J-Master>>>jo balsas tikras. Irodimas:
Nepaprastas Vito balsas yra apdraustas 2 mln. dol. To emesi stambi Rusijos ir JAV draudimo agentura. Dainininko vadybininkas pabreze, kad tai galutinis Vito talento irodymas, nes jokia rimta firma neaukotu tokiu sumu del apgaules. Kontraktas buvo sudarinejamas tris menesius, nes kruva ekspertu ir specialistu tikrino Vito balso sugebejimus.
Vat sitaip
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
vanilla_girl rašė: gal ir klykiantis, bet ne asilas, jis turi talenta ne vien tik muzikoje.jei jau nepripazysit Vito kaip daininko, tai nesmerko jo, juk nezinai ka jis be dainavimo sugeba.
gerai gerai atsiprashau...atleidziat? /
____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down...
Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
Jo, ir be plauku jis buvo grazus, bet su plaukais grazesnis.
Man irgi atrodo, kad siam forume mes vienos uz Vita. Na dar sios temos pradzioj yra zmoniu, kuriems jis taip pat patinka. Bet siaip tai jis Lietuvoj turi nemazai gerbeju...
noche>>>taip atrodo kad mes vienos cia uz Vita as manau kad ir be plauku jis buvo grazus, gal siek tiek mistiskas.Atsimenu, kai pamaciau jo pirma reklama (pirmas koncertas Lietuvoje) per tv pradejau Vitu dometis.Mane traukia viskas kas yra mistiska.Kadangi Vitas turi siokios tokios paslapties, tai mane intriguoja.
2005 03 11 tekinom isveriau i Vito koncerta, kurio laukiau kelis menesius.Pasirodimas buvo nepakartojamas.Turbut kazko panasaus niekada nebepamatysiu.Likau labai patenkinta.Pasibaigus koncertui nusipirkau jo albuma.
Tos dienos niekad nepamirsiu =)
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
atsimenu tik viena melodija....jis ten visa laike klyke kazka tokio kaip ''aaaaa''...tai tiek...
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
gal ir klykiantis, bet ne asilas, jis turi talenta ne vien tik muzikoje.jei jau nepripazysit Vito kaip daininko, tai nesmerko jo, juk nezinai ka jis be dainavimo sugeba.
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
rocky rašė: liurbis jis turiu kompe irasha to, ka jis dare per koncerta lietuvoj. ten buvo fonograma ir dargi ne jo idainuota. jis klausos neturi ir baubia kaip gyvulys, jei norit tuo isitikinti duokite meilus, atsiusiu
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. rugpjūčio 16 d. 15:25:03
Nepaprastas Vito balsas yra apdraustas 2 mln. dol. To emesi stambi Rusijos ir JAV draudimo agentura. Dainininko vadybininkas pabreze, kad tai galutinis Vito talento irodymas, nes jokia rimta firma neaukotu tokiu sumu del apgaules. Kontraktas buvo sudarinejamas tris menesius, nes kruva ekspertu ir specialistu tikrino Vito balso sugebejimus.
Vat sitaip
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. rugpjūčio 16 d. 15:22:23
MAN JISNEPATIBNKA...JO BALSAS FE..ZVILGSNIS TRIGDANTIS;}MANO VIENAI DRAUGEI JIS LABAI PATINKA:dTAI JIS TEGU DAINUOJA MAN JIS NETRUGDO:d
negi apie mane pagalvojai?
awriliuke>>>atleista
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. rugpjūčio 15 d. 16:28:09
2005 m. rugpjūčio 15 d. 15:59:49
gal ir klykiantis, bet ne asilas, jis turi talenta ne vien tik muzikoje.jei jau nepripazysit Vito kaip daininko, tai nesmerko jo, juk nezinai ka jis be dainavimo sugeba.
gerai gerai atsiprashau...atleidziat?
____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down... Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
2005 m. rugpjūčio 7 d. 22:28:15
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2005 m. rugpjūčio 2 d. 18:29:22
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. rugpjūčio 2 d. 18:18:18
Man irgi atrodo, kad siam forume mes vienos uz Vita. Na dar sios temos pradzioj yra zmoniu, kuriems jis taip pat patinka. Bet siaip tai jis Lietuvoj turi nemazai gerbeju...
2005 m. rugpjūčio 2 d. 18:03:36
2005 03 11 tekinom isveriau i Vito koncerta, kurio laukiau kelis menesius.Pasirodimas buvo nepakartojamas.Turbut kazko panasaus niekada nebepamatysiu.Likau labai patenkinta.Pasibaigus koncertui nusipirkau jo albuma.
Tos dienos niekad nepamirsiu =)
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. rugpjūčio 2 d. 17:56:44
zhinau kad jis plikas berods
Anksciau buvo plikas, dabar jau nebe
2005 m. rugpjūčio 2 d. 15:55:28
2005 m. rugpjūčio 2 d. 15:52:38
____________________
endis irgi kafka
2005 m. rugpjūčio 2 d. 15:29:46
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2005 m. rugpjūčio 2 d. 15:26:24
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
2005 m. rugpjūčio 2 d. 15:20:58
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. rugpjūčio 2 d. 15:12:30
____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down... Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
2005 m. liepos 31 d. 08:04:50
liurbis jis
buvau tam koncerte
2005 m. liepos 30 d. 20:02:45
____________________
www.mix.puikiai.lt ;) viskas bus puikiai ar ne?
2005 m. liepos 30 d. 14:39:20
2005 m. liepos 30 d. 14:20:38
man jis y v.putina labai jau panashus.
Kuo? Man nei kiek nepanasus...
2005 m. liepos 30 d. 13:58:10
____________________
http://www.hardrokas.net Megstantiems Roka ir jo visas atmainas ;-]