Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Michael'o Jackson'o įtaka muzikos istorijoje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
toughluck
2008 m. rugsėjo 26 d. 20:34:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Fantasy rašė:
G-Inside rašė:
Seip tai jis varo R&B, sakyciau sujungia R&B su lengvu roku galbut, beto jis turejo itakos pop muzikos atsiradimui, bet ne popso Tikrai legendine asmenybe, tik nesuprantu vieno dalyko, jis visada kovojo pries rasizma, bet pats pasikeite isvaizda i baltaodi vien tam kad taptu populiaresniu...Seip, black or white man geriausia jo daina

Jis serga liga, vadinama vitiligo, del to tapo baltasis
Cia va pvz., labai gerai tas matosi:
https://www.youtube.com/watch?v=15TSEKXXI vI

O jeigu irasytum per youtube vitiligo, rastum daug kitokiu pavyzdziu, ne tik MJ.
Taigi, Michael visai ne savo noru patapo baltas


tu tik is dalies teisus...ziurejau dokumentini filma apie si zmogu tai buvo pamineta, kad jis pasidare daugybe plastiniu operaciju kad butu baltasis, nes nuo viltigo jis nepasidare visai baltas...jis buvo tokios isvaizdos nuo viltigo .kaip "thriller" klipe pvz. t.y. tokios panasios i mulata rases

____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 26 d. 20:32:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
cia geras pospas.... kaip.. na... ir.. hmm.. daugiau nera

Atsakyti
toughluck
2008 m. rugsėjo 26 d. 20:30:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sutenerius rašė:
weeka rašė:
Michael Jackson turėjo didelę įtaką tik pop muzikos istorijoje. Mano manymu.

Turėjo įtaką popso atsiradimui, reiškia turėjo įtaką Š atsiradimui.

Suteneri ne visas pop yra sudas...

____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
Atsakyti
Fantasy
2008 m. rugpjūčio 19 d. 15:53:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
G-Inside rašė:
Seip tai jis varo R&B, sakyciau sujungia R&B su lengvu roku galbut, beto jis turejo itakos pop muzikos atsiradimui, bet ne popso Tikrai legendine asmenybe, tik nesuprantu vieno dalyko, jis visada kovojo pries rasizma, bet pats pasikeite isvaizda i baltaodi vien tam kad taptu populiaresniu...Seip, black or white man geriausia jo daina

Jis serga liga, vadinama vitiligo, del to tapo baltasis
Cia va pvz., labai gerai tas matosi:
https://www.youtube.com/watch?v=15TSEKXXI vI

O jeigu irasytum per youtube vitiligo, rastum daug kitokiu pavyzdziu, ne tik MJ.
Taigi, Michael visai ne savo noru patapo baltas


____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
Atsakyti
G-Inside
2008 m. rugpjūčio 18 d. 13:19:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Seip tai jis varo R&B, sakyciau sujungia R&B su lengvu roku galbut, beto jis turejo itakos pop muzikos atsiradimui, bet ne popso Tikrai legendine asmenybe, tik nesuprantu vieno dalyko, jis visada kovojo pries rasizma, bet pats pasikeite isvaizda i baltaodi vien tam kad taptu populiaresniu...Seip, black or white man geriausia jo daina

Atsakyti
paduoksesutekarda
2008 m. liepos 17 d. 19:33:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Priskirciau ji prie legendiniu muzikos atlikeju..

____________________
f
Atsakyti
violin
2008 m. birželio 16 d. 22:54:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
the one and only...

Nesu gerbėjas, klausau labai retai, bet, kad tai buvo unikalaus talento žmogus tai nieks nepaneigs... Niekas nesukūrė nieko panašaus tai, ką padarė jis. O kas liečia gyvus pasirodymus, tai taipogi dar neteko matyti tokio show, niekur. Tas žmogus buvo sukurtas TAM.

Gaila žiūrėti kaip yra šmeižiamas žmogus, vardan to, kad pesipelnyti, kažkam tai nauda... o kiek gero davė, tai niekas net nepasidomi.. aišku, smerkti lengviausia.

Pritariu visom keturiom
Siaip gaila zmoniu, kurie isgirde jo varda tegali pasakyt "Chaaa,cia gi tas pedofilas,tik prasau, nesakyk kad tau jis nepatinka".Taip jie tik parodo savo muzikini isprusima.
O norint isitikinti,kad jis padare didziausia itaka pop muzikai,tai paziurekit i siu laiku populiariausia pop atlikeja-Justin Timberlake ir viskas aisku

Atsakyti
NoRemorse (Užblokuotas)
2008 m. birželio 16 d. 22:48:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
M. Jacksonas - popshitcore/mirtino popso/popshit/shit stilių pradininkas.

Atsakyti
Sutenerius (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 18 d. 01:14:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
weeka rašė:
Michael Jackson turėjo didelę įtaką tik pop muzikos istorijoje. Mano manymu.

