| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| einaras13 | State of ConfusionThe Kinks |
||||
| 4Blackberry | StaircaseSteven Wilson Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus. |
||||
| Sahja | Ja ne igrajuVera Brezhneva |
||||
| Very_crazy_enough | Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)The Killers |
Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
2010 m. lapkričio 16 d. 15:55:17
Įspūdingas - užvežantis - pavergiatis nuo įžanginio "Pro Victoria" akordų šis albumas !
"Verum Æternus" -> "Where There Is Light" -> "Ghost" -> "Tomorrow Never Comes" -> "The Great Divide"
Velniškai Stiprūs & Įtaigūs gabalai ...
Ir tai išties kažkas nerelaus ...
**
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
2009 m. rugsėjo 29 d. 13:59:19
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die