oi prisimenu kaip man patiko si grupe pries gerus pusantru metu... dabar jau nebeklausau taip kaip anksciau. vistiek apie juos tik geros nuomones likau!
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Geriausia grupe, kokia tik gali buti.
Sukure jie nuostabia daina "Quixoticelixer" ;]
ir siaip daug kitu nuostabiu dainu...
niekaip negaliu ju atsiklausyt.
nuostabi, nuosirdi ir kokybiska muzika!
lietusryte (Užblokuotas)
2007 m. gegužės 18 d. 18:38:10
Atsimenu,prieš keturis metus,beveik nieko apie tokią grupę nežinojau,bet atsitiktinai per vieną muzikinių klipų laidą pamačiau ''BY THE WAY'' dainos klipą.Ta daina labai įstrigo,ir tada nusipirkau [interneto dar neturėjau] albumą ''BY THE WAY''.Nuo to laiko tai buvo mėgstamiausia mano grupė,bet dabar taip nemanau.Naujas jų albumas ''STADIUM ARCADIUM'' nepaliko labai gero įspudžio,nes papraščiausiai per ilgas,o tos dainos kažkaip nebeveža.Ir senesni jų albumai nebeveža.Atsibodo man ši grupė,bet aišku nesakau kad bloga....
O man po paskutinio albumo atrodo, kad jie kaip tik atsigavo. Jau atleiskit man, mielieji jų fanai, tačiau cd By The Way - tikrai mažai ko vertas. Beveik visas albumas inkščiantis Anthony dėl nelaimingos meilės
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
balsavau,ne kartą... kai pradėjom platint išvis tebuvo 56.
na ką,rhcp yra mano mylimiausia grupė šiuo metu.ir vargiai ar kada jos neklausysiu.nuostabu.magija.ypatingi lyricsai.neišsenkačios idėjos.vis kažkas NAUJO.originalumas.PEPPERS MAGIK.
liečiant narius pareikšiu,kad tai viena iš tų grupių,kurios išeina su apatinėm pižaminėm maikėm(turiu omenyje be jokių tų mcr,gd ir kitų aprangos nekuklumo) ir sublizga.kiekvienas nerealus kaip asmenybė.ir taip,jų live'ai...mmm.......džiugu kai žmonės kuria iš širdies. ir tikiuos kad kadanors sulauksim lietuvoj,
I like pleasure spiked with pain and
Music is my aeroplane ....
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. kovo 31 d. 17:12:25
____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.
2007 m. lapkričio 24 d. 10:36:10
____________________
Žmonės verkia todėl, kad viskas yra ne taip, kaip turėtų būti. [A.Kamiu]
2007 m. lapkričio 23 d. 20:00:36
____________________
Welcom down to my planet hell!
2007 m. lapkričio 23 d. 19:47:34
____________________
niekam nedaryk įspūdžio
2007 m. lapkričio 23 d. 01:45:17
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2007 m. lapkričio 22 d. 22:50:00
2007 m. lapkričio 22 d. 16:19:33
____________________
Be yourself by yourself
2007 m. lapkričio 21 d. 19:40:44
Sukure jie nuostabia daina "Quixoticelixer" ;]
ir siaip daug kitu nuostabiu dainu...
niekaip negaliu ju atsiklausyt.
nuostabi, nuosirdi ir kokybiska muzika!
____________________
Too drunk to fuck
2007 m. liepos 15 d. 20:25:52
https://www.verslosavaite.lt/content/view /909/1/
____________________
www.mix.puikiai.lt ;) viskas bus puikiai ar ne?
2007 m. birželio 11 d. 16:17:25
____________________
Kai tu ka nors myli, tavo blakstienos virpa, o is taves skraido mazos zvaigzdutes:))
2007 m. gegužės 18 d. 18:38:10
2007 m. gegužės 18 d. 16:27:46
____________________
.........
2007 m. vasario 23 d. 16:06:59
yra geru dainu, bet ankstesne kuryba man labiau patinka ;]
____________________
(tuščia)
2007 m. sausio 11 d. 14:48:20
____________________
taram
2007 m. sausio 11 d. 14:23:54
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2007 m. sausio 11 d. 13:33:39
2007 m. sausio 11 d. 08:24:55
____________________
I know I can be what I wanna be, if I work hard at it, I'll be where i wanna be.
2007 m. sausio 10 d. 22:30:49
na ką,rhcp yra mano mylimiausia grupė šiuo metu.ir vargiai ar kada jos neklausysiu.nuostabu.magija.ypatingi lyricsai.neišsenkačios idėjos.vis kažkas NAUJO.originalumas.PEPPERS MAGIK.
liečiant narius pareikšiu,kad tai viena iš tų grupių,kurios išeina su apatinėm pižaminėm maikėm(turiu omenyje be jokių tų mcr,gd ir kitų aprangos nekuklumo) ir sublizga.kiekvienas nerealus kaip asmenybė.ir taip,jų live'ai...mmm.......džiugu kai žmonės kuria iš širdies. ir tikiuos kad kadanors sulauksim lietuvoj,
I like pleasure spiked with pain and
Music is my aeroplane ....
2007 m. sausio 10 d. 21:51:34
____________________
jamam taika!! =P
2007 m. sausio 10 d. 21:45:25
____________________
taram