Kad ir kaip būtų baugu prisipažinti, bet turiu pasakyt, kad net turiu kelias jo dainas parsisiuntus. Kokybiški darbai, tiek muzikoj, tiek klipuose.
Ankščiau negalėjau žiūrėt, bet dabar, negaliu sakyt, kad perjungiu kanalą, kai užgroja kokią nors Lovestoned
štai kokia baisi aš gotėDD
dar viena beda.
na taip, turi jis visai nebloga balsa, visai neblogai soka, vaidina ir atrodo, bet va jam kazko truksta, kazkokio cinkelio, kaip sakoma. man asmeniskai atrodo, kad jis nespinduoliuoja charizma, ko labai reikia scenoje.
kazin kas is jo butu, jei salia netupetu timbalandas ir nekurtu jam geru gabalu.
Losing My Way klausau daznai.
pop albumu klausau lb nedaug ar su saiku, po JT albumo perklausymo sia daina pasilikau, netiketas atradimas, kad jis gali kisti kurinius su tokiais dainu tekstais.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. kovo 1 d. 19:43:45
2008 m. kovo 1 d. 17:52:22
____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.
2008 m. kovo 1 d. 15:35:38
____________________
gyvenam tik karta ;) daugiau neistverciau:D
2008 m. vasario 24 d. 18:09:31
Sexy back ir klipas geras xD
____________________
Nevenk iš savęs pasijuokti, bet niekad nedrįsk savimi abejoti!
2008 m. vasario 1 d. 21:52:25
2007 m. gruodžio 31 d. 15:38:56
Ankščiau negalėjau žiūrėt, bet dabar, negaliu sakyt, kad perjungiu kanalą, kai užgroja kokią nors Lovestoned
štai kokia baisi aš gotė
____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
2007 m. gruodžio 31 d. 12:43:35
2007 m. gruodžio 29 d. 16:40:54
na taip, turi jis visai nebloga balsa, visai neblogai soka, vaidina ir atrodo, bet va jam kazko truksta, kazkokio cinkelio, kaip sakoma. man asmeniskai atrodo, kad jis nespinduoliuoja charizma, ko labai reikia scenoje.
kazin kas is jo butu, jei salia netupetu timbalandas ir nekurtu jam geru gabalu.
2007 m. gruodžio 28 d. 18:15:44
2007 m. gruodžio 20 d. 19:16:34
2007 m. gruodžio 20 d. 00:11:31
pop albumu klausau lb nedaug ar su saiku, po JT albumo perklausymo sia daina pasilikau, netiketas atradimas, kad jis gali kisti kurinius su tokiais dainu tekstais.
2007 m. gruodžio 19 d. 21:50:32
____________________
Welcom down to my planet hell!
2007 m. gruodžio 19 d. 17:05:39
Yeah
O man visai patinka pagal tokią muziką pasimaivyt...
____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
2007 m. gruodžio 19 d. 10:29:17
2007 m. gruodžio 12 d. 16:55:56
2007 m. lapkričio 9 d. 20:49:19
2007 m. lapkričio 9 d. 19:14:42
____________________
Damn you so hard..
2007 m. lapkričio 9 d. 18:07:07
2007 m. rugpjūčio 16 d. 10:32:33
visiškai nieko gero. berniukas - saldainiukas.. apgailėtina
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2007 m. gegužės 6 d. 22:58:16
____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)