enchantee rašė: mane kas suzavejo ir nustebino, tai kad vokalas yra Anthonis Kiedis, kurio tevas yra lietuvis! siaip, muzika super, labai ivairiapusiska, todel manau, kiekvienas gali rasti savo megstamiausia daina.
ne tėvas, o prosenelis. wikipedia irgi kartais meluoja o apskritai tai išvis baisiai maišyto kraujo jis yra, o tai jav nėra retas reiškinys.
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 18 d. 15:22:31
enchantee rašė: mane kas suzavejo ir nustebino, tai kad vokalas yra Anthonis Kiedis, kurio tevas yra lietuvis! siaip, muzika super, labai ivairiapusiska, todel manau, kiekvienas gali rasti savo megstamiausia daina.
Nemanau,kad jis apie tai pagalvoja...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
mane kas suzavejo ir nustebino, tai kad vokalas yra Anthonis Kiedis, kurio tevas yra lietuvis! siaip, muzika super, labai ivairiapusiska, todel manau, kiekvienas gali rasti savo megstamiausia daina.
Grupė mane pakerėjo savo išskirtiniu muzikos atlikimo būdu. "Under The Brigde" turbūt viena iš geriausiu šio laiko muzikos kūrinių. Ištikimas RHCP kol gyvuosit jūs ir kol gyvuosiu aš.
jon-ddt rašė: gal galit man kasnors pasakyt is kokio albumo yra ju Bicycle Song??
Bicycle Song yra albumo "By The Way" b-side'as. Bet jį gautum tik pirkdamas albumą per iTunes, jei neklystu.
Plačiau apie By The Way b-side'us čia: https://en.wikipedia.org/wiki/By_the_Way
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. kovo 23 d. 21:16:17
mane kas suzavejo ir nustebino, tai kad vokalas yra Anthonis Kiedis, kurio tevas yra lietuvis! siaip, muzika super, labai ivairiapusiska, todel manau, kiekvienas gali rasti savo megstamiausia daina.
ne tėvas, o prosenelis. wikipedia irgi kartais meluoja
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2009 m. kovo 23 d. 19:53:08
____________________
Momento mori!
2009 m. vasario 18 d. 15:22:31
mane kas suzavejo ir nustebino, tai kad vokalas yra Anthonis Kiedis, kurio tevas yra lietuvis! siaip, muzika super, labai ivairiapusiska, todel manau, kiekvienas gali rasti savo megstamiausia daina.
Nemanau,kad jis apie tai pagalvoja...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. vasario 18 d. 15:18:16
____________________
;D~
2009 m. sausio 25 d. 13:18:04
2009 m. sausio 24 d. 22:32:15
____________________
Nėra žodžiu
2008 m. lapkričio 11 d. 18:07:24
____________________
Ba Doom Tss
2008 m. lapkričio 11 d. 18:06:46
Overrated
Taip
____________________
Ba Doom Tss
2008 m. lapkričio 11 d. 17:23:25
Overrated
Siek tiek jo. Bet grupe tai visai gera...
2008 m. lapkričio 11 d. 17:20:06
2008 m. rugsėjo 18 d. 16:12:09
2008 m. rugsėjo 18 d. 14:51:12
____________________
http://www.last.fm/user/Gabrielius99
2008 m. rugpjūčio 19 d. 11:06:50
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. rugpjūčio 18 d. 21:30:42
____________________
http://www.last.fm/user/jonas-PJ
2008 m. rugpjūčio 14 d. 22:19:21
____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
2008 m. rugpjūčio 14 d. 22:19:18
gal galit man kasnors pasakyt is kokio albumo yra ju Bicycle Song??
Bicycle Song yra albumo "By The Way" b-side'as. Bet jį gautum tik pirkdamas albumą per iTunes, jei neklystu.
Plačiau apie By The Way b-side'us čia: https://en.wikipedia.org/wiki/By_the_Way
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2008 m. rugpjūčio 14 d. 21:23:17
____________________
http://www.last.fm/user/jonas-PJ
2008 m. rugpjūčio 11 d. 14:11:31
2008 m. rugpjūčio 10 d. 21:04:02
____________________
http://www.last.fm/user/jonas-PJ
2008 m. balandžio 1 d. 17:05:53
____________________
taram