Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. sausio 3 d. 22:00:54
iliuzija,buk rami-suprantu.o jei ka klausk-galiu ir tau ishversti
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
wannille>>o tu bent pati supranti, ka ta taskiuku kalba kalbi?...help
____________________
An illusion is all we built together
I'm lonely, I learned to live without you
'Cause my passion, makes me feel alive
Because the future arise and it burns ...
Vampirella > siaip mane pakrikstijo jauna bunanti bet tai man dabar kazkaip px ant to tai kas, nu apslakste vandeniu kazkokiu, ot tai... ateistu but netrukdo
____________________
[color=darkblue]Practice makes perfect. No-one is perfect.
If no-one is perfect, then why should I practise?[/color]
ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. sausio 3 d. 20:05:19
nu jo...................................... ........................................ ........................................ ........................................ ........................................ ........................................ ........................................ .......................tai va.nei cia idomu nei ka...................................... ....................
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
nu aishku ...kam tos krikstynos ...mlia ..atima ish vaiku pasirinkimo teise ..kas jei tie vaikai uzauge visai nebus krikscionys ...ai man tai rodo, kad gereusia kai pats vaikas uzhauga ir apsisprendzia reikia jam to krikshto ar ne ...nu vnz
Na jeigu is tikrao toks vyskupas egzistuoja, tai kodel jie turi nepripazinti ju vaiku kriksto. Kunigai matyt negavo pinigu,kuriuos tikejosi uzdirbt. Jie turetu dziaugtis kad yra dar pasauly zmoniu,kurie savo namuose pastato koplycia ir yra tikintys. Nesuprantu tu kunigu siuo atveju.Tikrai.O manau jie nedare krikstynu baznycioj, nes rupinosi savo ir savo vaiku saugumu. Jug jau buvo pasikesinta i ju vaiku sauguma, tai jie nebenori rizikuoti dar syki, ir siap jojie zurnalistai netrukdo seimos sventej,jei tai vyksta ne viesumoj.
____________________
Ar tiki i Dieva?
Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
____________________
We have not symphaty for the lost souls
we've chosen the path of disgrase
we give this life to our children
and teach them to hate this place...
bekhamu rumai, bekhamu koplycia...ka jie dar....bekhamu miesta ikurs?...
____________________
An illusion is all we built together
I'm lonely, I learned to live without you
'Cause my passion, makes me feel alive
Because the future arise and it burns ...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. sausio 3 d. 22:00:54
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2005 m. sausio 3 d. 21:54:24
____________________
An illusion is all we built together I'm lonely, I learned to live without you 'Cause my passion, makes me feel alive Because the future arise and it burns ...
2005 m. sausio 3 d. 20:07:23
____________________
[color=darkblue]Practice makes perfect. No-one is perfect. If no-one is perfect, then why should I practise?[/color]
2005 m. sausio 3 d. 20:05:19
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2005 m. sausio 3 d. 19:56:52
2005 m. sausio 3 d. 19:46:50
____________________
[color=darkblue]Practice makes perfect. No-one is perfect. If no-one is perfect, then why should I practise?[/color]
2005 m. sausio 3 d. 19:46:39
____________________
as
2005 m. sausio 3 d. 19:13:13
vyskupas pyksta nes neturi savo koplycios
Man taip pat atrodo!!!!!!!!
____________________
Brrrrrr.....salta:))))
2005 m. sausio 3 d. 19:11:11
2005 m. sausio 3 d. 19:10:53
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. sausio 3 d. 19:05:49
2005 m. sausio 3 d. 18:55:31
2005 m. sausio 3 d. 18:46:21
____________________
We have not symphaty for the lost souls we've chosen the path of disgrase we give this life to our children and teach them to hate this place...
2005 m. sausio 3 d. 18:26:31
____________________
An illusion is all we built together I'm lonely, I learned to live without you 'Cause my passion, makes me feel alive Because the future arise and it burns ...
2005 m. sausio 3 d. 18:06:36
____________________
Genesis.