įsivaizduojamas įvertinimas užsienyje,man atrodytų nelabai realistiškas...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 16 d. 18:44:46
LoseControl rašė: Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.
Nesąmonė... Šitas grupės yra įvertintos ir vos ne kiekvienas jas žino... Aš kalbu apie LABIAUSIAI neįvertintas...
Aš vistiek nepatenkintas jų populiarumu.
Nu gal ne Suede, o kad ir Blur. Juk juos praktiškai žino vien dėl už Song 2 (amerikoj) (kiek girdėjau, tau ji labai patinka ).
Aš žinau kad jie buvo įvertinti, bet juos užgožia dabartiniai. Norėjau palygint, kokie populiarūs yra šiuolaikiniai popsitai, o legendos užmirštos.
LoseControl rašė: Suede nėra tas kaip Arctic. Jie populiarūs buvo tik Britanijoje. Kaip ir Blur. Niekas Amerikoje jų nežino. Nebent fanai, kurių nedaug.
Nuuu..: ) Suede savo laiku buvo labai populiarūs (nepamirškim, kad tuo metu buvo kiek kitokios muzikos plitimo galimybės). Europoj ir Azijoj, aišku, ypač, JAV — taip pat. Ir fanų tiek tada, tiek dabar — pilna. Tik taip, šiuo momentu jie sąlyginai pamiršti. Bet čia daugumos „ant bangos“ vienu ar kitu metu buvusių grupių likimas.
Suede nėra tas kaip Arctic. Jie populiarūs buvo tik Britanijoje. Kaip ir Blur. Niekas Amerikoje jų nežino. Nebent fanai, kurių nedaug. Ir aš apskritai kalbėjau, kad nepakankamai įvertintos, ne tik topų pozicijose. Nesulaukia tokio dėmesio, kokio turėtų, o dabartinis šlamštas skrieja aplink pasaulį kaip pašėlęs.
LoseControl rašė: Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.
kad visos sios grupes buvo ivertintos ir sulauke demesio....tavo isvardintos....jamiroquai 98 turejo uk no.1 ir t.t. blur legenda.....suede savo laiku buvo taspats kas dabar arctic monkeys..vienu zodziu....tai yra tikrai ivertintos grupes ,savo laiku...
LoseControl rašė: Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.
kad visos sios grupes buvo ivertintos ir sulauke demesio....tavo isvardintos....jamiroquai 98 turejo uk no.1 ir t.t. blur legenda.....suede savo laiku buvo taspats kas dabar arctic monkeys..vienu zodziu....tai yra tikrai ivertintos grupes ,savo laiku...
Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 15 d. 22:30:37
Apie labiausiai pervertintas grupes tema kažkur forume voliojas, tai dabar temą apie labiausiai neįvertintas grupes... Taigi, kokios jūsų nuomone labiausiai neįvertintos grupės ant pasaulio?..
Aš skaitau, kad tai būtų CORONER ir MEKONG DELTA, galbūt dar NILE biški neįvertinti..
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2009 m. birželio 9 d. 21:44:45
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2009 m. kovo 17 d. 20:21:05
____________________
Under The Iron Sea
2009 m. kovo 16 d. 19:25:32
LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.
zmogus(Arunazz) cia tik ant bajerio tikriausiai pasake apie Foje. O LowLife kaip uzsivede..
2009 m. kovo 16 d. 19:21:53
LB PASAULY NEIVERTINTA FOJE..nes ja zino tik lietuva.
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. kovo 16 d. 18:44:46
Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.
Nesąmonė... Šitas grupės yra įvertintos ir vos ne kiekvienas jas žino... Aš kalbu apie LABIAUSIAI neįvertintas...
2009 m. kovo 16 d. 18:10:30
Nu gal ne Suede, o kad ir Blur. Juk juos praktiškai žino vien dėl už Song 2 (amerikoj) (kiek girdėjau, tau ji labai patinka
Aš žinau kad jie buvo įvertinti, bet juos užgožia dabartiniai. Norėjau palygint, kokie populiarūs yra šiuolaikiniai popsitai, o legendos užmirštos.
2009 m. kovo 16 d. 18:07:05
Suede nėra tas kaip Arctic. Jie populiarūs buvo tik Britanijoje. Kaip ir Blur. Niekas Amerikoje jų nežino. Nebent fanai, kurių nedaug.
Nuuu..: ) Suede savo laiku buvo labai populiarūs (nepamirškim, kad tuo metu buvo kiek kitokios muzikos plitimo galimybės). Europoj ir Azijoj, aišku, ypač, JAV — taip pat. Ir fanų tiek tada, tiek dabar — pilna. Tik taip, šiuo momentu jie sąlyginai pamiršti. Bet čia daugumos „ant bangos“ vienu ar kitu metu buvusių grupių likimas.
2009 m. kovo 16 d. 17:48:04
2009 m. kovo 16 d. 17:44:28
Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.
kad visos sios grupes buvo ivertintos ir sulauke demesio....tavo isvardintos....jamiroquai 98 turejo uk no.1 ir t.t. blur legenda.....suede savo laiku buvo taspats kas dabar arctic monkeys..vienu zodziu....tai yra tikrai ivertintos grupes ,savo laiku...
____________________
Topai naujovės atradimai
2009 m. kovo 16 d. 17:44:27
Oi daug. Yra tokių puikių gurpių kurios iškyla tik po kelių gerų albumų (jei iškyla), o popsininkai padaro vienkartini singlą ir jau visi žino ir aiškina kokie talentingi ir tt. Jeigu vardinti: The Raconteurs, Suede, Blur, Fatboys Slim, Jamiroquai ir dar daug puikių grupių/atlikėjų.
kad visos sios grupes buvo ivertintos ir sulauke demesio....tavo isvardintos....jamiroquai 98 turejo uk no.1 ir t.t. blur legenda.....suede savo laiku buvo taspats kas dabar arctic monkeys..vienu zodziu....tai yra tikrai ivertintos grupes ,savo laiku...
____________________
Topai naujovės atradimai
2009 m. kovo 16 d. 17:41:09
2009 m. kovo 16 d. 17:29:33
____________________
Topai naujovės atradimai
2009 m. kovo 15 d. 22:30:37
Aš skaitau, kad tai būtų CORONER ir MEKONG DELTA, galbūt dar NILE biški neįvertinti..