timberleikas-gaidys rašė: Brainstorm tai tokio lygio muzikos zvaigzdes kokiu Lietuva niekada neturejo ir abejoju ar kada tures, o Latvija turi. Labai gera grupe. Man labai patinka.
O dar kazkas cia drista Brainstorm sulygint su kazkokia idiotu gauja "The Hobos"... Tie nevykeliai - "The Hobos" yra ne auksciau "Bavarijos" lygio...
visiskai tau pritariu
____________________
sakykit tiesa nes kitaip busiu priverstas issitrauktu tam specialu prietaisa.:)
Brainstorm tai tokio lygio muzikos zvaigzdes kokiu Lietuva niekada neturejo ir abejoju ar kada tures, o Latvija turi. Labai gera grupe. Man labai patinka.
O dar kazkas cia drista Brainstorm sulygint su kazkokia idiotu gauja "The Hobos"... Tie nevykeliai - "The Hobos" yra ne auksciau "Bavarijos" lygio...
fankiuke, jis zuvo, todel ir gaila (reikia nuojienom ometis..nors cia jau senokai)
o siaip tai man Brainstorm'ai simtakart geresni uz tuos the hobos..labai faini brainstorm tikrai, but it's my opinion
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
Shadow_Dweller rašė: Kažkaip man kirba tokia mintis, kad Latvijoje ir žymiai geresnių grupių turėtų būti. Nepatinka man tie Brainstorm'ai, nors girdėjau juos tik tiek, kiek kažkada per radiją grodavo. Ir labai abejoju ar patiktų, jei ir daugiau pasiklausyčiau. Jau vien dėl to šlykščiai kniaukiančio vokalo. Net nupurto pagalvojus...
nu tikrai nesutinku kad jo balsas kniaukiantis
atvirksciai jis labai svlenus daugelio vertinamas.dar jiems neboonant tokiems populiariems,kazkoks prodiuseris ar kas te toks
pasake kad su jo vokalu jie kazko pasieks...ot
Kažkaip man kirba tokia mintis, kad Latvijoje ir žymiai geresnių grupių turėtų būti. Nepatinka man tie Brainstorm'ai, nors girdėjau juos tik tiek, kiek kažkada per radiją grodavo. Ir labai abejoju ar patiktų, jei ir daugiau pasiklausyčiau. Jau vien dėl to šlykščiai kniaukiančio vokalo. Net nupurto pagalvojus...
brainstorm-aha man tai jie tokie neblogi,kazkada buvo atvazeve per kazkokia svente ir pas mus,gyvai dainuoja, nenusidainuoja..tai tiek
the hobos-jie labiau man patinka,dainos nu nevisos....tokie linksmi man jie atroo,nepasikele
Shiaip visai nieko.. Nerealiai patinka ju ONLINE, Waterfall, nes jos kazkokios kitokios nei popsas apskritai.. Anyway THE HOBOS kai kurie kūrinėliai kaip pavyzdziui Christian patinka dar labiau
the hobos ir gerai goroja,man lab patinkabet brainstorm'ai labiau beveik visos ju dainos turi prasme,ir yra labai melodingos.taip pat man labai patinka ju tarpusavio bendravimas,ta didele juos siejanti draugyste
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugsėjo 3 d. 18:42:10
____________________
keistas gyvenimas: daugiausia geliu gaunam per savo laidotuves....
2005 m. rugpjūčio 1 d. 17:34:32
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. rugpjūčio 1 d. 17:21:06
Man jie patinka.Vat!Paprasti tokie...Kai ju paklausau kazkaip linksmiau pasidaro
kaip tik sakyciau kad man ju muzika sukelia daug liudnu prisiminimu ir geru svajoniu...
zodziu jie moka uzgauti sirdi
____________________
I feel so good in my neighbourhood... yeah :)
2005 m. liepos 23 d. 21:55:06
2005 m. birželio 20 d. 15:25:34
Brainstorm tai tokio lygio muzikos zvaigzdes kokiu Lietuva niekada neturejo ir abejoju ar kada tures, o Latvija turi. Labai gera grupe. Man labai patinka.
O dar kazkas cia drista Brainstorm sulygint su kazkokia idiotu gauja "The Hobos"... Tie nevykeliai - "The Hobos" yra ne auksciau "Bavarijos" lygio...
visiskai tau pritariu
____________________
sakykit tiesa nes kitaip busiu priverstas issitrauktu tam specialu prietaisa.:)
2005 m. birželio 20 d. 15:25:01
____________________
sakykit tiesa nes kitaip busiu priverstas issitrauktu tam specialu prietaisa.:)
2005 m. vasario 12 d. 19:00:44
2005 m. vasario 12 d. 18:57:07
O dar kazkas cia drista Brainstorm sulygint su kazkokia idiotu gauja "The Hobos"... Tie nevykeliai - "The Hobos" yra ne auksciau "Bavarijos" lygio...
2005 m. vasario 12 d. 18:42:35
2005 m. vasario 12 d. 18:30:14
O man jie labai labai patinka ir del nuostabios muzikos, zodziu ir jie patys yra labai labai nuostabus zmogeliukai.
____________________
The world is small and we are one
2005 m. sausio 30 d. 16:57:24
o siaip tai man Brainstorm'ai simtakart geresni uz tuos the hobos..labai faini brainstorm tikrai, but it's my opinion
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
2005 m. sausio 23 d. 16:24:53
gaila būgnininko..
ai nieko tokie.
O the Hobos ne. ne savo dainas atlieka;/
kodel bugnininko gaila?
2005 m. sausio 23 d. 15:00:19
ai nieko tokie.
O the Hobos ne. ne savo dainas atlieka;/
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2005 m. sausio 23 d. 14:50:31
2005 m. sausio 23 d. 14:45:49
Kažkaip man kirba tokia mintis, kad Latvijoje ir žymiai geresnių grupių turėtų būti. Nepatinka man tie Brainstorm'ai, nors girdėjau juos tik tiek, kiek kažkada per radiją grodavo. Ir labai abejoju ar patiktų, jei ir daugiau pasiklausyčiau. Jau vien dėl to šlykščiai kniaukiančio vokalo. Net nupurto pagalvojus...
nu tikrai nesutinku kad jo balsas kniaukiantis
pasake kad su jo vokalu jie kazko pasieks...ot
2005 m. sausio 23 d. 12:01:20
____________________
...Accept the gift of Sin...
2005 m. sausio 23 d. 10:24:15
the hobos-jie labiau man patinka,dainos nu nevisos....tokie linksmi man jie atroo,nepasikele
2005 m. sausio 23 d. 02:36:44
____________________
[URL=http://www.imageshack.us][IMG]http://img188.exs.cx/img188/9607/mx2ik.gif[/IMG][/URL] [color=darkblue]DigitallSky...
2005 m. sausio 23 d. 01:59:27
2005 m. sausio 17 d. 17:06:40