Mot. - Tarja T. (Nightwish);
Wyr. - Freddie M. (Queen);
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų!
Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
geras balselis to bitcho kuris dainuoja ten kazhkaip...nu shios wasaros hitas, toxai plonas ir skardus balselis...kazhkaip...I said she said, too many times before...
____________________
Jei ka ne taip parashiau, pasakykit:)
____________________
I'm not scared of dying, I just don't want to...
[img]http://www.fans-supreme.de/modules/coppermine/albums/userpics/10504/eternity.gif[/img] [img]http://www.geocities.com/therwpages/avater22.gif[/img]
Kur cobain balsas gal nera pats geriausias , bet jis tikrai yra unikalus ir uri tokio zavesio , tokios jegos , tas balsas veza. o paklausius mtv unpluged dainu kaip pvz . where did you sleep last night taipamatai kad tas balsas nera jau prastas , ji tik nesistengdavo dainuoti.
Patinka Eddie Vedder balsas , jis tikras meistras dainavimo, negalima nesizavet.
red hot chilli peppers vokalisto balsas taip pat geras.
negaliu pakest visokiu chesteriu , amy lee ir panasei, siaubinga , jie paprasti snargliai palyginus pries toki Vedder
reikai dar ziureti ir i muzikos stiliu, jei kalbesim apie death metal, tai butu sunkoka nuspresti.bet jei is popso visai nieko balsa turi Chistina Aguilera,bei Roko- Chesteris
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis
Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....
Na kaip cia kaskas rase tai jau geriausias balsas ira isrinktas ir tai ira AC/DC buvusio vokalisto [A†A] Bon Scott [o ne brian scott kaip cia kaskas rase bet px pilnas vardas tai butu Ronald Belford (Bon) Scott] tai va ir manau kad jo balsas tikrai nusipelne sio titulo nors nemanau kad kiekvienam jo balsas atrodo geriausias bet man tai jis pirmoje vietoje... niu ok o toliau butu
Brian Warner - Marilyn Manson;
Dani Filth - Cradle Of Filth;
Ville Valo - HIM;
Dero - Oomph!
Kurt Cobain - Nirvana
shep red hot'u balsaj liux..bet is merginu..uuu whitney houstun jega.. niu wa ir shakira istempia taip uu ... shejp nekenciu joz bet balsa turi mergikia tai ...
Geriausi vokalai priklauso Chester Benington ir Christina Aguilera.
____________________
I'm sure of your ability to become my perfect enemy. Wake up and face me, don't play dead cos maybe someday I'll walk away and say: "You disappoint me, maybe you're better off this way"
Man tai pats geriausias vocalistas yra King Diamond is Mercyful Fate.. siaip dar patinka James is Metallicos arba Zakk Wylde ish Black Label Society(ozzy osbourno gitaristas) taj va.. o ish moteru tai guano apes vokaliste visai nieko..
____________________
Darkness You Are A Holy Shrine... I Will Burn For You...
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2004 m. spalio 9 d. 13:00:42
O moteru-Sarrah Connor ir Cranberries vokaliste Dolores
2004 m. spalio 9 d. 11:48:56
Wyr. - Freddie M. (Queen);
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
2004 m. spalio 9 d. 10:56:13
____________________
Jei ka ne taip parashiau, pasakykit:)
2004 m. spalio 8 d. 19:23:28
____________________
I'm not scared of dying, I just don't want to... [img]http://www.fans-supreme.de/modules/coppermine/albums/userpics/10504/eternity.gif[/img] [img]http://www.geocities.com/therwpages/avater22.gif[/img]
2004 m. spalio 8 d. 16:20:18
____________________
If life is a game, do you like the part you're playing? [img]http://www.ideogear.com/img/kanji/5782.png[/img]
2004 m. spalio 7 d. 23:27:20
2004 m. spalio 7 d. 22:20:19
Patinka Eddie Vedder balsas , jis tikras meistras dainavimo, negalima nesizavet.
red hot chilli peppers vokalisto balsas taip pat geras.
negaliu pakest visokiu chesteriu , amy lee ir panasei, siaubinga , jie paprasti snargliai palyginus pries toki Vedder
____________________
Legendinis
2004 m. spalio 7 d. 20:42:50
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2004 m. spalio 7 d. 20:41:16
2004 m. spalio 7 d. 20:39:15
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....
2004 m. spalio 7 d. 20:09:16
Brian Warner - Marilyn Manson;
Dani Filth - Cradle Of Filth;
Ville Valo - HIM;
Dero - Oomph!
Kurt Cobain - Nirvana
and so go on.......
2004 m. spalio 7 d. 10:28:02
o is moterisku jauciu kad dolores
krc yra daug graziu balsu savininku
2004 m. spalio 6 d. 22:46:33
____________________
facion
2004 m. spalio 6 d. 21:37:01
gerisuasiai mano o 2 viete beyonce
2004 m. spalio 6 d. 20:42:19
2004 m. spalio 6 d. 19:15:37
Vyru-Chester Bennington
____________________
Life sucks.
2004 m. spalio 3 d. 20:19:28
____________________
I'm sure of your ability to become my perfect enemy. Wake up and face me, don't play dead cos maybe someday I'll walk away and say: "You disappoint me, maybe you're better off this way"
2004 m. spalio 3 d. 10:45:17
____________________
Darkness You Are A Holy Shrine... I Will Burn For You...
2004 m. spalio 1 d. 22:49:35
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2004 m. spalio 1 d. 17:18:19
____________________
Kaip žiūri, taip ir matai.