lemon tree ? tai ka senu dainu nesat girdeje jei cia jau sena ?
____________________
Who loves the Offspring ? - ME
[img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
o kuom ''reikejo berniukams'' uzkliuvo? hehe...atsimenu as ta daina nuo ''kudikystes''...
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
pamaciau temos pavadinima ir man iskarto asociacijos su senomis "geromis" lietuviu dainomis kaip visoki Rondo, dinamika arba "reikejo berniukams" ir etc. .tos man varo vezi ir tikrai nera geros. apskritai man naujos dainos yra gersenes negu senos. aisku ne visos bet bendrai apzvelgus man dabartine muzika patinka labiau,gal tai del to kad senos esu girdejes pakankamai nedaug . .na nzhn. dabar prisiminiau sena ir labai gera daina Fool`s Garden - Lemon Tree. . .oh . .si sena daina tikrai geresne uz 95% nauju.=]
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
Manau,kaikurios dainos yra tikrai labai gerosIr beto daug dainu senu perdirba ir labai fainos dainos buna pvz kaip Rojal Gigalo-California dream,arba kaip elvio preslio kaikurios dainosSeip manau ,kad senos kai kurios dainos yra tikrai geros
____________________
Who wants a love without anger and rage?
I do
Who wants a world where a kid can be safe?
I do
Who wants to pray for the end of the pain
For the calm at the end of the day
Where there's not always more of the same
I do
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. birželio 11 d. 19:08:07
____________________
www.last.fm/user/devoted2
2005 m. birželio 10 d. 17:33:31
2005 m. birželio 9 d. 11:16:06
2005 m. birželio 9 d. 11:12:38
____________________
I want more than I am
2005 m. birželio 9 d. 11:07:28
____________________
Who loves the Offspring ? - ME [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
2005 m. birželio 7 d. 18:34:08
2005 m. birželio 6 d. 22:10:46
2005 m. birželio 6 d. 22:06:34
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
2005 m. birželio 6 d. 22:02:17
2005 m. birželio 6 d. 21:52:16
2005 m. birželio 6 d. 21:40:13
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
2005 m. birželio 6 d. 21:35:24
____________________
Sunkiausias būdas ko nors pasiilgti, Tai sėdėti šalia to žmogaus ir žinoti, kad jo niekada neturėsi..
2005 m. birželio 6 d. 17:51:33
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2005 m. birželio 6 d. 17:48:56
____________________
I hate Britney Spears!!! I love the rasmus,him and the 69eyes!!!
2005 m. birželio 6 d. 16:48:07
Sena daina yra gera daina, jei šiandien ją daug kas atsimena ir ji vis dar patinka
shtaj ash manau irgi tajp pat. zhodis zhodin
2005 m. birželio 6 d. 16:45:14
2005 m. birželio 6 d. 10:50:05
____________________
GYVENK IR ZVENK!
2005 m. balandžio 25 d. 19:59:46
2005 m. balandžio 23 d. 18:33:14
____________________
Who wants a love without anger and rage? I do Who wants a world where a kid can be safe? I do Who wants to pray for the end of the pain For the calm at the end of the day Where there's not always more of the same I do
2005 m. balandžio 23 d. 17:47:27
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo