Labai man patinka albumas Apetite For Destruction. Visas.
Visi dievina Use Your Illusion I&II, bet man tas dar senesnis patinka.
Ir dar kai paauglys mėgau labai Spaghetti Incident, nes ten vienoje dainoje I Don't Care About You vis sako F**k you, o kai paaugliams patinka kai vis sako f**k you...
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
negative-creep neturiu tikrai. jauciu sunku ji ir gauti butu, bet jei ieskosi kaip sakoma, tai ir rasi anksciau ar veliau. je, pamenu ta striuke ir blondiniskai dazytus plaukus..tada gal ir kietai atrode..arba AXL'o skarele perista ant galvos, taip repovai sakyciau dabar atrodo..
____________________
On the sun..it's time to go..
what the fuck?? kokie cia legendiniai..Led Zeppelin, Black Sabbath, Pink Floydai tai cia tikrai jau legendos, o guns'n'roses tai toli grazu..Siaip kazkada labai daug klausydavau..patinka albumai "Lies" ir "Use Your Illusion" abi dalys. Vienas pirmuju albumu kuri pirkau original gal kokioje 6 klaseje. Tikrai veZze tas use your illusion. O dabar atsiklauses ir ju dainos apdulkejusios seniai. Anyway, gera grupe buvo, tikras rokenrolas, sex, drugs and alkohol Gal ir gerai, kad isiro (kad senieji nariai isejo), nes jie visada bus gerbiami..ir nebus varoma, kad va nusivaziavo ir pan. Axl'o balsas labai geras, toks stiprus, is vidaus atrodo plesiantis. Jega. Negative-creep, tada tie sorciukai tai madoje buvo, o kai dabar paziuri tai kikeni Nors pvz., kai paziuriu i grungeriu stiliu, man jis vis tiek patinka.
____________________
On the sun..it's time to go..
GNR buvo pirmoji "heavy metal" grupė, kurios pradėjau klausytis.
Paliko didelį įspūdį. Šiaip dalis jų gabalų tikrai užknisa mane, bet
dalis yra, kaip sakant, jėga. Dabar jau retai jų pasiklausau.
Negalėčiau išskirti labiausiai patikusio albumo. Abi "Use Your
Illusion" dalis laikau kaip vieną albumą. Na vistik gal galėčiau
pasakyti, kad kaip hard rock man labiausiai patiko pirmasis, kurio aš
taip niekur negaliu rasti CD. Labai patiko "The Garden", kur per
priedainius vokaluoja Alice Cooperis.
Bet Axlas su tais savo šortukais... : DDDD. Kadaise buvo toks merginų
numylėtinis kaip dabar Ville Vallo. Ha ha, per koncertus kas tris
minutes keičia rūbus. Šortukus tuos pačius pasilieka, atrodo, bet
viršų keičia. Vokalas tai savotiškas, man visai patinka.
Iš gitaristų patinka Slashas... kaip gi kitaip? Kietas čiuvas : ).
Jėga šukuosena.
Tai, kas liko iš grupės, vertinu nelabai gerai. Turiu tik vieną video
iš 2003 metų MTV apdovanojimų. Šiaip negaliu kritikuoti, bet tai jau
nebe tie legendiniai Guns N' Roses. Jie bent albumą kada nors išleis??
Velvet Revolver man nelabai. Tas Scottas Weillandas iš Stone Temple
Pilots man jokio įspūdžio nedaro. Vokalas... man nepatinka. Taip visi
giria, kad tas Scottas toks gražus ir visa kita, bet aš matau tik
kažkokį 40metį senį, kuris pagal savo amžių atrodo net per senas.
Nieko nuostabaus, kad buvęs narkomanas. Šiek tiek per didelė roko
žvaigždė viduje. Nesutampa jo įvaizdis su realybe. Girdėjau, kad ten
norėjo priimti Courtney Love. Įdomu, kas tada būtų...
Ir tų Revolverių muzika man kažkaip per daug šiuolaikiška. Vienintelis
"Slither" patiko. Slashas vis dar "valdo". Bet manau, kad Revolveriai
geriau, nei šiuolaikiniai Gunsai.
Pasakiau heavy metal ne stiliui apibrėžti, bet muzikos pobūdžiui
nusakyti. Dėl to ir parašiau kabutėse.
Ar jums patinka ši grupė? Ar klausote? Kaip jums Axl Rose vokalas? GN'R gitaristai? Kokį įspūdį paliko jų klipai? Kaip vertinate tai kas dabar liko iš šios grupės? Ar manote, kad jie dabar groja geriau už "Velvet Revolver"?
