Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
2012 m. gegužės 9 d. 13:28:04
Pagarbiai pries komentuojant paklausiau "raudonus karstus cili pipirus", bet nusivilymiau, nieko gero, pastovei vienodoje nusistovejusioje muzikoje kiekviename albume. Pop hardrock grupe, jei netureciau ko klausytis klausyciau ir ziovauciau. Keista kaip jie papirko net 749 zmones, daugiau negu Queen, ar kokie Depeshai perpus mazesniu palaikymu.
Renkuosi grupe kuri manes nenuvilia ir keiciasi su kiekvienu albumu.
Puiki originalią muziką kurianti grupė, viena iš ilgiausiai mano klausomų. Gaila, kad John'as paliko grupę, bet vistiek labai labai laukiu naujo albumo.
____________________
Every act of creation, is first an act of destruction
Nuostabi grupė, puiki jų kūriama muzika, dievinu juos.
Šiuo metu labiausiai 'kabinanti' daina yra Sir Psycho Sexy.
Kad ir kaip man jie patinka, bet taip gaila, kad žmonės sensta, net verkti norisi...
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Red Hot Chili Peppers - Otherside. Per skausmą ir džiaugsmą klausyta daina, tokia kitokia. Miela.
O visos kitos man kažkaip nelabai. Tik ta vienintėlė. Todėl negaliu sakyti, kad superinė grupė, bet jei nebūtų jų, nebūtų ir tos nuostabiai mielos dainos.
____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
Anksčiau nieko jų muzikoj negalėjau rasti, kai geriausia draugė jau treti metai yra ištikima fanė.o gal nepakankamai ieškojau...
nes dabar radau, ir būtent tai, ko man reikia. Jie nerealūs!
____________________
Scar Tissue that I wish you saw / Sarcastic mister know it all / Close your eyes and I'll kiss you 'cause / With the bird I'll share /.. With bird I'll share with the lonely wiew.. :)
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. gegužės 9 d. 13:28:04
Pagarbiai pries komentuojant paklausiau "raudonus karstus cili pipirus", bet nusivilymiau, nieko gero, pastovei vienodoje nusistovejusioje muzikoje kiekviename albume. Pop hardrock grupe, jei netureciau ko klausytis klausyciau ir ziovauciau. Keista kaip jie papirko net 749 zmones, daugiau negu Queen, ar kokie Depeshai perpus mazesniu palaikymu.
Renkuosi grupe kuri manes nenuvilia ir keiciasi su kiekvienu albumu.
2012 m. kovo 16 d. 10:16:16
Super grupė! Viena iš mano mėgstamiausių!
2010 m. birželio 27 d. 22:22:21
2010 m. birželio 27 d. 21:03:30
____________________
drummer.
2010 m. sausio 8 d. 15:09:44
2009 m. gruodžio 19 d. 11:40:53
____________________
Every act of creation, is first an act of destruction
2009 m. gruodžio 18 d. 20:40:07
2009 m. rugpjūčio 26 d. 14:26:23
____________________
Love love love.
2009 m. rugpjūčio 25 d. 17:43:51
____________________
Gyventi yra Kyboti liečiant Žemę kojomis
2009 m. rugpjūčio 24 d. 23:45:50
____________________
Asirijos Dažnutė.
2009 m. rugpjūčio 24 d. 21:49:45
____________________
Love love love.
2009 m. liepos 12 d. 12:50:46
2009 m. liepos 12 d. 12:33:03
Šiuo metu labiausiai 'kabinanti' daina yra Sir Psycho Sexy.
Kad ir kaip man jie patinka, bet taip gaila, kad žmonės sensta, net verkti norisi...
2009 m. liepos 8 d. 21:02:35
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. liepos 8 d. 11:30:34
2009 m. liepos 8 d. 11:18:11
O visos kitos man kažkaip nelabai. Tik ta vienintėlė. Todėl negaliu sakyti, kad superinė grupė, bet jei nebūtų jų, nebūtų ir tos nuostabiai mielos dainos.
____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
2009 m. liepos 8 d. 10:49:34
2009 m. gegužės 31 d. 17:37:42
____________________
when you`re around the sun is always shining
2009 m. gegužės 31 d. 08:51:37
nes dabar radau, ir būtent tai, ko man reikia. Jie nerealūs!
____________________
Scar Tissue that I wish you saw / Sarcastic mister know it all / Close your eyes and I'll kiss you 'cause / With the bird I'll share /.. With bird I'll share with the lonely wiew.. :)
2009 m. gegužės 15 d. 11:40:20
____________________
Legally, it\'s questionable. Morally, disgusting. Personally, I like it.