| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| einaras13 | State of ConfusionThe Kinks |
||||
| 4Blackberry | StaircaseSteven Wilson Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus. |
||||
| Sahja | Ja ne igrajuVera Brezhneva |
||||
| Very_crazy_enough | Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)The Killers |
2005 m. balandžio 24 d. 20:16:18
ajeika wisiems kam jie patinka - IRC #oasis!
2005 m. vasario 25 d. 18:24:11
fuj gi jis. taip jam ir reik;>>>>>>
o jei rimtai, tai čia kiek girdėjau kaltas ne Gallagheris.
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2005 m. sausio 29 d. 22:44:20
____________________
gyvenau pasulyje kurio nesupratau. tai buvo baisiau uz kosmara.
2005 m. sausio 29 d. 22:19:10
2005 m. sausio 29 d. 21:48:44
____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
2005 m. sausio 29 d. 21:29:49
2005 m. sausio 29 d. 16:36:24
2005 m. sausio 29 d. 16:34:25
Gallaheriu kaip asmenybiu nemegstu,bet pavaro jie
____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
2005 m. sausio 29 d. 16:22:54
2005 m. sausio 26 d. 14:40:17
2005 m. sausio 5 d. 16:30:13
____________________
[color=darkblue]Practice makes perfect. No-one is perfect. If no-one is perfect, then why should I practise?[/color]
2005 m. sausio 5 d. 16:00:25
2004 m. gruodžio 5 d. 17:26:52
____________________
-Wounds that heal and cracks that fix Tell me your own politik-
2004 m. lapkričio 13 d. 22:37:04
Na man patinka...Yra begale graziu ju dainu,be to man 'prie sirdies ir uz plauko traukia" tai,kad ju muzika siek tiek panasi i siuolaikine The Beatles versija
Siaip langva muzikele,lengvas rockas,bet kai dainu tekstai prasmingi buna ir grazus,ausiai malonus man daugiau (beveik) nieko nereikia
Laukiu ir as ju naujojo albumo!!!!
Na gal tik šiek tiek, bet tikrai ne labai. (; man The Beatles muzika nepatinka, nors labai juos gerbiu, nes jie to nusipelnė..
O va Oasis kaip jau minėjai tekstai prasmingi, gražūs ir jų britrokas tikrai vežantis ir nenuvežantis
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2004 m. lapkričio 13 d. 12:53:45
____________________
Mes giventi be muzikos galime, bet ji be musu ne.
2004 m. lapkričio 2 d. 10:05:32
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. lapkričio 2 d. 10:02:10
____________________
LP sux LB rulez
2004 m. lapkričio 1 d. 17:23:49
Siaip langva muzikele,lengvas rockas,bet kai dainu tekstai prasmingi buna ir grazus,ausiai malonus man daugiau (beveik) nieko nereikia
Laukiu ir as ju naujojo albumo!!!!
2004 m. lapkričio 1 d. 00:14:21
2004 m. spalio 21 d. 07:06:04