Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Dainų konkursas "Eurovizija"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 27
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Konditerijus
2024 m. kovo 11 d. 20:31:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Patiko man švedų daina, kurios jie neišrinko į Euroviziją

 


Atsakyti
Konditerijus
2024 m. sausio 26 d. 12:15:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ką manote apie Norvegijos vieną iš variantų šių metų Eurovizijai? 


Atsakyti
Soulstealer
2021 m. liepos 1 d. 17:12:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Todėl, kad pagaliau po ilgo laiko laimėjo tie kas ir turėjo laimėt. Čia pirmas toks atvejis Eurovizijos istorijoj, kai aš parsisiunčiau grupės diskografiją ir užsikabinau ant jų muzikos, ne tik ant laimėjusio gabalo ir galiu pasakyt, kad wow. Keista, kad apie juos anksčiau niekas nežinojo ir labai smagu, kad tokį gerą kokybišką roką grojanti grupė susilaukė pripažinimo. 


Atsakyti
ltubasketball
2021 m. birželio 30 d. 15:44:46 2021-06-30 15:45:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Roop šiais metais puikiai pasirodė... Nesuprantu, kodėl mes nelaimėjome  {#}

 

 


____________________
https://shop.ltu.basketball/product-category/krepsinio-marskineliai/
Atsakyti
Very_crazy_enough
2021 m. gegužės 22 d. 21:08:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šiais metais ypatingai neįdomi, bet ir aš turiu savo favorite - atlikėja, norinčia buti panašią į Lady gaga. Lietuviška daina, ahem biski pašaipa iš DM Violator albumo pradžios turinti priedainį panašų į gerų senų Timo Burtono filmų muzika, ghostly atmosfera, i ja sunkiai isipaisanti vokala, ją vertinčiau 5/10. Prognozuoju daugiausiai 3 vieta, blogiausiu atveju - paskutine vieta finale

Štai kaip apibūdina laikraštis The Sun

Yellow outfits, wacky choreography, people rubbing themselves - all very Eurovision. Even comes with a little 'Finger dance' that's unlikely to catch on


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Sahja
2020 m. balandžio 6 d. 15:16:45 2020-04-06 16:00:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

2020 m.

1.---Lietuva

2.---Graikija

3.---Vokietija

4-10.---Belgija,Izraelis,Rumunija,Ukraina,Estija,San-Marino,Bulgarija....

11-21.---Baltarusija,Azerbaidzanas,Kroatija,Kipras,Norvegija,Cekija,Lenkija,Serbija,Armenija,Ispanija,Anglija.

22-23.---Albanija,Italija.

24-34.---Juodkalnija,Makedonija,Slovenija,Airija,Malta,Austrija,Islandija,Moldova,Australija,Suomija,Prancuzija.

35-40.---Rusija,Svedija,Latvija,Portugalija,Sveicarija,Nyderlandai.

41.---Sakartvelas....


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
PLIKASS
2020 m. kovo 5 d. 21:07:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

NIČNIEKO DAR NEMAČIAU (išskyrus latvę Samanta Tina) IR SPECIALIAI NESIDOMĖJAU kitų šalių šiųmetiniais Euroviziniais gabalais .. nelabai yra tam atliekamo laiko .. vienintlis Info šaltinis - TV... {#}

Na bet kuriuo atveju šiemet drįsčiau prognozuoti ganėtinai stiprų LT "TheRoop" projekto pasirodymą ... mano galva, jie turėtų užtempti Lietuvą iki maždaug 6 - 9 vietos Euro-finale ... {#}


____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep's ... * ;-]
Atsakyti
4Blackberry
2020 m. kovo 5 d. 18:03:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nežinau, kaip jums, bet man šių metų Eurovizija yra labai įdomi. Ir ne tik dėl to, kokio populiarumo sulaukė lietuviai, man apskritai atrodo, kad bus daug gerų dainų, bus ir įvairovės, ir kam pasivaržyti, ir grupių kaip niekada daug. Tad jo, laukiu šių metų Eurovizijos renginio. {#}


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2019 m. vasario 2 d. 14:12:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip, tai galioja kokiems 70-80 procentų eurovizinių dainų, bet aš žiūriu Euroviziją dėl likusių 20-30 procentų. Man įdomu, kaip vystosi popkultūros standartai (mados), o Eurovizija gana gerai tai reprezentuoja. Patriotizmas ar varžybos "tarp šalių, ne tarp atlikėjų" man išvis yra paskutinėj vietoj pasilikę aspektai...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2019 m. vasario 2 d. 13:35:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vyksta atranka į Euroviziją, o manęs tai visai nejaudina, netgi nedomina. Užsiduodu sau klausimą: gal aš ne lietuvis, ne patriotas, gal man visiškai svetimas eurovizinis dainos žanras? Kiek pagalvojus, atsakau: anaiptol. Labai didžiuojuosi lietuvių pasiekimais sporte, mene ir moksle, pastaroji sfera man itin įdomi. Šiuolaikinis popsas man irgi ne baubas, Euroviziją stebėjau dar per juodai baltą televiziją ir dabar nepraleidžiu finalų. Tad kur šuo pakastas?

