Klausiausi neseniai įsigyto Wishbone Ash - Argus CD įrašo ir didžiausias dėmesys nukrypo į šį kūrinį. Pirmiausia, dėl to, kad šis iš kitų išsiskiria savo aštria, psichodeliško stiliaus gitaros partija įžangoje. Kitas dalykas, atkreipia dėmesį į pagrindinį temos rifą. Pabandykime iš konteksto išimti M.Turner'io bosą. Efektas bus lygus nuliui. Kaip ir tai, kad bosas, o ne gitara, veda posminę dalį, todėl kad ir kaip daug kas besakytų, kokia Wishbone Ash gera gitarinio progroko grupė (negalime nuvertinti ir to, juk be gitarų nėra nei vieno melodinio instrumento), man jie palieka stiprų, įtakingą bosą turinčios grupės įvaizdį.
Pagal Last.fm statistiką, "The King Will Come" yra klausomiausias to portalo narių kūrinys (iki tol, tiesa, galvojau, kad "Warrior", kuris yra 4 vietoje). Manau, kad dėl gana švelnios ir patrauklios melodijos, tuo pačiu ir stipraus rifo tokią poziciją ši daina užsitarnavo ir man belieka tik galvoti, ar yra Wishbone Ash diskografijoje "Argus" prilygstančių albumų? "There's the Rub" ar "Pilgrimage" galbūt, bet šis kūrinys geriausiai reprezentuoja visą Wishbone Ash repertuarą.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2014 m. liepos 27 d. 21:35:32
Klausiausi neseniai įsigyto Wishbone Ash - Argus CD įrašo ir didžiausias dėmesys nukrypo į šį kūrinį. Pirmiausia, dėl to, kad šis iš kitų išsiskiria savo aštria, psichodeliško stiliaus gitaros partija įžangoje. Kitas dalykas, atkreipia dėmesį į pagrindinį temos rifą. Pabandykime iš konteksto išimti M.Turner'io bosą. Efektas bus lygus nuliui. Kaip ir tai, kad bosas, o ne gitara, veda posminę dalį, todėl kad ir kaip daug kas besakytų, kokia Wishbone Ash gera gitarinio progroko grupė (negalime nuvertinti ir to, juk be gitarų nėra nei vieno melodinio instrumento), man jie palieka stiprų, įtakingą bosą turinčios grupės įvaizdį.
Pagal Last.fm statistiką, "The King Will Come" yra klausomiausias to portalo narių kūrinys (iki tol, tiesa, galvojau, kad "Warrior", kuris yra 4 vietoje). Manau, kad dėl gana švelnios ir patrauklios melodijos, tuo pačiu ir stipraus rifo tokią poziciją ši daina užsitarnavo ir man belieka tik galvoti, ar yra Wishbone Ash diskografijoje "Argus" prilygstančių albumų? "There's the Rub" ar "Pilgrimage" galbūt, bet šis kūrinys geriausiai reprezentuoja visą Wishbone Ash repertuarą.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas