.... Vienąkart videoklipe neatsargiai šmėstelėjo randai ant jo kaklo. Juos dainininkas turėjo nuo pat gimimo ir dažniausiai pridengdavo šaliku. Dabar randų jau nebėra – juos pernai pavyko sėkmingai pašalinti vienoje iš Šveicarijos klinikų. (tie randai buvo kaip žiaunos...viskas buvo atvira...) bet kuo daugiau žinau apie ji tuo labiau Vitas man patinka.Draugai sako kad mane traukia viskas, kas neįprasta, taip ir yra.Ir tuo labai džiaugiuos.
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
...per vieną tradicinių „Kalėdinių susitikimų“ Ala Pugačiova visiems girdint nepatikliai paklausė Vito: „O tu išties pats dainuoji tokiu aukštu balsu, ar padeda technika?“ Girdi, parodyk, ką sugebi. Kad neapsijuoktų, Vitui teko pademonstruoti savo balso galimybes. Šiandien jis prisimena, kaip tąsyk iš jaudulio šoktelėjo viena oktava aukščiau negu įprastai, ir šį garsą išlaikė 30 sekundžių. Visi pradėjo ploti. Primadona nutilo ir nuėjo ruoštis repeticijai
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
radau intike:
Dainininkas teigia, be balso, turįs dar keletą talentų. Atliekant “Plaštakės skrydį” jo rankos tarsi ima degti, nes delnuose pakyla labai karšta temperatūra. Ir tai ne triukas, o organizmo savybė. Vitas kartais žurnalistams pademonstruoja dar vieną savo kūno ypatumą: jis gali vienai minutei sustabdyti savo širdies plakimą
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
dyta rašė: KIOMPIUTERINIS BALSAS IR TIEK. JEI manot kad ne tai kodel jis niekada nedainuoja gyvai?a?
Jis visada dainuoja gyvai! Is kur istraukei, kad jis tipo nedainuoja gyvai???
Pritariu tau hoche.Vitas dainuoja tikrai gyvai, galiu prisiekt.Buvau jo koncerte ir daznai VITAS atitraukdavo mikrofoną.Niekada nesigailėsiu kad pamačiau jo pasirodimą.Tai buvo napakartojama.Koncertą skyrė mamai, kuri mirė prieš kelis metus.Jis taip graudžiai kalbėjo, kad beveik visi žmonės susigraudino.Jis-POP legenda
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
Tikrai neamanau,kad tose dainose jo balsas. As taip pat girdejau jo mikrofono irasa,net nepanasu kad jis gali taip aukstai isdainuoti.Jo balsas kaip kokio nesubrendelio
ka zinau man tai nei silta nei salta apie ji ...ta prasme jei jis turi TOOOKI balsa IS TIESU tai jau jo . . jega ! bet jei ne tai puikiai mums muilina akis. . ir siaip jis toks kazkoks mistiskas visu akyse atrodod .. i nu nz nesigilinkim
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
KIOMPIUTERINIS BALSAS IR TIEK. JEI manot kad ne tai kodel jis niekada nedainuoja gyvai?a?
____________________
..::*CRAIG DAVID, THE BEST WHAT EVER COULD HAPPEN TO R&B*::..
R&B muzikos forumas (naujienos, dainos, dainų žožiai, video ir kita.)
http://rb.forumup.lt
liurbis jis turiu kompe irasha to, ka jis dare per koncerta lietuvoj. ten buvo fonograma ir dargi ne jo idainuota. jis klausos neturi ir baubia kaip gyvulys, jei norit tuo isitikinti duokite meilus, atsiusiu
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. liepos 11 d. 12:21:57
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. liepos 11 d. 12:19:44
____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
2005 m. liepos 11 d. 12:16:02
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. liepos 11 d. 12:11:20
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. liepos 11 d. 12:09:18
Dainininkas teigia, be balso, turįs dar keletą talentų. Atliekant “Plaštakės skrydį” jo rankos tarsi ima degti, nes delnuose pakyla labai karšta temperatūra. Ir tai ne triukas, o organizmo savybė. Vitas kartais žurnalistams pademonstruoja dar vieną savo kūno ypatumą: jis gali vienai minutei sustabdyti savo širdies plakimą
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. liepos 11 d. 12:05:45
KIOMPIUTERINIS BALSAS IR TIEK. JEI manot kad ne tai kodel jis niekada nedainuoja gyvai?a?
Pritariu tau hoche.Vitas dainuoja tikrai gyvai, galiu prisiekt.Buvau jo koncerte ir daznai VITAS atitraukdavo mikrofoną.Niekada nesigailėsiu kad pamačiau jo pasirodimą.Tai buvo napakartojama.Koncertą skyrė mamai, kuri mirė prieš kelis metus.Jis taip graudžiai kalbėjo, kad beveik visi žmonės susigraudino.Jis-POP legenda
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. birželio 10 d. 08:05:19
2005 m. birželio 10 d. 08:03:14
____________________
"Fizine prasme laikas yra griovejas,nors dvasine jis dazniau buna atgaivintojas" T. M. R
2005 m. birželio 7 d. 13:43:43
KIOMPIUTERINIS BALSAS IR TIEK. JEI manot kad ne tai kodel jis niekada nedainuoja gyvai?a?
2005 m. birželio 6 d. 09:20:53
2005 m. gegužės 24 d. 16:47:34
____________________
Namie nieko nera.
2005 m. gegužės 24 d. 16:44:25
2005 m. gegužės 9 d. 12:12:10
____________________
...
2005 m. gegužės 9 d. 08:43:23
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gegužės 7 d. 08:42:05
____________________
..::*CRAIG DAVID, THE BEST WHAT EVER COULD HAPPEN TO R&B*::.. R&B muzikos forumas (naujienos, dainos, dainų žožiai, video ir kita.) http://rb.forumup.lt
2005 m. gegužės 3 d. 09:23:34
imancius@yahoo.com
____________________
Genesis.
2005 m. gegužės 3 d. 08:17:33
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2005 m. gegužės 2 d. 17:54:03
____________________
It 's something unpredictable but in the end it 's right. I hope you had the time of your life...
2005 m. gegužės 2 d. 17:52:11
As jo muzikos nklausau, nes nemegstu rusiskos muzikos, bet balsas jo labai geras.
ne ten panaudoja.... Reik jam rocka pradet dainuot... Tik lyricsu geru jam reik prie jo balso....
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
2005 m. kovo 13 d. 10:46:14