nutle rašė: Na, jei toj dainoj su Rihanna Slash'as butu koki solo pavares, butu gal kiek ir geriau... O dabar tai is slasho tik vardas - powerchordais juk bet kas galetu uzgrot.
Kitavertus, gerai, kad Slash'as iesko kazko naujo, nes pvz su Fergie ta daina tai jau visai nebloga buvo Gal atras viena diena kazka tokio, kas pranoks GNR?
Nebūtų, nusiežngia savo, kaip roko muzikanto, neblogo roko muzikanto, principams. Net jeigu solo įdėtų, tai būtų visiškai šlykštu ir bjauru, nes dainuoja Rihanna, jam nereikėjo su ja daryti dueto. Ir su Fergie tas pats - patiko nepatiko, tas pats šlamštas dėl pinigų. Kažkaip kaip ir Santana nupopsėjo, taip ir jis.
O taip, Chsis Cornell siaubingai padarė.
Gal čia ir ne į temą parašysiu, bet vakar žiauriai nusivyliau vienu iš savo paauglystės roko dievų. Ir koks velnias man liepė paklausyti naujausią chris cornel albumą. Vienas iš kiečiausių grunge pradininkų, sunkios muzikos propaguotojas įrašė bendrą albumą su Timbaland Va kas gali būti baisiau už Slash'ą su Rihana. Turiu tik vieną patarimą-perspėjimą, jeigu ir iš jūsų kas nors esate atsilikęs(niekaip nesuprantu kaip aš anksčiau negirėjau apie šio albumo išleidimą) ir negirdėjęs šito albumo pavadinto "Scream" tai geriau ir neklausykit.
____________________
i'm not like them, but i can pretend
Na, jei toj dainoj su Rihanna Slash'as butu koki solo pavares, butu gal kiek ir geriau... O dabar tai is slasho tik vardas - powerchordais juk bet kas galetu uzgrot.
Kitavertus, gerai, kad Slash'as iesko kazko naujo, nes pvz su Fergie ta daina tai jau visai nebloga buvo Gal atras viena diena kazka tokio, kas pranoks GNR?
____________________
Screw you guys... I'm going home!
Kaip tau jo įvaizdis patinka sugrojus kartu su Rihanna?
Žinau, pinigai pinigėliai, bet visgi nesuprantama, nes kiek fanų prarado (galbūt), ir šiaip, keista, jei koks Mamontovas su Yva dainuotų... Brr, nei šis, nei tas. Ir šiaip šūdinas collabas.
dissident rašė: Vis tik tai jau yra klasika. "November rain", "Paradise City", "Dont cry". Visada patiko Slash'as. Tiek jo grojimas, tiek įvaizdis. O kalbant apie axl balsą, tai juk tuo metu visipanašiai dainuodavo. Ir Aerosmith ir Jon Bon Jovi. Mada tokia buvo. Kad ir ka bekalbėtume apie juos, o vis tik šios grupės daug davė tuometinio lengvojo roko (čia tik aš taip vadinu tokio tipo muziką) formavimui.
Vis tik tai jau yra klasika. "November rain", "Paradise City", "Dont cry". Visada patiko Slash'as. Tiek jo grojimas, tiek įvaizdis. O kalbant apie axl balsą, tai juk tuo metu visipanašiai dainuodavo. Ir Aerosmith ir Jon Bon Jovi. Mada tokia buvo. Kad ir ka bekalbėtume apie juos, o vis tik šios grupės daug davė tuometinio lengvojo roko (čia tik aš taip vadinu tokio tipo muziką) formavimui.
____________________
i'm not like them, but i can pretend
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
LoseControl rašė: Labai uzknisa jo toks balsas, nemegstu tokiu, delto ir aerosmith nemegstu, uzknisa kad negaliu, rezia per ausis. RaptorJM teisingai sako
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
RaptorJM rašė: Skuduriniai "rokeriai". nepatiko,nepatinka ir nepatiks
Che che che, kas dabar juos mėgsta
Aš irgi taip sakiau, bet kažkaip pradėjo patikti, mažiau erzina jo balsas, bet pagrinde dėl Slešo klausau.
