nuostabiausia grupe pasaulyje.tikrai.gerbiu juos uz wiskaavadinima,muzika,originaluma,linxmu ma...prie bajerio bachurai visad i juos linxma paziuret.ju klipai originalus.koncai energingi(ypac jegovas buwo su deganciais salmais).myliu juos uz nuostabuji kiedisdance ir flea pasimaivymus.johno grojima gitara.chado bugnus...kiekviena karta jie sugalvoja ka nors naujo,net nezinai ko tiketis,ir kiekviena kert lieki nustebintas... o kai groja..buna nuostabu kaip jie susilieja su visata ir pasiekia begalybe..stai kodel ju niekad neis atkartot.jus saunuoliai.varykit ir toliau.
Geriausias albumas "Blood Sugar Sex Magik", visi gabalai geri, is Mother Milk geriausias Higher Ground, bet man nelabai tas albumas, 1984metu albume "red hot chili peppers" gal geriausias Get UP And Jump, bet nelabai ir tas albumas, 1985 albume geros dainos nevermind, holywood, neblogas tas, 1987metu albumo neperklauses dar, One Hot Minute (1995) geros dainos Aeroplane, My Friend, Coffee Shop..., poto californication irgi mazdaug visos geros, by the way ir toliau tai jau pats zinai
ieva_pieva rašė: Na, aisku dazniausiai pazintis su grupe prasideda su naujausiomis ar geriausiomis grupes daimonis. Bet tie zmones, kurie girdeje tik keleta dainu, ir jei kalbant apie RHCP, tik kokio By The Way albumo ar Californication. That sucks.... Ir, kad kalba kalba. Mano nuomone, tie zmones, kurie taip elgiasi, jei paklausytu pirmu ju albumu ir tokiu dainu, kaip 'get up and jump', 'Catholic school girls rule'. 'me and my firen' and etc. (ir vel mano nuomone tikros pepperiu istorijos kuriniai), tikrai mintyse nebegalvotu, kad tai mano favorite grupe.
labai pritariu...
galima daugiau tu senesniu dainu suzinot?bo as kazkaip nlb randu ka..........
Gerai aprasyme parasyta Anthony Kiedis'as, nors jo pavarde ir taip lietuviska Kiedis, nes jo prosenelis lietuvis buvo tai ir paveldejo pavarde lt. Saunuoliai RHCP
ieva_pieva rašė: Na, aisku dazniausiai pazintis su grupe prasideda su naujausiomis ar geriausiomis grupes daimonis. Bet tie zmones, kurie girdeje tik keleta dainu, ir jei kalbant apie RHCP, tik kokio By The Way albumo ar Californication. That sucks.... Ir, kad kalba kalba. Mano nuomone, tie zmones, kurie taip elgiasi, jei paklausytu pirmu ju albumu ir tokiu dainu, kaip 'get up and jump', 'Catholic school girls rule'. 'me and my firen' and etc. (ir vel mano nuomone tikros pepperiu istorijos kuriniai), tikrai mintyse nebegalvotu, kad tai mano favorite grupe.
Labadiena vyksta MTV video awards rinkimao;} nueikit į mtv/com puslapi ir prabalsuokit uz RHCP - Dani California:}
Jie nominuoti 7 kategorijose: Best Direction in a video, Best Art Direction, Best Editing in a video, Best Group Video, Best Rock Video, Video of the year, Best cinematography
Tačiau galima balsuoti tik už šias:
Best Group Video, Best Rock Video, Video of the year.
ir už Angels and Airwaves prabalsuokit DDDDD The best new artist video
!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
____________________
JeI Be pErStOjO rEkTuM 8 MeTuS, 7 MeNeSiUs iR 6 DiEnAs, TaI pAgAmInTuM pAkAnKaMaI EnErgIjOs UzViRiNtI vAnDeNi ViEnAm KaVoS pUoDeLiUi. :DP~~
Megstamiausia mano grupe be kalbu. Geriausi live performance...
