Jau artėja jo koncertas, bus įdomu išgirst ir pamatyt, kiek dar šarmo turi šis scenos veteranas ;> tikiuos atliks mano mėgstamas dainas, iš senų laikų ;>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
vienas is mano megstamiausiu grupiu/atlikeju visame pasaulyje. ypac zavi dainos black pearl ir 18 till i die. koncertas jau po savaites!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sweiki zmones kurie dar uzsukat y sy foruma... Turiu jum nerealiu naujienu!!!!! MUSU BRONIUS ATWARO Y LIETUVA!!!! VEL! Dar siu metu GRUODZIO 3D. jis su grupe atwaziuoja y Vilniu koncertuot! Wa nuoroda kur parasyti koncertu tvarkarasciai :
Taigi esu labai labai labai x1000 laiminga ir noriu siuo dziaugsmu pasidalint su jumim...Nekantrauju pamatyt koncerto reklama jei tokia aisku bus. ir be galo laukiu kada prades pardavinet bilietus.... Tai wat- laimes pilnos kelnes...Tikiuosi jus irgi dziagiates..
Bryanas Adamsas yra manau vienas geriausiu Kanados ir viso pasaulio rokeriu! Jis mano
mylimiausias atlikejas ir idealas. Beja newadinkit jo seniu! visai jis nesenas,bent jau taip tikrai neatrodo! Koncertuose jis selsta kajp astuoniolikmetis, be to maitinasi sweikai, atrodo toks kajp kazkas cia pasake nerealus sexas..Jo dainos ziaurej fantastiskos...Turi gilia prasme,
nuostabius zodzius..Zodziu Bryanai YOU BEST. KEEP ROCKIN'!
Ai, pasikartosiu - B. Adamso laukia nesulaukia viena tokia vietelė. Siemens Arena vadinasi. Stingas, depešai antrą kartą atvažiavo po penkerių metų. Nuo Adamso koncerto praėjo visi septyneri.... Jei kartais toks stebuklas nutiktų, kad ir vėl atvažiuotų, mane bus galima rast įprastinės vietoj - prie pat scenos.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. lapkričio 27 d. 15:36:55
Kas nors varysit i jo koncerta?
2007 m. lapkričio 27 d. 13:22:28
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2007 m. lapkričio 27 d. 01:46:09
2007 m. spalio 12 d. 20:51:41
____________________
Jei nori pasirodyti protingu, tylėk...
2007 m. rugsėjo 18 d. 19:53:49
https://profile.myspace.com/index...91-8d 689c50c55d
Taigi esu labai labai labai x1000 laiminga ir noriu siuo dziaugsmu pasidalint su jumim...Nekantrauju pamatyt koncerto reklama jei tokia aisku bus. ir be galo laukiu kada prades pardavinet bilietus.... Tai wat- laimes pilnos kelnes...Tikiuosi jus irgi dziagiates..
____________________
Make Tea Not War
2007 m. gegužės 11 d. 20:28:34
mylimiausias atlikejas ir idealas. Beja newadinkit jo seniu! visai jis nesenas,bent jau taip tikrai neatrodo! Koncertuose jis selsta kajp astuoniolikmetis, be to maitinasi sweikai, atrodo toks kajp kazkas cia pasake nerealus sexas..Jo dainos ziaurej fantastiskos...Turi gilia prasme,
nuostabius zodzius..Zodziu Bryanai YOU BEST. KEEP ROCKIN'!
____________________
Make Tea Not War
2007 m. sausio 5 d. 12:16:06
2006 m. gruodžio 29 d. 11:09:18
____________________
Mes kartu miegotume sia nakti, Jai tik tu mane suspetum rasti. Mes kartu ismoktumem myleti, As ir tu,jai tik tu noretum ....
2006 m. gruodžio 5 d. 19:20:02
____________________
To be a rock and not to roll.
2006 m. gruodžio 4 d. 12:58:30
____________________
Move your soul without your own CONTROL..
2006 m. gruodžio 4 d. 00:23:15
pasiilgusi jau buvau B.Adams muzikos, energetic. "Run to you", ypatingai.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2006 m. lapkričio 19 d. 22:03:19
2006 m. lapkričio 18 d. 23:16:14
____________________
Jei pribarstei spygliu,nevaiksciok basas...
2006 m. lapkričio 18 d. 22:41:04
____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
2006 m. lapkričio 4 d. 21:04:44
mane kartais nervina jo lyriskos dainos
jis pats jų irgi nemėgsta. Geriaurokas. Bet man patinka viskas. BEje, nors neakivaizdžiai pasveikinkim - ryt jo diena...
2006 m. lapkričio 3 d. 15:18:33
2006 m. lapkričio 3 d. 15:16:58
Visada kelias kažkokius ypatingus jausmus.
Nerealu.
2006 m. lapkričio 3 d. 15:15:41
____________________
les choses arrivent lorsqu'elles doivent arriver.
2006 m. lapkričio 3 d. 00:13:06
____________________
Inlove with life...
2006 m. rugpjūčio 8 d. 22:48:18