Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Blackened
2009 m. spalio 21 d. 16:16:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
Man vieną kart siūlė į WSDC bandyt - tada kažką panašaus ir numykiau, kad dar ne laikas, kad dar per kvailas ir t.t. Dabar gailiuos kiek, bet ai, pakentėsiu
O į Individualius nelabai noriu. Kol kas.

Na, mane užrašė nepaisydami mano mykimo Bet aš labai džiaugiuosi, nes tiek, kiek gavau iš dalyvavimo turnyre, turbūt nebūčiau gavusi niekur kitur.
O aš kaip tik labiau į individualius noriu. Tik norėti nieks nedraudžia, bet tikimybė patekti, toks jausmas, nelabai didelė.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
RaptorJM
2009 m. spalio 21 d. 16:11:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man vieną kart siūlė į WSDC bandyt - tada kažką panašaus ir numykiau, kad dar ne laikas, kad dar per kvailas ir t.t. Dabar gailiuos kiek, bet ai, pakentėsiu
O į Individualius nelabai noriu. Kol kas.

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Blackened
2009 m. spalio 21 d. 16:09:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
Atrankoj į WSDC dalyvausi, B.?

Dalyvauju, dalyvauju. Nebe už kalnų antrasis etapas. Baubas
Ir į WIDPSC bandysiu. Patirtis - neįkainojama. Tik nervina, kad neapleidžia jausmas, jog esi kvailiausia iš ten dalyvaujančių ir tas depresavimas: "Kaip aš prastai pakalbėjau" sustiprėja keturgubai.
O tu? Nemačiau lyg tais sąrašuose.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
RaptorJM
2009 m. spalio 21 d. 14:41:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dėl pointų ar krosų tai pritariu Blackened - gerai, kad baigės

O dėl debatų - siaubingai naudinga, labai reikalinga. Savaime suprantama, kad reikia daug ruoštis - bet jei nori gerai ką nors nuveikti - visada reikės dirbti, tad mažas minusas.

Beje, Blackened tikrai labai nebloga debatininkė, "- man visada atrodo, kad pasakiau pačią prasčiausią kalbą savo gyvenime" - tai daug kam būna, bet toks depresavimas nelabai realus dažniausiai.

Atrankoj į WSDC dalyvausi, B.?

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Blackened
2009 m. spalio 20 d. 22:37:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Nu kur dabar mano arogancija - pasakiau, kad man tik per krosus sekasi, kas n4ra taip gerai, nes mažai kas daro su krosais, ir viskas. O su tavo pasikėlimu pajuokavau.

Paieškok gerai tos arogancijos - manau, kad rasi

LoseControl rašė:
Save nuvertinti irgi blogai, nevaidink žioplės, matosi, kad nesi

Juokuti tu, kas save nuvertina? Kalbėjau apie pirmus metus ir cross'us, kuriose tuomet teko dalyvauti. Aš tada labai kvailai ir apgailėtinai jaučiaus. Tiesiog... beprasmiška.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. spalio 20 d. 22:24:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu kur dabar mano arogancija - pasakiau, kad man tik per krosus sekasi, kas n4ra taip gerai, nes mažai kas daro su krosais, ir viskas. O su tavo pasikėlimu pajuokavau.
Save nuvertinti irgi blogai, nevaidink žioplės, matosi, kad nesi

Atsakyti
Blackened
2009 m. spalio 20 d. 21:44:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Prie tų žioplų priskiriu ir save, mielas drauge. Bet šiaip - nesirauk, nes pats žinai, kad galiu atskaityti nelabai malonią paskaitą apie tamstelės aroganciją. Raminkis. Iš per didelio paistikėjimo savimi neretai gaunasi šnipštas.
O šiaip, point'ai man patinka labiau, nes nėra viso to šūdmaliavimo, kaip per cross'us. Nėra to vėlimo, diskusijų ir kitų nesąmonių - paklausei, gavai atsakymą - visi laimingi ir patenkinti. O ne: paklausei klausimo susidedančio iš mažiausiai trijų kitų klausimų, tada pavėlei kažką iš savo pozicijos, o oponentas atsakė nei šį, nei tą, nes per tavo malimą nepagavo minties. Ir tada tu didvyris. O taip. Nauda akivaizdi.
Džiaugiuosi, kad nebėra tų cross'ų jau

