Lydausi dėl vyriškų balsų, kurie yra tokie labai pragerti ir prarūkyti. Dievinu "Scorpions", "Aerosmith", "Nirvanos" vokalistų balsus. Ir dar - Vilie Vallo. Numirti galima...
O moteriškas, turbūt pats nerealiausias balsas, - Bonie Tyler
____________________
"BLIATT - ne keiksmažodis, o neišimama išraiškos priemonė"
U. Barauskaitė
Man visada graziausias balsas bus Robbio ir tik Robbio.Jo gyvi koncertai nepakartojami. Todel as dazniau klausau dainu is koncertu, nei irasytu irasu studijoje.
____________________
Ar tiki i Dieva?
Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
Ahm - manau nekoks.; ) kazkaip nesiderina man Jie. Lygiai taip, kaip neisivaizduoju Villes ir Laurio ish Rasmiu dainuojant kartu...bet jie taip padare.; )
Neisivaizduoju kodel, juk, cituojan Ville "I like THE, but not the RASMUS"...
Man labai mielas, isimintinas, patraukiantis balsas - Jessikos is JoJ, ir dar ispudingas Otep balsas - that woman sings like a beast : )
O is vyrisku - Aaron Stainthorpe (MDB), ir mmmm, nuostabiausias - Saturnus vokalisto.. i love that voice..
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2004 m. lapkričio 26 d. 17:24:28
O moteriškas, turbūt pats nerealiausias balsas, - Bonie Tyler
____________________
"BLIATT - ne keiksmažodis, o neišimama išraiškos priemonė" U. Barauskaitė
2004 m. lapkričio 26 d. 16:34:02
2004 m. lapkričio 26 d. 16:19:21
2004 m. lapkričio 26 d. 16:16:00
2004 m. lapkričio 19 d. 19:49:47
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2004 m. lapkričio 19 d. 15:25:05
2004 m. lapkričio 19 d. 15:15:40
2004 m. lapkričio 18 d. 21:38:16
2004 m. lapkričio 18 d. 12:21:09
____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt
2004 m. lapkričio 17 d. 17:46:44
____________________
Fear for the best And hope for the worst...
2004 m. lapkričio 16 d. 18:04:29
male - darren hayes
2004 m. lapkričio 16 d. 17:49:42
2004 m. lapkričio 16 d. 16:15:46
2004 m. lapkričio 13 d. 15:07:08
2004 m. lapkričio 8 d. 00:01:40
Neisivaizduoju kodel, juk, cituojan Ville "I like THE, but not the RASMUS"...
____________________
žaidžiu save.
2004 m. lapkričio 6 d. 22:23:51
dar patinka tos panos is evanescence balsas unreal
2004 m. lapkričio 6 d. 18:23:25
O is vyrisku - Aaron Stainthorpe (MDB), ir mmmm, nuostabiausias - Saturnus vokalisto.. i love that voice..
2004 m. lapkričio 5 d. 21:13:41
moters...christa aguilera..tikrai geras balsas nors ir nesiklausau
2004 m. lapkričio 5 d. 20:47:20
____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
2004 m. lapkričio 4 d. 21:37:19