Maloniai nustebino labai kai naujo albume vienos dainos "Especially in Michigan" buvo pavartotas Lietuvos vardas, pagarba siems vyrukams...
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. sausio 10 d. 21:44:14
prabalsuojam, zmones, gal jie atvarys!!!! balsuokit visi, kas netingit! netingekit, net jei ju nelb klausot
____________________
taram
2006 m. lapkričio 1 d. 22:20:49
2006 m. spalio 29 d. 21:21:49
2006 m. spalio 18 d. 14:26:55
2006 m. spalio 18 d. 14:20:33
2006 m. spalio 16 d. 22:36:03
____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life. Eddie V.
2006 m. rugpjūčio 20 d. 12:30:08
____________________
Punk Rulezzz
2006 m. rugpjūčio 19 d. 15:10:14
Na, aisku dazniausiai pazintis su grupe prasideda su naujausiomis ar geriausiomis grupes daimonis. Bet tie zmones, kurie girdeje tik keleta dainu, ir jei kalbant apie RHCP, tik kokio By The Way albumo ar Californication. That sucks.... Ir, kad kalba kalba. Mano nuomone, tie zmones, kurie taip elgiasi, jei paklausytu pirmu ju albumu ir tokiu dainu, kaip 'get up and jump', 'Catholic school girls rule'. 'me and my firen' and etc. (ir vel mano nuomone tikros pepperiu istorijos kuriniai), tikrai mintyse nebegalvotu, kad tai mano favorite grupe.
labai pritariu...
galima daugiau tu senesniu dainu suzinot?bo as kazkaip nlb randu ka..........
____________________
And the Gods made love.
2006 m. rugpjūčio 14 d. 16:48:25
____________________
Punk Rulezzz
2006 m. rugpjūčio 14 d. 16:46:17
____________________
Punk Rulezzz
2006 m. rugpjūčio 10 d. 23:37:00
Na, aisku dazniausiai pazintis su grupe prasideda su naujausiomis ar geriausiomis grupes daimonis. Bet tie zmones, kurie girdeje tik keleta dainu, ir jei kalbant apie RHCP, tik kokio By The Way albumo ar Californication. That sucks.... Ir, kad kalba kalba. Mano nuomone, tie zmones, kurie taip elgiasi, jei paklausytu pirmu ju albumu ir tokiu dainu, kaip 'get up and jump', 'Catholic school girls rule'. 'me and my firen' and etc. (ir vel mano nuomone tikros pepperiu istorijos kuriniai), tikrai mintyse nebegalvotu, kad tai mano favorite grupe.
labai pritariu...
____________________
taram
2006 m. rugpjūčio 5 d. 08:42:41
Jie nominuoti 7 kategorijose: Best Direction in a video, Best Art Direction, Best Editing in a video, Best Group Video, Best Rock Video, Video of the year, Best cinematography
Tačiau galima balsuoti tik už šias:
Best Group Video, Best Rock Video, Video of the year.
ir už Angels and Airwaves prabalsuokit
!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2006 m. liepos 31 d. 22:57:15
____________________
I'm The new one For now :)
2006 m. liepos 31 d. 22:49:11
____________________
<knock the wold> <mano nickas BUKAS!!!>
2006 m. liepos 10 d. 15:41:45
____________________
JeI Be pErStOjO rEkTuM 8 MeTuS, 7 MeNeSiUs iR 6 DiEnAs, TaI pAgAmInTuM pAkAnKaMaI EnErgIjOs UzViRiNtI vAnDeNi ViEnAm KaVoS pUoDeLiUi. :DP~~
2006 m. liepos 8 d. 14:54:28
2006 m. birželio 7 d. 17:32:11
2006 m. gegužės 18 d. 18:39:35
2006 m. gegužės 18 d. 18:18:57
____________________
jaunatviskas maksimalizmas,siaip jau.
2006 m. gegužės 16 d. 17:35:36
Maloniai nustebino labai kai naujo albume vienos dainos "Especially in Michigan" buvo pavartotas Lietuvos vardas, pagarba siems vyrukams...
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com