Atsimenu kai tik pasirodė ta daina berods prieš šešis metus o gal ir daugiau,ją pirmąkart išgirdus iškart padarė gerą įspūdį,ta daina visada man primins vaikystę,todėl ji man labai brangi.Manau,kad ji niekad nepabos nes tokios unikalios dainos bent jau man nepabosta
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2011 m. lapkričio 11 d. 18:51:22
2011 m. gegužės 14 d. 11:29:12
2011 m. kovo 6 d. 13:23:34
2010 m. lapkričio 12 d. 13:34:32
2010 m. rugsėjo 28 d. 19:36:45
2010 m. rugsėjo 1 d. 21:31:03
____________________
patylek ir isklausyk
2010 m. rugpjūčio 3 d. 14:47:31
____________________
Cheap and cheerful.
2010 m. liepos 28 d. 22:08:06
2010 m. liepos 7 d. 18:53:03
2010 m. liepos 7 d. 11:51:13
2010 m. liepos 2 d. 15:19:52
2010 m. birželio 30 d. 21:42:35
Sena,bet su verte daina
Atsimenu kai tik pasirodė ta daina berods prieš šešis metus o gal ir daugiau,ją pirmąkart išgirdus iškart padarė gerą įspūdį,ta daina visada man primins vaikystę,todėl ji man labai brangi.
2010 m. birželio 15 d. 22:24:51
2010 m. birželio 12 d. 17:09:09
2010 m. birželio 4 d. 22:39:55
Nežinau kodėl, bet man ši daina labai patinka... Puiki dar karta puiki....
Liuks
Visiškai pritariu
2010 m. gegužės 15 d. 18:49:35
Liuks
2010 m. balandžio 21 d. 14:21:53
____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
2010 m. kovo 26 d. 13:33:17
____________________
Tu gimei su sparnais. Tai kodėl nori šliaužti per gyvenimą?
2010 m. sausio 9 d. 11:38:23
Nuostabi daina viskas suderinta gražiai : }
____________________
Melomanas ;D
2009 m. rugpjūčio 12 d. 00:11:55