jei kas esat "kelly family" fanai, prasau, paspauskit like ant mano facebook puslapio https://www.facebook.com/pages/Kelly-Family-LT-fans/304783412968987?fref=ts
na čia klasika galima sakyt an angel viena gražiausių visų laikų dainų bet mane labiausiai veža Flip a Coin tokia nuostabi ir nereali visapusiškai daina
super grupe...dar daba klausau ju dainu ir man jos nesveikai patinka... tokia nereali muzika,zodziai...ypac "an angel"..cia vienintele grupe kurios klausau ir tevai nesiunta net jej kolonkes ant viso garso...D
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. spalio 7 d. 18:13:33
jei ka domina, facebook svetaineje sukuriau "kelly family'' fanu puslapi :)
https://www.facebook.com/pages/Kelly-Family-LT-fans/304783412968987?ref=hl
2012 m. spalio 7 d. 11:41:35
jei kas esat "kelly family" fanai, prasau, paspauskit like ant mano facebook puslapio https://www.facebook.com/pages/Kelly-Family-LT-fans/304783412968987?fref=ts
2011 m. rugpjūčio 30 d. 17:58:22
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2008 m. gegužės 3 d. 22:58:59
www.geocities.com/kelfamonline
Beje, Kelly Family dabar aktyviai koncertuoja!
2008 m. kovo 4 d. 23:00:54
2008 m. vasario 26 d. 21:28:36
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2008 m. vasario 26 d. 21:18:48
Bet tos dvi, kur minėjau, tikrai gražios dainos.
2008 m. vasario 26 d. 21:10:40
2008 m. vasario 26 d. 15:35:24
2008 m. vasario 26 d. 12:30:42
www.geocities.com/kelfamonline
Visos naujienos, smulkios biografijos, dainu zodziai ir t.t. Rasomos visos naujienos.
2008 m. vasario 26 d. 12:06:35
2006 m. gruodžio 29 d. 12:19:16
____________________
jamam taika!! =P
2006 m. gruodžio 29 d. 12:13:27
____________________
Mes kartu miegotume sia nakti, Jai tik tu mane suspetum rasti. Mes kartu ismoktumem myleti, As ir tu,jai tik tu noretum ....
2006 m. lapkričio 2 d. 22:38:18
____________________
Man, man, man!
2006 m. lapkričio 2 d. 21:47:42
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. lapkričio 1 d. 02:09:14
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2006 m. rugsėjo 14 d. 16:07:01
____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.
2006 m. rugsėjo 11 d. 17:18:25
2006 m. rugsėjo 9 d. 08:34:47
____________________
Sometimes there is so much beauty in the world... i feel like i can't take it
2006 m. rugsėjo 5 d. 13:40:08