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. spalio 20 d. 21:26:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors tuose krosuose tai irgi taip būdavo, kad priešininkas biški neriša anglų, tai užduodi tokį klausimą, kad jis nesuprastų, tai buvo taip. Aš: blablabla, and so wouldn't you agree that gay people should be able to adopt.
Jis: Yeahhhh (aiškiai nesuprato klausimo, nes pradžioj biški pakalbėjau ir pavėliau). Nespėjo užbaigti atsakymo, bet jau sakiau, kad nebėra klausimų, taip šikniškai, bet suėjo.

Atsakyti
LoseControl
2009 m. spalio 20 d. 21:23:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
Prisimenu aš tuos cross'us pačiais pirmaisiais metais. Stovi du žiopliai tas porą minučių ir tipo "varto" vienas kitą, nors klausimai - idiotizmo varžytinėse dalyvauti galėtų

aaa, dabar man tau paskaitą atskaityti apie (ne)pasikėlimą . Juokauju.
Bet man krosai patinka, nori tikėk nori ne, bet klausimus tai aš galiu sugalvoti, ir jei matau, kad jau blogai, tai nebemalu šūdo, einu prie kito klausimo.

Dėl laiko tai jo, iš pradžių bijojau, kad per daug laiko, dabar - kad per mažai.

Atsakyti
Blackened
2009 m. spalio 20 d. 21:18:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Prisimenu aš tuos cross'us pačiais pirmaisiais metais. Stovi du žiopliai tas porą minučių ir tipo "varto" vienas kitą, nors klausimai - idiotizmo varžytinėse dalyvauti galėtų Aišku, ne visada taip.
Susirašyti viską normaliai ir laiko management'o išmoksi - viskas priešaky. Pati pirmais metais rašiau taip, kad dabar pažiūrėjus į senus sąsiuvinius gėda darosi. Ir tada labai didelis klausimas būdavo: "Kaip, po velniais, viską suspėti pasakyti per 5 minutes?" (aš antra dažniausiai būdavau). Dabar, debatuojant worlds'ų stiliumi kyla kitas klausimas - kaip nemalti šūdo visas 8 - 9 minutes?

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. spalio 20 d. 21:07:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš nežinau, man pointai irgi linksma, bet crossai.. Uch. Nuostabus dalykas. Man patinka vartyti žmones, o pointus retai ima . Per krosus kai tave apklausinėja tai kebliau, bet dažniausiai nesunku išsisukti, mėgstu sakyti depends, jei kito atsakymo nebūna.
Užmirštu aš viską - ne tik per debatus . Bet per debatus man sunku normaliai flow sheetą rašyti, dar neišmkau, tai kai būna belekokia makalynė prisimink tu ten ką norėjai pasakyti, va čia būtų talentas . Svarbiausių nepamirštu, bet vidutiniškus kartais užmirštu. O kadangi mano pradžia kvailai ilga būna, nespėju pasakyti visko ką norėjau, irgi nervina. Bet bijau vieno dalyko - neiškalbėti viso laiko, tada labai susinervinu, lyg kokia pasaulio (debato) pabaiga būtų.

Atsakyti
Blackened
2009 m. spalio 20 d. 20:57:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Gal ir gerai, jei nemanai kad taip yra dar prieš kalbą. Man irgi šioks toks jaudulys yra, bet praktiškai nėra . Bet susikaupiu, susikaupiu. Po kalbos visad sakau: blemba, šitą užmiršau. Didžiausia klaida, kad viską užmirštu. Visad. Ir dar, aš nelabai žinau tą tipinę kalbą gerai, ta prasme, aš negaliu susigalvoti normalios įžangos, nei trumpos, nei ilgos, užbaigti irgi nekaip moku, tik manau stiprios mano vietos - krosai (arba pointai; krosai labiau, mėgstu klausimus galvoti) ir anglų kalba.