Use Your Illusion...
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. balandžio 19 d. 06:16:03
____________________
Miaw :)
2005 m. balandžio 18 d. 21:03:30
Visi dievina Use Your Illusion I&II, bet man tas dar senesnis patinka.
Ir dar kai paauglys mėgau labai Spaghetti Incident, nes ten vienoje dainoje I Don't Care About You vis sako F**k you, o kai paaugliams patinka kai vis sako f**k you...
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2005 m. balandžio 18 d. 20:55:11
Ei, o Slashas dar pas M.Dzeksona grajina ant gitaros, ar jau kiba pabaige savo kruta pasirodyma, ka???
Slash'as db kaip ir kiti buve GNR gitaristai groja grupej "Velvet Revolver".
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. balandžio 18 d. 20:50:09
2005 m. balandžio 18 d. 16:26:16
Labai prasmingas komentaras
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. balandžio 18 d. 15:48:10
____________________
[img]http://www.blogas.lt/dievuziniasklaida/uploads/d/DievuZiniasklaida/85214.jpg[/img]
2005 m. balandžio 17 d. 10:55:45
2005 m. vasario 2 d. 20:33:19
____________________
On the sun..it's time to go..
2005 m. vasario 2 d. 18:12:20
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. vasario 2 d. 18:07:28
____________________
SQ :o
2005 m. vasario 2 d. 17:58:16
...dar kietai kai Ekselis odine metalistiska rozines spalvos striuke uzsidejo : DDDD.
2005 m. vasario 2 d. 00:51:25
____________________
On the sun..it's time to go..
2005 m. vasario 1 d. 11:43:58
____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt
2005 m. sausio 23 d. 20:58:05
2005 m. sausio 23 d. 20:48:45
____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
2005 m. sausio 23 d. 20:32:08
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2005 m. sausio 23 d. 15:12:25
____________________
i'm so happy, coz today i found a friends..they in my head
2005 m. sausio 22 d. 12:40:26
Paliko didelį įspūdį. Šiaip dalis jų gabalų tikrai užknisa mane, bet
dalis yra, kaip sakant, jėga. Dabar jau retai jų pasiklausau.
Negalėčiau išskirti labiausiai patikusio albumo. Abi "Use Your
Illusion" dalis laikau kaip vieną albumą. Na vistik gal galėčiau
pasakyti, kad kaip hard rock man labiausiai patiko pirmasis, kurio aš
taip niekur negaliu rasti CD. Labai patiko "The Garden", kur per
priedainius vokaluoja Alice Cooperis.
Bet Axlas su tais savo šortukais... : DDDD. Kadaise buvo toks merginų
numylėtinis kaip dabar Ville Vallo. Ha ha, per koncertus kas tris
minutes keičia rūbus. Šortukus tuos pačius pasilieka, atrodo, bet
viršų keičia. Vokalas tai savotiškas, man visai patinka.
Iš gitaristų patinka Slashas... kaip gi kitaip? Kietas čiuvas : ).
Jėga šukuosena.
Tai, kas liko iš grupės, vertinu nelabai gerai. Turiu tik vieną video
iš 2003 metų MTV apdovanojimų. Šiaip negaliu kritikuoti, bet tai jau
nebe tie legendiniai Guns N' Roses. Jie bent albumą kada nors išleis??
Velvet Revolver man nelabai. Tas Scottas Weillandas iš Stone Temple
Pilots man jokio įspūdžio nedaro. Vokalas... man nepatinka. Taip visi
giria, kad tas Scottas toks gražus ir visa kita, bet aš matau tik
kažkokį 40metį senį, kuris pagal savo amžių atrodo net per senas.
Nieko nuostabaus, kad buvęs narkomanas. Šiek tiek per didelė roko
žvaigždė viduje. Nesutampa jo įvaizdis su realybe. Girdėjau, kad ten
norėjo priimti Courtney Love. Įdomu, kas tada būtų...
Ir tų Revolverių muzika man kažkaip per daug šiuolaikiška. Vienintelis
"Slither" patiko. Slashas vis dar "valdo". Bet manau, kad Revolveriai
geriau, nei šiuolaikiniai Gunsai.
Pasakiau heavy metal ne stiliui apibrėžti, bet muzikos pobūdžiui
nusakyti. Dėl to ir parašiau kabutėse.
2005 m. sausio 22 d. 00:57:31
Use Your Illusion...
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!