Kur kas pasiklydo? Kalbi apie dainą tokiu pat pavadinimu? Ji yra bonus track'as ir į music'ą greičiausiai nė neįkelta, kaip ir koncertinė Proclamation versija...
Tai buvo taip senai (beveik prieš metus), kad aš tikrai nepamenu apie ką kalbėjau. Turbūt palaikiau bonus dainą ne bonus, nes mane galėjo suklaidinti atsisiųstas albumas. Tiksliai nepamenu
Nu va, bonus'ai jau pridėti į music'ą. Labai geros tos dvi dainos, tiek koncertinė, tiek toji titulinė. Apskritai, visas albumas, kaip ir gedged mano, taip ir aš, kad tai vienas geriausių Gentle Giant darbų. Mano asmenine nuomone galbūt dar priskirčiau Interview, Three Friends ar Acquiring the Taste prie tokių vertingų grupės albumų. Proclamation neabejotinai geriausia. Nors labai mėgstu Cogs in Cogs ir Aspirations. So Sincere trykštanti pozityvu, kartais smagu pasileist. Apskritai, visas albumas toks nuotaikingas, daugiau mažorinių tonacijų negu minorinių, tas jo lengvumas, kuri minėjo gedged, ir patraukia. Neabejotinai 10 balų.
Vienas geriausių GG albumų, lengvai susiklausantis.
Tik music'e paskutinė daina The Power and The Glory pasiklydo
Kur kas pasiklydo? Kalbi apie dainą tokiu pat pavadinimu? Ji yra bonus track'as ir į music'ą greičiausiai nė neįkelta, kaip ir koncertinė Proclamation versija...
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. rugpjūčio 29 d. 22:33:33
Tai buvo taip senai (beveik prieš metus), kad aš tikrai nepamenu apie ką kalbėjau. Turbūt palaikiau bonus dainą ne bonus, nes mane galėjo suklaidinti atsisiųstas albumas. Tiksliai nepamenu
2013 m. rugpjūčio 29 d. 19:44:28
Nu va, bonus'ai jau pridėti į music'ą. Labai geros tos dvi dainos, tiek koncertinė, tiek toji titulinė. Apskritai, visas albumas, kaip ir gedged mano, taip ir aš, kad tai vienas geriausių Gentle Giant darbų. Mano asmenine nuomone galbūt dar priskirčiau Interview, Three Friends ar Acquiring the Taste prie tokių vertingų grupės albumų. Proclamation neabejotinai geriausia. Nors labai mėgstu Cogs in Cogs ir Aspirations. So Sincere trykštanti pozityvu, kartais smagu pasileist. Apskritai, visas albumas toks nuotaikingas, daugiau mažorinių tonacijų negu minorinių, tas jo lengvumas, kuri minėjo gedged, ir patraukia. Neabejotinai 10 balų.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2013 m. rugpjūčio 29 d. 19:33:33
Kur kas pasiklydo? Kalbi apie dainą tokiu pat pavadinimu? Ji yra bonus track'as ir į music'ą greičiausiai nė neįkelta, kaip ir koncertinė Proclamation versija...
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. spalio 15 d. 22:18:40
Vienas geriausių GG albumų, lengvai susiklausantis.
Tik music'e paskutinė daina The Power and The Glory pasiklydo