A nu tada viskas labai aisku...
Net nebuvau apie tai pagalvojes, bet man atrodo (nors ir nesidomejau) kitos grupes irgi panasiai daro.Ir is vis tie visi single'ai ar EP man nepatinka.Kodel jie (dauguma grupiu) negali palaukti kol sukurs visa pilna albuma ir tada isleistu.Kazkokia beprasmybe...Arba as nesuprantu.
Beje neskaiciuok svetimu pinigu
____________________
[b][i]Per daug Svetimas, kad taptum Artimu[/i][/b]
[img]http://maxpages.com/images/animations/eyes/watching.gif[/img]
Turejau omenyje tai, kad ne muzika komercine, o tai, kad jau imasi komerciniu gudrybiu, kaip pasidaryti pinigelio is nauju releasu. Is pradziu isleidzia "Nymphetamine" CD, gerbejai perka... po puses metu isleidzia ta pati albuma tik jau su papildomais kuriniais. Gerbejai vel perka ta pati. Ir klausimas iskyla: "tai kam as pries pusmeti pirkau ta CD, jei dabar perku ta pati, tik su papildomais trekais?" (ne as klausiu, o tas, kas pirko). PINIGU KALYKLA. O kur gi gerbejams detis? Juk norisi ir bonusiniu gabalu. Aisku tai yra geras komercinis zingsnis, jiems atnesiantis pinigu, bet zmogiskesni atlikejai geriau isleistu tuos 5 gabalus kartu su video mini albume, kuris kainuotu per puse pigiau nei visas albumas (ar bent du trecdalius pilno albumo kainos). Taip buvo su "From The Cradle To Enslave", pvz. Arba bent padarytu ka nors panasaus i "Bitter Suites To Succubi" - butu daugiau naudos. Tai yra, senesnis ju release'as - Nimfetaminas - bent neprarastu vertes ir nebutu BE REIKALO isleisti pinigai.
Kad suka komercijos keliu jau seniai girdejau...
Ir netikiu kad tu tik dabar tai supratai.
BTW: manes nekaso kur kas suka , svarbu kad ju muzika man kazka suteikia, o suteikia tikrai dideli malonuma....
____________________
[b][i]Per daug Svetimas, kad taptum Artimu[/i][/b]
[img]http://maxpages.com/images/animations/eyes/watching.gif[/img]
Cradle Of Filth suka Dimmu Borgerių komercijos keliu...
Kovo 1 d. CRADLE OF FILTH išleis "Nymphetamine: Special Edition", kuriame bus įtraukti du nauji gabalai ("Prey" ir "Soft White Throat"), OZZY OSBOURNE "Mr. Crowley" koveris, BATHORY "Bestial Lust" ir CLIFF RICHARD 1976 hito "Devil Woman" koveriai. Albumui bus paruoštas naujas viršelis ir įrašytas "Nymphetamine" video klipas.
(iš www.ferrum.lt)
Panašiai kaip Dimmu Borgir su savo "Death Cult Armageddon". Bet
COF atvejis vis tiek dar įdomesnis, nes bent 5 papildomus gabalus
įdės. Pinigų kalykla, bet už tai šiek tiek daugiau pasiūlo, nei DB,
išleisdami 5 versijas to paties albumo.
Prancūzijos kapitonas Kylianas Mbappe pirmajame susitikime įmušė du įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų šalies rinktinės futbolininku. Jo sąskaitoje – 58 įvarčiai vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.
Patrauklumo daug radau juose. Tik mano problema, kad jų kompozicijos skamba ganėtinai padrikai, beformiškai, tuo pačiu sunkiai įsimintinai, panašiai kaip su Omega. Bet kad atradinėti vis tiek yra ką jų muzikoje, tai neabejotinai, ir tai intriguoja.
O Alvydas jau nugvelbė nuo manęs vieną nagrinėjamų italų progrokerių dainą į dienos dainą Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
2005 m. sausio 27 d. 14:28:13
Net nebuvau apie tai pagalvojes, bet man atrodo (nors ir nesidomejau) kitos grupes irgi panasiai daro.Ir is vis tie visi single'ai ar EP man nepatinka.Kodel jie (dauguma grupiu) negali palaukti kol sukurs visa pilna albuma ir tada isleistu.Kazkokia beprasmybe...Arba as nesuprantu.
Beje neskaiciuok svetimu pinigu
____________________
[b][i]Per daug Svetimas, kad taptum Artimu[/i][/b] [img]http://maxpages.com/images/animations/eyes/watching.gif[/img]
2005 m. sausio 26 d. 21:24:45
2005 m. sausio 26 d. 13:39:30
Ir netikiu kad tu tik dabar tai supratai.
BTW: manes nekaso kur kas suka , svarbu kad ju muzika man kazka suteikia, o suteikia tikrai dideli malonuma....
____________________
[b][i]Per daug Svetimas, kad taptum Artimu[/i][/b] [img]http://maxpages.com/images/animations/eyes/watching.gif[/img]
2005 m. sausio 26 d. 12:19:07
Kovo 1 d. CRADLE OF FILTH išleis "Nymphetamine: Special Edition", kuriame bus įtraukti du nauji gabalai ("Prey" ir "Soft White Throat"), OZZY OSBOURNE "Mr. Crowley" koveris, BATHORY "Bestial Lust" ir CLIFF RICHARD 1976 hito "Devil Woman" koveriai. Albumui bus paruoštas naujas viršelis ir įrašytas "Nymphetamine" video klipas.
(iš www.ferrum.lt)
Panašiai kaip Dimmu Borgir su savo "Death Cult Armageddon". Bet
COF atvejis vis tiek dar įdomesnis, nes bent 5 papildomus gabalus
įdės. Pinigų kalykla, bet už tai šiek tiek daugiau pasiūlo, nei DB,
išleisdami 5 versijas to paties albumo.
Ir, by the way, juos paliko bosistas Dave Pybus.