Manau, kad man atsakė Sigitas Parulskis knygoje „Amžinybė manęs nejaudina“.

„Nematau prasmės sirgti už mūsų atstovus „Eurovizijos“ konkurse. Ten nesirungia šalys, nesivaržo skirtingos kultūros, tai tik individualių atlikėjų konkursas, privatus biznis. „Eurovizijos“ dainininkai totaliai tarptautiniai, kuo toliau, tuo labiau vienodi kaip kokakolos buteliukai: blizga, putoja, o dainos tokio pat koktaus saldiklio skonio. Toks įspūdis, kad visas jų dainas rašo du apsirūkę švedai ir vienas bulgaras...“

Būtent!!!


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Rutonė
2018 m. kovo 12 d. 00:32:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikriausiai. Bet kadangi pirmas kartas buvo ne eurovizinis.... Šiaip, kiek pamenu, ir LT eurovizijos atrankose kažkuri žvaigždelė bandė daryt kažką panašaus (tik jau nebepamenu, kas - didžioji eurovizija greit pasimiršta, tai ką bekalbėt apie nacionalines atrankas). Jei nekreiptume dėmesio į pasikartojimą (sąmoningą ar ne) - su tokia suknia judėt tikrai sunku. Kita vertus - nelabai kam ta suknia kliūva (bent kol kas) - youtubėj visi šlovina balsą ir suknelės niekas nepastebi (bent jau toje dalyje komentarų, kur perskaičiau - o jų daug, gal kur koks ir pasiklydo).


Atsakyti
einaras13
2018 m. kovo 12 d. 00:20:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O, šito nemačiau. Okey, tada čia rimta apeliacija į plagijavimą.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2018 m. kovo 12 d. 00:15:44 2018-03-12 00:23:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man kitkas užkliuvo. Daina susiklausė visai gerai, bet vizualizacija kažką labai primena...

Dėl Izraelio dainos - jei ištrinsi dainą, liks, atleisk, vištos kudakavimas. Favorite renkuosi, nes rimtai žiūrėt į tą konkursą darosi sunku.  Bet jei rimtai - Elina Nechayeva tikrai tarp mano favoritų.


Atsakyti
einaras13
2018 m. kovo 11 d. 23:51:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jei paliktume tik tuos random garsus, bet ištrintume visą dainą lauk, būtų labai įdomu. Nes daina tai no-no. Čia panašiai kaip su Elinos Nechayevos estišku koziriu — nu balsas įspūdingas, kas ginčysis, bet aranžuotė jau tokia elementari, mane vargiai užkabina. Aišku, visi balsuos už balsą...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2018 m. kovo 11 d. 23:37:18 2018-03-11 23:37:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O vis dėlto, atrodo, favoritą išsirinkau. Bent jau bus įdomu stebėt, kaip seksis tai padaryt gyvai.O skamba visai neblogai.. Aišku, finalinis chaosas scenoje neįkvepia, bet skamba vis tiek įdomiai. Aš apie Izraelį:


Atsakyti
Rutonė
2018 m. kovo 3 d. 11:02:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O ką - visai nieko daina. Nors kuo daugiau žiūriu, tuo labiau nusuviliu visais. Niekas nenustebina, niekas dėmesio nepatraukia Įdomu, bet man (ir ne tik) užklius kalba - vengrai. Vis ne saldus pop. Aišku, laimėt galimybių neturi. Ir nė iš tolo neprilygsta Lordi. O jei ką iš nacionalinių atrnkų dalyvių buvau pastebėjusi - tie netapo nugalėtojais. Bent jau aš kol kas neturiu nusižiūrėjusi nė vieno favorito. Įdomių yra, bet kad galėtų būt potencialūs laimėtojai - ne.


Atsakyti
edzkaa1
2018 m. kovo 2 d. 22:49:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nenustebsiu, jei taip ir bus


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
Konditerijus
2018 m. kovo 2 d. 14:32:18 2018-03-02 17:46:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

mes dar renkam, o ESC 2018 jau išrinkti nugalėtojai - italų mafija


Atsakyti
Silentist
2018 m. vasario 22 d. 19:10:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nepatinka. susidarau įspūdį, kad ne įkvėpimo sąlygotos dainos parašomos ir pristatomos šiam konkursui, o visai kitos motyvacijos. ta prasme, ne kūryba čia... pateikimo forma pritempia dainą prie "standarto" ir padaro tinkamą. aišku, yra išimčių. kai mokiausi, esu nusipirkęs vieną Eurovizijos diską dėl Skamp. dar patiko Sebastian Tellier iš kažkurių senesnių metų, mano mėgstamo stiliaus laimėtojai - projektas "Secret Garden", Brian Kennedy. tiek gerai, kad tai - multikultūrinis susiėjimas ir kai kuriose dainose bei šokiuose yra ryškių tautinių bruožų. 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. kovo 21 d. 17:50:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

va kas laimės


Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 27
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Alannah Myles Alannah Myles
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 41406
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 291409