žinoma suteikia!
pvz. ta Avril daina "I miss you" (nežinau ar vadinasi bent panašiai, bet esmė ta) - apsiašarojau kai pamačiau pirmą kartą...nors nei pati Avril, nei ta jos daina ypatingai manęs nežavi.
____________________
If you notice this notice, you will notice, that this notice is not worth your notice...m/
Suteikia. Dar įdomiau pamatyt kaip atlikėjai išsireiškia ir išreiškia tą dainą vaizdo klipe. Ir nevisai sutinku su your_nightmare, asmeniškai man jei klipas pasirodo per grubus, išjuokiantis ką ar pan. aš perstoju klausytis tos dainos,na ne specialiai, tai tiesiog įvyksta kažkaip savaime. Aišku čia nuo kiekvieno atskirai priklauso, kaip paveiks klipas, ir galima tiesiog klausytis be klipo.
jei pamtai klipa iki tol nematyta (bet daina girdeta) negi pasikeicia nuomone apie daina?ne.tik ta klipa dar ziuri arba ne.reiskia, dainai klipas itakos neturi.
AnsweR rašė: Žinoma. Dažnai atlikėjai per klipą išreiškia dalį per dainą neišsakytos minties. Nors kiti kuria klipus tik dėl to, kad jų dainos skambėtų TV ekrane...[/quote
pritariu.geriau net as nebucisu pasakius
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
na cia jau priklauso nuo klipo.. kartais geras klipas truputi pakelia dainos lygi ir buna kad tos dainos per mtv klausaisi vien tik del klipo.. o va buna kartais kad isgirsti per radio daina, susizavi ta daina, o pamacius apgailetina klipa kaip ir nusiraminu.. na daina vis dar patinka.. juk esme zodziai, melodija, ne isvaizda, bet vis tik pateikimas yra irgi svarbu
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2007 m. rugsėjo 20 d. 17:16:44
____________________
nebijok - pazvelk i sviesa, pamatysi tiesa
2007 m. rugsėjo 5 d. 16:12:31
____________________
Damn you so hard..
2007 m. rugsėjo 5 d. 15:08:15
____________________
https://spectral.bandcamp.com/
2007 m. rugpjūčio 23 d. 20:51:01
Manau, kad kartais norint geriau suprasti daina reikia paziureti klipa..
Tik jeigu nelabai supranti kitomis kalbomis dainuojamo texto.
na gali buti ir tjp
2007 m. rugpjūčio 23 d. 20:50:19
pvz. ta Avril daina "I miss you" (nežinau ar vadinasi bent panašiai, bet esmė ta) - apsiašarojau kai pamačiau pirmą kartą...nors nei pati Avril, nei ta jos daina ypatingai manęs nežavi.
____________________
If you notice this notice, you will notice, that this notice is not worth your notice...m/
2007 m. rugpjūčio 23 d. 20:48:09
Manau, kad kartais norint geriau suprasti daina reikia paziureti klipa..
Tik jeigu nelabai supranti kitomis kalbomis dainuojamo texto.
2007 m. rugpjūčio 23 d. 20:46:18
2007 m. rugpjūčio 15 d. 00:04:52
____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
2007 m. rugpjūčio 9 d. 22:11:38
2007 m. rugpjūčio 9 d. 21:38:34
____________________
Welcom down to my planet hell!
2007 m. birželio 30 d. 14:02:42
____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.
2007 m. birželio 26 d. 10:42:06
2007 m. balandžio 16 d. 13:02:11
2007 m. balandžio 10 d. 20:25:55
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2007 m. balandžio 10 d. 20:25:24
Žinoma. Dažnai atlikėjai per klipą išreiškia dalį per dainą neišsakytos minties. Nors kiti kuria klipus tik dėl to, kad jų dainos skambėtų TV ekrane...[/quote
pritariu.geriau net as nebucisu pasakius
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2007 m. kovo 8 d. 22:19:12
2007 m. vasario 9 d. 22:44:31
____________________
Too young to care.
2007 m. sausio 21 d. 23:25:18
2007 m. sausio 7 d. 21:50:24
2007 m. sausio 7 d. 15:43:17