Turėjo įtaką popso atsiradimui, reiškia turėjo įtaką Š atsiradimui.

Atsakyti
weeka
2007 m. lapkričio 9 d. 17:17:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Michael Jackson turėjo didelę įtaką tik pop muzikos istorijoje. Mano manymu.

Atsakyti
kadoatte
2007 m. lapkričio 9 d. 15:56:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turejau galvoj,i 1000m my mistake

Atsakyti
kadoatte
2007 m. lapkričio 9 d. 15:56:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b labai,labai,labai pritariu...tokie kaip jis gimsta karta i 100 metu.Jei ne viena kart per visalaik.

Atsakyti
k_b
2007 m. lapkričio 8 d. 16:58:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
the one and only...

Nesu gerbėjas, klausau labai retai, bet, kad tai buvo unikalaus talento žmogus tai nieks nepaneigs... Niekas nesukūrė nieko panašaus tai, ką padarė jis. O kas liečia gyvus pasirodymus, tai taipogi dar neteko matyti tokio show, niekur. Tas žmogus buvo sukurtas TAM.

Gaila žiūrėti kaip yra šmeižiamas žmogus, vardan to, kad pesipelnyti, kažkam tai nauda... o kiek gero davė, tai niekas net nepasidomi.. aišku, smerkti lengviausia.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
kadoatte
2007 m. lapkričio 8 d. 16:40:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
p.s. sitas zmogelis,kur imete jo foto,tai turbut pamirso,kad ta senesnioji daryta pries keleta metu,kai jis tikrai atrode nekaip,nesakau,kad dabar jau grazuolis,bet atrodo kur kas geriau.O kai buvo jaunas,tai net lb grazus buvo.Bent jau man

Atsakyti
kadoatte
2007 m. lapkričio 8 d. 16:38:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau,kad labai kvaila,kad zmones ant jo stumia,nes daugiausiai tai daro tie,kurie nera jo gerbejai ir nera susipazine su tuo,kad jis nuveike.jei taip padarytu,manau tikrai labai daugelio zmoniu nuomone pasikeistu,o ir i zmogaus isvaizda ir asmenini gyvenima kreipt demesi,kai vertini ji kaip dainininka,tai tiesiog net ne prie ko.

o siaip,del itakos,tai pvz jis buvo pirmas juodaodis kurio klipa parode per MTV,jo albumo Thriller db jau parduota apie 104mln kopiju,kas yra nerealus skaicius,nes po to eina ac/dc su 40mln;didele dalis jo dainu,ypac nuo Thriller eros visiskai nesensta,o kiekvienas klipas (beveik) yra kaip trumpametrazis filmukas.Ir visos dainos labai gyvos,labai nuosirdzios ir labai tikros.
Tai tiek ;>>
p.s.aisku,jau matos kad as didele jo gerbeja,bet kad tokia esu tik kelis metus,manau,vertinu pakankamai objektyviai ;]

Atsakyti
Negerietis
2007 m. balandžio 11 d. 21:53:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.ssqq.com/jokes/Images/200107 michael jackson before and after.jpg

Zombis

Atsakyti
gretten
2007 m. balandžio 11 d. 21:11:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MiauLiutukasMiau rašė:
KAZIN KAIP JIS ATRODE PRIES PLASTINE OPERACIJA?

tooooookis negriukas....
rimtai

____________________
greta
Atsakyti
MiauLiutukasMiau
2007 m. balandžio 7 d. 17:25:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KAZIN KAIP JIS ATRODE PRIES PLASTINE OPERACIJA?

____________________
zudymas ruko... Vaje Vaje kokia seksuali Varlė!! Nebuk ramus. Nervuokis,draskykis,putokis,bet buk savimi.
Atsakyti
Killuminati
2006 m. rugpjūčio 12 d. 13:04:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo ytaka nesweika , juk jo Thriller yra best-selling albumas pasaulyje...apie ji kuriami zaidimai ir dar wisokios ensamones...27x platininis pz... paziurekit kiek jaunu shmikiu bando kopijuoti jo shokio judesius ;/ net lietuwos scenoj ;/ krc...O juk tie judesiai nepakartojami...

____________________
...I smoke blunt to take the pain out and if I wasn't high I'd probably blow my brains out... -Tupac Shakur a.k.a Makaveli Tha Don
Atsakyti
lordi_PUIKUS
2006 m. rugpjūčio 5 d. 14:35:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tiesa sakant, kai savo bendraamziams pasakau, kad man patinka jacksonas, tai daugelis tik kvailai pasiziuri ir vadina mane keista. siaip man labai patinka 80 metu muzika. tai va. kad jis itakojo muzika, tai faktas. manau, net tie, kurie jo nemegsta, tam pritartu, o siaip - jis genijus.

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Česlovas Gabalis Česlovas Gabalis
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 193
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 93180