gretten rašė: visi zinot ju daina Dont Cry... nereali... ir jie visi tokie lb faini..mano drauge sake,tiksliau ,prisieke beveik sau,kad jos busimas vyras privales moketi groti ta daina...sheip,jegishkai...dar kazkas minejo november rain...irgi kieta..mmm..gerai..
gretten rašė: visi zinot ju daina Dont Cry... nereali... ir jie visi tokie lb faini..mano drauge sake,tiksliau ,prisieke beveik sau,kad jos busimas vyras privales moketi groti ta daina...sheip,jegishkai...dar kazkas minejo november rain...irgi kieta..mmm..gerai..
visi zinot ju daina Dont Cry... nereali... ir jie visi tokie lb faini..mano drauge sake,tiksliau ,prisieke beveik sau,kad jos busimas vyras privales moketi groti ta daina...sheip,jegishkai...dar kazkas minejo november rain...irgi kieta..mmm..gerai..
idealiausios dainos - mr.brownstone, it's so easy, my michelle.. yesterdays!
nezinau ka cia daugiau rasyt, faina grupe, kiek ju video perziureta, kiek daug dalyku su jais susije.. hm
tokios grupes kaip ac/dc,rolling stones,guns & roses yra muzikos gigantai...manau,jog ju muzika daug geresne uz dabartiniu zvaigzdziu "green day","arctic monkeys" ir kt, niekalo (tai mano nuomone!,pastebejau,kad cia zmones labai priekabus)
____________________
don't watch porn - use your imagination
Neseniai susidomėjau šita grupe. Esu parsisiuntusi keletą jų dainų, ir manau dar siųsiuos
šiuo metu negaliu atsiklausyti "don't cry" tikrai nuostabi daina... manau
Keletą klipų mačiau, na tokie, visai nieko, tikrai
____________________
End of the line ___.
http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. balandžio 15 d. 01:05:14
visi zinot ju daina Dont Cry... nereali... ir jie visi tokie lb faini..mano drauge sake,tiksliau ,prisieke beveik sau,kad jos busimas vyras privales moketi groti ta daina...sheip,jegishkai...dar kazkas minejo november rain...irgi kieta..mmm..gerai..
greit uzknis.
bet jau senai neuzhknisa...
____________________
greta
2007 m. balandžio 15 d. 00:20:42
visi zinot ju daina Dont Cry... nereali... ir jie visi tokie lb faini..mano drauge sake,tiksliau ,prisieke beveik sau,kad jos busimas vyras privales moketi groti ta daina...sheip,jegishkai...dar kazkas minejo november rain...irgi kieta..mmm..gerai..
greit uzknis.
____________________
touch my.. garden
2007 m. balandžio 15 d. 00:17:39
____________________
greta
2007 m. balandžio 14 d. 15:03:24
na legendiniai.....o ju geriausias gabalas man sex drugs and rock &roll
vatefak, cia ne ju daina
gal sumaisei su hanoi rocks 'dead, jail or rocknroll' kur pritaria axelis?
____________________
touch my.. garden
2007 m. balandžio 14 d. 15:02:18
nezinau ka cia daugiau rasyt, faina grupe, kiek ju video perziureta, kiek daug dalyku su jais susije.. hm
____________________
touch my.. garden
2006 m. lapkričio 12 d. 21:36:43
2006 m. lapkričio 10 d. 19:20:05
o man pawadinimas patinka
geras pavadinimas, reikshme irgi
2006 m. lapkričio 10 d. 19:15:48
____________________
Dare To Dream
2006 m. lapkričio 3 d. 00:12:29
____________________
Inlove with life...
2006 m. rugpjūčio 9 d. 23:25:34
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. rugpjūčio 6 d. 15:15:01
2006 m. rugpjūčio 5 d. 22:38:06
2006 m. birželio 7 d. 15:05:20
____________________
for a life without rules
2006 m. birželio 7 d. 14:59:43
2006 m. birželio 7 d. 14:58:48
pvz:under the bridge
2006 m. birželio 7 d. 14:39:08
____________________
don't watch porn - use your imagination
2006 m. birželio 7 d. 14:05:50
šiuo metu negaliu atsiklausyti "don't cry" tikrai nuostabi daina... manau
Keletą klipų mačiau, na tokie, visai nieko, tikrai
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2006 m. gegužės 16 d. 19:36:12
na legendiniai.....o ju geriausias gabalas man sex drugs and rock &roll
ten ne jie atlieka. sita daina kitu pavadinimu yra po neta paplitus. daina gera, bet ne tiek, kad ja atliktu Gunsaj
____________________
'where's your will to be weird?' - jim morrison
2006 m. gegužės 16 d. 16:02:54
____________________
...Galas nuolankiam meilikavimui ir pataikavimui miniai, vidutinybiu aukshtinimui ir kvailiu ishkėlimui!!!
2006 m. gegužės 1 d. 22:03:48
____________________
Per didelis noras “ka nors” izvelgti, priveda prie filosofiniu haliucinaciju…