Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Psyhobabble (Užblokuotas)
2006 m. gegužės 26 d. 16:08:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu ash kzkajp nekaifuoju nuo ju muzikos....

Atsakyti
-pamirsta-
2006 m. gegužės 26 d. 14:57:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patinka tik viena daina-stop crying your heart out

____________________
that was the way was the way that i found you
Atsakyti
GDforever
2006 m. gegužės 26 d. 14:42:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrai yra neblogu dainu! jeee

Atsakyti
eglermknt
2006 m. gegužės 7 d. 14:21:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, nieko įpatingo juose nematau, tiesą pasakius. Grupė kaip grupė. Yra geresnių.

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
AnsweR
2006 m. gegužės 7 d. 12:55:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puiki grupė. Man patinka

____________________
Parašas.
Atsakyti

2006 m. gegužės 7 d. 11:41:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip miela kai kazkas atgaivina tokia diskusija!!!mano mieliausiji OASIS.. mmm

Atsakyti
k_b
2006 m. gegužės 7 d. 11:39:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip, super grupe, super dainos, patinka taip pat klipai, o dainu tai net labai daug, kad visu cia neisvardinsi... Wonderwall - mano favourite.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
violin
2006 m. gegužės 7 d. 11:12:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Vieni iš mano mėgstamiausių ;>
Nepakeičiama grupė, ji turi kažką tokio savyje, tiesiog išgirsti pirmuosius The Importance Of Being Idle, Live Forever ar dar kurios nors dainos akordus ir taip pagalvoji " o taip, čia OASIS", tiesiog pasineri į muziką. J
ų vokalas nenusibostantis, galėčiau klausyti ir klausyti. Juolab kad dainuoja abu broliai tai toks paįvairinimas yra. Tik, kad Noeliui sunkokai gyvai dainuoti gaunas ; D
Dar patinka tai, kad Oasis turi savo stilių, nekopijuoja nieko nei muzikos nei įvaizdžio prasme. Ir jų dainos nesenstančios, kiekviena astskiras tikro meno kūrinys. Labiausiai išskirt galėčiau šitas:
Don't Look back In Anger
Force of Nature
Little By Little
Birdsong
Stay Young
Stop Crying You Heart Out
SUPERSONIC
The Hindu Times
The Importance of Being Idle
The Masterplan


ir žinoma LIVE FOREVER dainą kurią jau beveik mėnesis groju kievieną dieną (vis geriau ir geriau ;> ) ir ji niekaip nesugeba man atsibosti.

Beje visi dažnai giria Wonderwall, bet man šioje dainoje įspūdinga yra tik pradžia. Priedainis tikrai prastas, monotoniškas ir galiausiai netgi užknisantis. , , žodžiai aišku gražūs, bet iš esmės nėra tokia ypatinga kaip visi kalba

mm , koki dar minusai, ,. .abu broliai man atrodo gan atstumiančios asmenybės, bet svarbiausia juk muzika, o čia jau jie žino ką ir kaip daryti.

https://www.delafont.com/music_acts/Music_Images/oasis.jpg

Su viskuo sutinkuir noriu padekot,kad kazkurioj temoj parasei Live Forever daina,dar nebuvau girdejus,tai labai labai patiko

Atsakyti
xdm
2006 m. gegužės 7 d. 09:14:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless aš oasis pradėjau klausyti dėl gitaros. Viena pirmų buvo wonderwall kurią išmokau. Aiškų aš tą grupę jau seniau žinojau - "Stand By Me", "She's Electric"...

man labai patinka jų "Talk Tonight", "Songbird", "Cast No Shadow", "Sad Song"... Išviso jų dainos tokios kurias galima dainuoti, su melodija. Noriu pasakyti ne suknistas nuvalkiotas popsas
ar nepastebėjai, kad jų visos dainos beveik iš vienodų akordų? dominuoja G ir D natos.
o pvz. "talk tonight" ir "sunday morning call" priedainio akordai vienodi, bet skamba visai kitaip

Atsakyti

2006 m. gegužės 7 d. 01:26:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vieni iš mano mėgstamiausių ;>
Nepakeičiama grupė, ji turi kažką tokio savyje, tiesiog išgirsti pirmuosius The Importance Of Being Idle, Live Forever ar dar kurios nors dainos akordus ir taip pagalvoji " o taip, čia OASIS", tiesiog pasineri į muziką. J
ų vokalas nenusibostantis, galėčiau klausyti ir klausyti. Juolab kad dainuoja abu broliai tai toks paįvairinimas yra. Tik, kad Noeliui sunkokai gyvai dainuoti gaunas ; D
Dar patinka tai, kad Oasis turi savo stilių, nekopijuoja nieko nei muzikos nei įvaizdžio prasme. Ir jų dainos nesenstančios, kiekviena astskiras tikro meno kūrinys. Labiausiai išskirt galėčiau šitas:
Don't Look back In Anger
Force of Nature
Little By Little
Birdsong
Stay Young
Stop Crying You Heart Out
SUPERSONIC
The Hindu Times
The Importance of Being Idle
The Masterplan


ir žinoma LIVE FOREVER dainą kurią jau beveik mėnesis groju kievieną dieną (vis geriau ir geriau ;> ) ir ji niekaip nesugeba man atsibosti.

