| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| einaras13 | State of ConfusionThe Kinks |
||||
| 4Blackberry | StaircaseSteven Wilson Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus. |
||||
| Sahja | Ja ne igrajuVera Brezhneva |
||||
| Very_crazy_enough | Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)The Killers |
2006 m. gegužės 26 d. 16:08:14
2006 m. gegužės 26 d. 14:57:53
____________________
that was the way was the way that i found you
2006 m. gegužės 26 d. 14:42:32
2006 m. gegužės 7 d. 14:21:18
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 7 d. 12:55:29
____________________
Parašas.
2006 m. gegužės 7 d. 11:41:28
2006 m. gegužės 7 d. 11:39:43
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. gegužės 7 d. 11:12:08
Vieni iš mano mėgstamiausių ;>
Nepakeičiama grupė, ji turi kažką tokio savyje, tiesiog išgirsti pirmuosius The Importance Of Being Idle, Live Forever ar dar kurios nors dainos akordus ir taip pagalvoji " o taip, čia OASIS", tiesiog pasineri į muziką. J
ų vokalas nenusibostantis, galėčiau klausyti ir klausyti. Juolab kad dainuoja abu broliai tai toks paįvairinimas yra. Tik, kad Noeliui sunkokai gyvai dainuoti gaunas ; D
Dar patinka tai, kad Oasis turi savo stilių, nekopijuoja nieko nei muzikos nei įvaizdžio prasme. Ir jų dainos nesenstančios, kiekviena astskiras tikro meno kūrinys. Labiausiai išskirt galėčiau šitas:
Don't Look back In Anger
Force of Nature
Little By Little
Birdsong
Stay Young
Stop Crying You Heart Out
SUPERSONIC
The Hindu Times
The Importance of Being Idle
The Masterplan
ir žinoma LIVE FOREVER dainą kurią jau beveik mėnesis groju kievieną dieną (vis geriau ir geriau ;> ) ir ji niekaip nesugeba man atsibosti.
Beje visi dažnai giria Wonderwall, bet man šioje dainoje įspūdinga yra tik pradžia. Priedainis tikrai prastas, monotoniškas ir galiausiai netgi užknisantis. , , žodžiai aišku gražūs, bet iš esmės nėra tokia ypatinga kaip visi kalba
mm , koki dar minusai, ,. .abu broliai man atrodo gan atstumiančios asmenybės, bet svarbiausia juk muzika, o čia jau jie žino ką ir kaip daryti.
Su viskuo sutinku
2006 m. gegužės 7 d. 09:14:31
man labai patinka jų "Talk Tonight", "Songbird", "Cast No Shadow", "Sad Song"... Išviso jų dainos tokios kurias galima dainuoti, su melodija. Noriu pasakyti ne suknistas nuvalkiotas popsas
ar nepastebėjai, kad jų visos dainos beveik iš vienodų akordų? dominuoja G ir D natos.
o pvz. "talk tonight" ir "sunday morning call" priedainio akordai vienodi, bet skamba visai kitaip
2006 m. gegužės 7 d. 01:26:53
Nepakeičiama grupė, ji turi kažką tokio savyje, tiesiog išgirsti pirmuosius The Importance Of Being Idle, Live Forever ar dar kurios nors dainos akordus ir taip pagalvoji " o taip, čia OASIS", tiesiog pasineri į muziką. J
ų vokalas nenusibostantis, galėčiau klausyti ir klausyti. Juolab kad dainuoja abu broliai tai toks paįvairinimas yra. Tik, kad Noeliui sunkokai gyvai dainuoti gaunas ; D
Dar patinka tai, kad Oasis turi savo stilių, nekopijuoja nieko nei muzikos nei įvaizdžio prasme. Ir jų dainos nesenstančios, kiekviena astskiras tikro meno kūrinys. Labiausiai išskirt galėčiau šitas:
Don't Look back In Anger
Force of Nature
Little By Little
Birdsong
Stay Young
Stop Crying You Heart Out
SUPERSONIC
The Hindu Times
The Importance of Being Idle
The Masterplan
ir žinoma LIVE FOREVER dainą kurią jau beveik mėnesis groju kievieną dieną (vis geriau ir geriau ;> ) ir ji niekaip nesugeba man atsibosti.
Beje visi dažnai giria Wonderwall, bet man šioje dainoje įspūdinga yra tik pradžia. Priedainis tikrai prastas, monotoniškas ir galiausiai netgi užknisantis. , , žodžiai aišku gražūs, bet iš esmės nėra tokia ypatinga kaip visi kalba
mm , koki dar minusai, ,. .abu broliai man atrodo gan atstumiančios asmenybės, bet svarbiausia juk muzika, o čia jau jie žino ką ir kaip daryti.
2006 m. balandžio 26 d. 23:25:37
____________________
As krentu, nes neturiu sparnu, Tu skrendi, nors Tavo netikri...
2006 m. sausio 19 d. 21:59:32
____________________
here are we
2006 m. sausio 5 d. 15:39:45
____________________
-
2006 m. sausio 5 d. 15:14:45
____________________
Savizudybe Prasminga Jei zudosi Du
2005 m. rugsėjo 3 d. 19:26:16
____________________
keistas gyvenimas: daugiausia geliu gaunam per savo laidotuves....
2005 m. liepos 14 d. 20:34:09
2005 m. liepos 6 d. 09:01:33
____________________
Sakyk, ką galvoji, Galvok, ką sakai.
2005 m. liepos 3 d. 12:46:47
2005 m. birželio 19 d. 09:45:46
____________________
You and I are gonna live forever...
2005 m. balandžio 28 d. 12:45:13
nuostabu....
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]