o tu zinai ka, man ka tik ta drauge paskambino! ji tada vaziavo namo su Zygiu!!! is nomedos!!! girdejau Zygio balsa- perdaviau linkejimus, jis aciu pasake!!! Cia keoksmazodziu neminesiu, nebent kai tau i meila parasysiu helphelphelphelphelphelphelphelphelphelp
EStrella>> tai, kad pati rasei " atvarysiu kai pasveiksiu "......
tai wa taip emiau ir padariau iswadas, kad sergi ;] ;] ;l] ;] ;]]]]]]
nu ne weltui as tokia protinga ;] ;] ;] cia tai suskeliau!!!....protinga!!! ......... ;]]]]]]]]]]~~~~~
erty, as kazkur ten pakeliui, autiku newaziawau, nes nebeuzteko babkiu ant bilieto (visus isleidau ant mob korteliu), tai einu einu.....
EStrella, sergi??? siaubas!ir neini i mokykla??? irgi siaubas! ;] ......man patinka mokykla, tai del to ir siaubas!!! nu nieko, pasweiksi ;] sekmes ;] ;] ;] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2005 m. balandžio 19 d. 19:28:38
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. balandžio 17 d. 09:49:21
____________________
pasaulis tau sypsosi!
2005 m. kovo 13 d. 23:06:53
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. kovo 11 d. 19:13:08
____________________
[img]http://www10.brinkster.com/oizeekk/zygo%2Dx/foto/09.JPG[/img]
2005 m. kovo 5 d. 20:09:20
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. kovo 5 d. 20:08:55
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. kovo 5 d. 19:22:48
____________________
Shadow...
2005 m. kovo 3 d. 17:59:45
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. kovo 3 d. 15:17:14
____________________
pasaulis tau sypsosi!
2005 m. kovo 2 d. 21:37:59
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. kovo 2 d. 19:35:53
____________________
pasaulis tau sypsosi!
2005 m. kovo 2 d. 17:37:16
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. kovo 2 d. 14:18:36
____________________
pasaulis tau sypsosi!
2005 m. kovo 1 d. 21:03:25
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. vasario 28 d. 18:21:16
tai wa taip emiau ir padariau iswadas, kad sergi ;] ;] ;l] ;] ;]]]]]]
nu ne weltui as tokia protinga ;] ;] ;] cia tai suskeliau!!!....protinga!!! ......... ;]]]]]]]]]]~~~~~
2005 m. vasario 28 d. 17:40:36
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. vasario 26 d. 14:43:00
EStrella, sergi??? siaubas!ir neini i mokykla??? irgi siaubas! ;] ......man patinka mokykla, tai del to ir siaubas!!! nu nieko, pasweiksi ;] sekmes ;] ;] ;] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2005 m. vasario 25 d. 20:42:56
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. vasario 25 d. 14:34:30
____________________
pasaulis tau sypsosi!
2005 m. vasario 24 d. 20:59:58
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)