Ko tu tada klausai jį, jei tau nepatinka, jau mažiausiai penkis kartus mačiau perklausose.
Ir kitas dalykas, nesinervuoju, bet kiekvienam žmogui manyčiau natūralu šiek tiek supykti, kai jo mėgstamiausios grupės albumas kažkam nepatinka, iškart mintis: arba neklausė, arba nesupranta tokios muzikos.
o ko tu cia nervuojiesi ? juk nera ne vienos tokios grupes ar albumo kuris patiktu absoliuciai visiems juk visi skirtingi su skirtingu muzikos supratimu.nesakau kad blogas albumas ne bet man asmeniskai jis nepatiko . tai ira tik mano asmenine nuomone ir nereik del to nervuotis
Ši roko opera man jau užkniso, bet aš ją visą tris kartus per dieną galiu perklausyt ir tai dar neužteks man
Quadrophenia privertė mane recenziją parašyt, paskaitykit, jei norit
O tokios dainos, kaip Love reign o'er me, Real me yra iš viso beprotiškai svarbus komponentas šiai roko operai, be jų ji būtų labai blanki.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. sausio 25 d. 22:06:02
Ko tu tada klausai jį, jei tau nepatinka, jau mažiausiai penkis kartus mačiau perklausose.
Ir kitas dalykas, nesinervuoju, bet kiekvienam žmogui manyčiau natūralu šiek tiek supykti, kai jo mėgstamiausios grupės albumas kažkam nepatinka, iškart mintis: arba neklausė, arba nesupranta tokios muzikos.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. sausio 8 d. 17:09:31
____________________
harissss22
2012 m. sausio 7 d. 23:42:09
o man asmeniskai nepatiko gal as ne ant tiek meniska siela
Tu tikrai ne meniška siela
Labai sugadinai nuotaiką
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. sausio 7 d. 17:40:07
____________________
harissss22
2012 m. sausio 6 d. 18:18:14
Quadrophenia privertė mane recenziją parašyt, paskaitykit, jei norit
O tokios dainos, kaip Love reign o'er me, Real me yra iš viso beprotiškai svarbus komponentas šiai roko operai, be jų ji būtų labai blanki.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas