| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| einaras13 | State of ConfusionThe Kinks |
||||
| 4Blackberry | StaircaseSteven Wilson Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus. |
||||
| Sahja | Ja ne igrajuVera Brezhneva |
||||
| Very_crazy_enough | Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)The Killers |
2010 m. rugpjūčio 26 d. 11:49:00
2010 m. birželio 15 d. 21:29:48
2009 m. gruodžio 31 d. 16:54:11
2009 m. gruodžio 7 d. 09:48:49
2009 m. lapkričio 28 d. 12:42:02
____________________
Asirijos Dažnutė.
2009 m. lapkričio 22 d. 19:14:23
MYLIU "SAULĖLYDĮ"!!!!!!!!
(cituoju)
2009 m. lapkričio 12 d. 19:12:05
2009 m. spalio 28 d. 14:34:10
geriausias galėčiau išskirti šias dainas : meet me on the equinox, hearing damage, i belong to you (čia gi muse, taigi ši daina, kaip ir supermassive black hole - kompakto hitas), new moon, kadangi meilės istorija neapseina be pianino skambesio. pastaroji daina turbūt viena iš geriausių, nes labiausiai tinka šiam filmui ir liūdesį paverčia muzika bei sukuria kažkokį keistą šio filmo laukimą. drąsiai rašau šiam soundtrack'ui 10!