Heh, visi daro klaidų. Pirmas albumas tikrai patinka
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Skuduriniai "rokeriai". nepatiko,nepatinka ir nepatiks. atleiskit visi grupes myletojai
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. gruodžio 22 d. 12:18:10
Na, jei toj dainoj su Rihanna Slash'as butu koki solo pavares, butu gal kiek ir geriau...
Kitavertus, gerai, kad Slash'as iesko kazko naujo, nes pvz su Fergie ta daina tai jau visai nebloga buvo
Nebūtų, nusiežngia savo, kaip roko muzikanto, neblogo roko muzikanto, principams. Net jeigu solo įdėtų, tai būtų visiškai šlykštu ir bjauru, nes dainuoja Rihanna, jam nereikėjo su ja daryti dueto. Ir su Fergie tas pats - patiko nepatiko, tas pats šlamštas dėl pinigų. Kažkaip kaip ir Santana nupopsėjo, taip ir jis.
O taip, Chsis Cornell siaubingai padarė.
2009 m. gruodžio 22 d. 08:55:35
____________________
i'm not like them, but i can pretend
2009 m. gruodžio 22 d. 00:57:57
Kitavertus, gerai, kad Slash'as iesko kazko naujo, nes pvz su Fergie ta daina tai jau visai nebloga buvo
____________________
Screw you guys... I'm going home!
2009 m. gruodžio 21 d. 21:05:39
Visada patiko Slash'as, įvaizdis.
Kaip tau jo įvaizdis patinka sugrojus kartu su Rihanna?
Žinau, pinigai pinigėliai, bet visgi nesuprantama, nes kiek fanų prarado (galbūt), ir šiaip, keista, jei koks Mamontovas su Yva dainuotų... Brr, nei šis, nei tas. Ir šiaip šūdinas collabas.
2009 m. gruodžio 21 d. 20:28:28
Vis tik tai jau yra klasika. "November rain", "Paradise City", "Dont cry". Visada patiko Slash'as. Tiek jo grojimas, tiek įvaizdis. O kalbant apie axl balsą, tai juk tuo metu visipanašiai dainuodavo. Ir Aerosmith ir Jon Bon Jovi. Mada tokia buvo. Kad ir ka bekalbėtume apie juos, o vis tik šios grupės daug davė tuometinio lengvojo roko (čia tik aš taip vadinu tokio tipo muziką) formavimui.
Gerai pasakyta
2009 m. gruodžio 20 d. 14:51:02
____________________
man trūksta nežinia ko, kas sudarytas iš kažko, kas neturi vardo.
2009 m. gruodžio 14 d. 13:38:13
____________________
i'm not like them, but i can pretend
2009 m. gruodžio 10 d. 20:48:55
Daugiau nei klasika
Nu jau matau, mandrs labai pasidarei
2009 m. gruodžio 10 d. 17:00:05
2009 m. gegužės 24 d. 14:24:41
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. gegužės 24 d. 14:12:30
Labai uzknisa jo toks balsas, nemegstu tokiu, delto ir aerosmith nemegstu, uzknisa kad negaliu, rezia per ausis.
Pritariu.
2009 m. gegužės 10 d. 16:43:53
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. gegužės 7 d. 19:03:56
Skuduriniai "rokeriai". nepatiko,nepatinka ir nepatiks
Che che che, kas dabar juos mėgsta
Aš irgi taip sakiau, bet kažkaip pradėjo patikti, mažiau erzina jo balsas, bet pagrinde dėl Slešo klausau.
Heh, visi daro klaidų. Pirmas albumas tikrai patinka
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2009 m. gegužės 7 d. 18:57:31
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2009 m. gegužės 7 d. 17:58:59
Skuduriniai "rokeriai". nepatiko,nepatinka ir nepatiks
Che che che, kas dabar juos mėgsta
Aš irgi taip sakiau, bet kažkaip pradėjo patikti, mažiau erzina jo balsas, bet pagrinde dėl Slešo klausau.
2009 m. balandžio 10 d. 13:49:05
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2008 m. lapkričio 4 d. 20:33:20
2008 m. rugsėjo 19 d. 18:02:48
Skuduriniai "rokeriai". nepatiko,nepatinka ir nepatiks. atleiskit visi grupes myletojai
2008 m. rugsėjo 19 d. 17:52:40
2008 m. rugsėjo 17 d. 15:13:44
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.