Beje visi dažnai giria Wonderwall, bet man šioje dainoje įspūdinga yra tik pradžia. Priedainis tikrai prastas, monotoniškas ir galiausiai netgi užknisantis. , , žodžiai aišku gražūs, bet iš esmės nėra tokia ypatinga kaip visi kalba

mm , koki dar minusai, ,. .abu broliai man atrodo gan atstumiančios asmenybės, bet svarbiausia juk muzika, o čia jau jie žino ką ir kaip daryti.

https://www.delafont.com/music_acts/Music_Images/oasis.jpg

Atsakyti
Emotionless
2006 m. balandžio 26 d. 23:25:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as isimyliu sia grupe vis labiau ir labiau toki nerealus tekstai ir muzika...mmm

____________________
As krentu, nes neturiu sparnu, Tu skrendi, nors Tavo netikri...
Atsakyti
landrasas
2006 m. sausio 19 d. 21:59:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazkaip daugelis sako kad geras naujas ju albumas bet nesuprantu kodel nepatiko visai pora kart teklausiau

____________________
here are we
Atsakyti
adeline
2006 m. sausio 5 d. 15:39:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daina STOP CRYING YOUR HEARD OUT labai gera! Ir siaip geras dainininkas

____________________
-
Atsakyti
Egidijus4
2006 m. sausio 5 d. 15:14:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patinka si grupe daznai paklausau raminanti muzika

____________________
Savizudybe Prasminga Jei zudosi Du
Atsakyti
orangeee_girl
2005 m. rugsėjo 3 d. 19:26:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
grazios dainos

____________________
keistas gyvenimas: daugiausia geliu gaunam per savo laidotuves....
Atsakyti

2005 m. liepos 14 d. 20:34:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
yra oasis fanu klubas?cia kur nors netoli?! man siaip idomu...labai idomu....

Atsakyti
aiste_86
2005 m. liepos 6 d. 09:01:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena mėstamiausių grupių, tik man labiau patinka, kai Noelis dainuoja. Mtv Unplugged buvo nerealus, super daina Talk Tonight ir viskas, ką padaro Oasis. O tai, kad jų naujas albumas kažkoks nebe tokio skambesio, tai galiu pasakyt, kad aš vertinu juos kaip grupę, o ne pagal albumus, ir man patinka, ir tai ilgam

____________________
Sakyk, ką galvoji, Galvok, ką sakai.
Atsakyti

2005 m. liepos 3 d. 12:46:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kiekviena diena turiu isgirsti bent viena ju daina!!jie nerealus!!!jega!!!

Atsakyti
manic_subsidal
2005 m. birželio 19 d. 09:45:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai grupe kuri padare labai didele itaka mano kurybai... tureciau jiems padekoti kad jie yra

____________________
You and I are gonna live forever...
Atsakyti
Stupid_enough
2005 m. balandžio 28 d. 12:45:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
megstu sita grupe, o mylimiausia tai wonderwall, dar stand by me, ir live forever, na daug ju graziu dianu..
nuostabu....

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
Puslapiai: 1234567
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
einaras13 The Kinks State of Confusion
 The Kinks
 
4Blackberry Steven Wilson Staircase
 Steven Wilson
 Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus.
Sahja Vera Brezhneva Ja ne igraju
 Vera Brezhneva
 
Very_crazy_enough The Killers Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)
 The Killers
 

Šiuo metu vertiname


Sum 41 Sum 41
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
19:02 - 4Blackberry
Sahja 19 val. online, naktinėjame? (Sorry, per mažai kas veikti turbūt)
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
08:41 - Alvydas1
Ir mane patraukė pasidaryti po 70 -uosius.
00:48 - 4Blackberry
RIP
00:21 - DjVaids
Sulaukęs 81 metų mirė grupės „Chicago“ įkūrėjas Walteris Parazaideris.
22:30 - DjVaids
Galėtumėt Romo Dambrausko pasiūlon į top30 įdėt.
22:07 - 4Blackberry
O prioritetai man pastaruoju metu yra nauji leidimai. Dar kitas dalykas, kad naujos grupės dažnai jau nebepateikia nieko įdomaus man. Ar bent nesilygina su savo "pirmtakais", kad norėtųsi į juos gilintis.
22:06 - 4Blackberry
Nauji atradimai lieka tikrai paskutinėje vietoje ir praktiškai pamirštami. Kartais tik, jeigu pagal asociaciją su kita grupe atrandu, perklausau kokias kelias dainas, ir dažnai tuo ir pasibaigia, nes reikia grįžti prie prioritetų.
21:58 - einaras13
Tai panaši dilema ir man. Mano JAU mėgstamos grupės kepa kūrybą tempais, kurie man žiauriai per dideli, o čia dar naujas grupes atradinėti. Dažniausiai pas mane atradimai dabar būna "nes Spotify algoritmas išmetė", o ne intentional prisėdimai prie kažko
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 5960
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 123001