Geras jų koncertukas buvo prieš kokius aštuonerius-devynerius metelius
O šiaip, esu jiems visiškai abejinga. Ir net neprisimenu, kada jų klausiausi paskutinį sykį.
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Psyhobabble rašė: gal jau kur ir rashiau , bet suzinojau kad tokiu pat pavadinimu yra populiari vokishka (atrodo) metalo grupe deatho( jej neklystu)
Ne death, o power
Man asmeniškai labiau patinka Prata Vetra. Latviškai jų ir tekstai šaunesni, ir šiaip gražiau skamba. Aš visada už muziką originalo kalba! Turiu jų albumą Četri Krasti. Skanus.
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 8 d. 19:05:46
Kažkada patiko.Buvau susidomėjęs,bet dabar jų muzikai nieko nejaučiu...Nieko pas juos išskirtinio nematau.Keli jų hitai buvo geri,o kitkas vidutiniška.[Ypač paskutiniuose albumuose].
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. lapkričio 27 d. 18:21:26
Klausiau ir klausysiu :) super vaikinai
2008 m. lapkričio 23 d. 12:25:39
2008 m. lapkričio 22 d. 18:51:11
O šiaip, esu jiems visiškai abejinga. Ir net neprisimenu, kada jų klausiausi paskutinį sykį.
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2008 m. lapkričio 22 d. 16:45:18
gal jau kur ir rashiau , bet suzinojau kad tokiu pat pavadinimu yra populiari vokishka (atrodo) metalo grupe deatho( jej neklystu)
Ne death, o power
Man asmeniškai labiau patinka Prata Vetra. Latviškai jų ir tekstai šaunesni, ir šiaip gražiau skamba. Aš visada už muziką originalo kalba! Turiu jų albumą Četri Krasti. Skanus.
2008 m. lapkričio 22 d. 16:15:09
____________________
rather be a bandit than a lover
2008 m. rugsėjo 8 d. 19:05:46
2008 m. rugsėjo 8 d. 18:59:53
2008 m. vasario 10 d. 19:14:22
____________________
I know I don't deserve The love you give me But now I understand that If you love me I must be doing something right
2006 m. gruodžio 20 d. 14:02:24
2006 m. gruodžio 20 d. 12:31:11
____________________
I know I don't deserve The love you give me But now I understand that If you love me I must be doing something right
2006 m. gruodžio 2 d. 12:25:22
____________________
Mylėsiu savo petrą.
2006 m. rugpjūčio 6 d. 15:21:59
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2006 m. liepos 21 d. 19:26:57
2006 m. liepos 21 d. 19:24:57
____________________
sypsokites...
2006 m. gegužės 27 d. 15:11:03
2006 m. gegužės 27 d. 15:02:54
2006 m. gegužės 27 d. 14:04:13
2006 m. gegužės 27 d. 14:01:26
2006 m. gegužės 27 d. 13:46:15
____________________
Follow the White Rabbit.
2006 m. balandžio 16 d. 01:48:47
Arba puriais kilimais. Jie yra g-e-r-a-i.
Įpatingai Maybe ir My Star.