Taip. Neretai būna, kad pamiršti daug dalykų. Bėda, jeigu jie labai svarbūs.
Įžanga ir pabaiga ateis su laiku. Aš gražesnes įžangas ir pabaigas pradėjau daryti tik pirmų metų pabaigoje.
Cross'ų nekenčiu juodai - didžiausia tragedija, mano galva O štai kelti point'us dabar labai pamėgau - pradžioje būdavo sunku spontaniškai sugalvoti normalų, neilgą ir logišką klausimą, bet dabar jau net savotiškai smagu.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. spalio 20 d. 20:48:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal ir gerai, jei nemanai kad taip yra dar prieš kalbą. Man irgi šioks toks jaudulys yra, bet praktiškai nėra . Bet susikaupiu, susikaupiu. Po kalbos visad sakau: blemba, šitą užmiršau. Didžiausia klaida, kad viską užmirštu. Visad. Ir dar, aš nelabai žinau tą tipinę kalbą gerai, ta prasme, aš negaliu susigalvoti normalios įžangos, nei trumpos, nei ilgos, užbaigti irgi nekaip moku, tik manau stiprios mano vietos - krosai (arba pointai; krosai labiau, mėgstu klausimus galvoti) ir anglų kalba.

Atsakyti
Blackened
2009 m. spalio 20 d. 20:41:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Man debatai panaikino scenos baimę - dabar labai gerai jaučiuosi, ir nebesinervinu per debatus ar kitokią panašią veiklą.

Nedidelis jaudulys yra gerai. Padeda labiau susikaupti, išlikti pasitempus, apsvarstyti kiekvieną sakinį ir atsakymą į oponento klausimą. Tik aišku, neperžengti ribos reik.
O šiaip, kažkiek prieš kalbą nervinuos kone visada. Kalbant apskritai viskas aplinkui išnyksta, o po kalbos mane neretai galima pamatyti labai jau nelaimingu veideliu arba susiėmusią už galvos - man visada atrodo, kad pasakiau pačią prasčiausią kalbą savo gyvenime. Ypač, tais pačiais atsakingiausiais momentais.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. spalio 20 d. 20:28:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man debatai panaikino scenos baimę - dabar labai gerai jaučiuosi, ir nebesinervinu per debatus ar kitokią panašią veiklą.

Atsakyti
Blackened
2009 m. spalio 20 d. 20:15:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lankau jau trečius metus. Tiesa, buvo kažkada kilęs noras mesti, bet ne todėl, kad būtų buvę neįdomu ar nepatiktų.
O šiaip, debatai - eras ir naudingas dalykas. Daug pliusų matau: labai ištobulinama iškalba, kritinis bei loginis mąstymas, praplečiamas akiratis įvairiomis temomis, išmokstama argumentuotai reikšti nuomonę, mąstyti plačiau, puikiai išmokstama anglų kalba. Galų gale, susirandi daug protingų ir įdomių pažįstamų. Debatininkai - dažniausiai labai subrendę ir protingi žmonės.
O minusai? Nebent tai, jog debatams reikia daug ruoštis. Reikia susirasti informaciją, ją suvokti, sugalvoti argumentus, surasti tinkamus pavyzdžius, parašyti kalbą. Užima tikrai daug laiko. O kai prasideda turnyrai ir atrankos į pasaulinius čempionatus... Suspėk viską, kad gudri. Bet aišku, jei laimi ar patenki tarp geriausių kalbėtojų - jausmas neapsakomas ;]

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. spalio 20 d. 19:25:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Nu mokyklose dažnai būna debatų būreliai, kur moko tave kalbėti prieš žmones, sakyti argumentus, atmušti juos, ir viskas turi būti pagal tam tikrą tvarką. Įdomu daug kam.

Visai neblogai sugalvota

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2009 m. spalio 20 d. 19:19:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu mokyklose dažnai būna debatų būreliai, kur moko tave kalbėti prieš žmones, sakyti argumentus, atmušti juos, ir viskas turi būti pagal tam tikrą tvarką. Įdomu daug kam.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. spalio 20 d. 19:08:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir kas ten geri yra? Kokie bureliai?

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2009 m. spalio 20 d. 18:59:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, kelis žmones jau žinau lankančius būrelį. Kas dar?
Man pačiam iš pradžių nelabai patiko, bet dabar vėl pradėjau lankyti mokykloj, tai labai įdomu, toks azartas pagriebia, kad noris vis daugiau bandyti ir bandyti.

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


FusedMarc FusedMarc
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 299
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 130843