kaip grupe senieji rammstein yra tikrai nerealus ir man labai labai patinka,bet nelabai dziaugiuosi tuo,kad dabar jie tapo mainstream...
____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis).
But I'm not a slave to god that doesn't exist
And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson).
In life - I have no religion
besides the heavy metal gods.(Dream Evil).
"It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain)
I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot)
“Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų!
Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Tai mano paaati megstamiausia grupe!!! Augom su broliais kartu su sia grupe... Man jie UNREAL! Kaip ziauriai noriu, kad atvarytu dar i Lietuva pakoncertuoti. Lekciau keturiom..., kaip Tau faina, kad ir tevai klauso, o va pvz.mano mama sako, kad po tokios muzikos, tik nuo tilto nusokt... Nepatinka jie jai, bet ai, kai uzsileidziu, tai klauso...kartais...kur ji dings...
____________________
BlackAngel: "I don't know what to do, I just can't stop thinking about You... ...maybe it's better to cry or just stop breathing and die...
mano tevas kai klauso tai net langai dreba.o kai jie buvo lietuvoj tai ir mama ir tete vare i koncerta. po to dvi savaites sake kaip ten viskas buvo fainai, kiek ugnies... man irgi kai kurios dainos ju patinka
____________________
Nobody is perfect. I am nobody!
nesenei pradejau duometis rammsteinu kuryba...
tikrai labai patinka
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
man tai patinka per ju koncus naudojama ta visa pirotechnika siaip tai as ne tokiu stiliu domiuosi, bet siaip ju dainos tikrai neblogos. . tik va - nieko nesuprantu
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
viena is mano megstamiausiu grupiu tiesa, kazkiek nusivyliau, naujuoju albumu... tikejausi kazko idomiau asmeniskai man labiausiai patiko Stein Um Stein ir Mein Teil, bet... grupe vistiek nereali
Man niekada nebuvo ir nebus gersnes muzikos uz Rammstein, jie lydi mane kiekviena diena ir as tuo labai patenktinta... pati graziausia naujojo albumo daina yra Ohne Dich, o visos kitos, kaip ir pridera Rammstein`ams, puikios, geros, zodziu, kaip pavadinsi, taip nepagadinsi! zero, tu kai rasai, tai sunkiai galima susidaudyt, ar tau rimtai jie patinka, ar tik lazdavojies...
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2006 m. sausio 4 d. 18:33:18
2005 m. gruodžio 13 d. 15:28:10
____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
2005 m. gruodžio 13 d. 15:02:03
2005 m. spalio 18 d. 19:54:17
____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
2005 m. spalio 12 d. 10:49:51
____________________
We all got left behind, we let it all slip away
2005 m. rugpjūčio 20 d. 18:46:05
____________________
"Me I`m the one you chose out of all the people you wanted me the most..." (no doubt)
2005 m. birželio 6 d. 18:56:23
____________________
vanilla ninja
2005 m. birželio 3 d. 17:53:32
Kai kurios dainos nieko.. bet mane ju muzika kartais baisiai slegia
____________________
i am mine
2005 m. gegužės 28 d. 13:47:14
____________________
Tu vėl verki GIEDRAS DANGUS DŽIAUGSMAS ŠIRDY Lija lietus... ____________________ Walking on the MILKYWAY...[:
2005 m. gegužės 28 d. 13:40:07
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
2005 m. gegužės 28 d. 13:34:48
____________________
BlackAngel: "I don't know what to do, I just can't stop thinking about You... ...maybe it's better to cry or just stop breathing and die...
2005 m. gegužės 11 d. 16:43:10
____________________
Nobody is perfect. I am nobody!
2005 m. gegužės 5 d. 12:48:22
tikrai labai patinka
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2005 m. gegužės 4 d. 07:29:32
2005 m. gegužės 4 d. 07:26:12
2005 m. gegužės 1 d. 11:13:43
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gegužės 1 d. 10:57:17
2005 m. balandžio 19 d. 17:02:35
2005 m. kovo 2 d. 19:44:56
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
2004 m. lapkričio 15 d. 20:06:36
____________________
Be yourself by yourself