Misantropia rašė: Joa, Amy Lee balsas gerai skamba tik apšifuotas studijoj. O šiaip per koncus ji dažniausiai baubia arba dainuoja ne itin kokybiškai.
tiesa,turiu daug evanescence live klipu ir visur pro sona varo,bet irasuose tai grazu...man patinka Andrea Bocelli,geras balsas...dar Freddie Mercury...siaip sako kad Mariah Carey labai geras balsas,bet man tai siaip sau...
Is moteru tai Kelly Clarkson yra lb geras balsas ne tik irasuose bet ir gyvi ji gerai dainuoja, Amy Lee irgi grazu, Alanis Morissette
is vyru tai Deryck is Sum 41, Goo Goo Dolls vokalistas
tai taip TOM WAITS'as geriausio balso savininkas. nepakartojamai zavaus, keisto, ludno ir "ciumpancio" uz sirdies savo skausmingu liudesiu. "but i'm big in Japan, but I'm big in Japan"
Be abejonės, geriausi ir labiausiai išlavinti balsai tų, kurie/kurios traukia ir pop, jazz dainas, ir klasikos arijas.
Mėgstu Sarah Brightman, Catherine Jenkins, Charlotte Church, Norah Jones, Alicia Keys, Andrea Bocelli, Cecilia Bartoli, Moya Brennan, rusų solisto Baskovo balsus.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Patinka Placebo vokalisto balsas, nes turi kazkoki isskirtini atspalvi, taip pat labai zaviuosi Mumiy Troll lyderio balsu- unikalu. Queen buvusio vokalisto- nemirtingai zavus.
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. rugpjūčio 19 d. 19:59:37
Joa, Amy Lee balsas gerai skamba tik apšifuotas studijoj. O šiaip per koncus ji dažniausiai baubia arba dainuoja ne itin kokybiškai.
tiesa,turiu daug evanescence live klipu ir visur pro sona varo,bet irasuose tai grazu...man patinka Andrea Bocelli,geras balsas...dar Freddie Mercury...siaip sako kad Mariah Carey labai geras balsas,bet man tai siaip sau...
2006 m. rugpjūčio 19 d. 15:58:15
____________________
It's better to be hated for who you are, than loved for the person you are not...
2006 m. rugpjūčio 19 d. 15:57:19
____________________
It's better to be hated for who you are, than loved for the person you are not...
2006 m. rugpjūčio 19 d. 15:37:43
is vyru tai Deryck is Sum 41, Goo Goo Dolls vokalistas
____________________
Man, man, man!
2006 m. rugpjūčio 19 d. 15:29:18
Nea..Geriausias balsas yra Stano..
siaip is lietuvos.. tai jeronimo is suolbrothers.. o moters. gal minedo?
____________________
... ** . . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
2006 m. rugpjūčio 19 d. 10:59:55
____________________
Oooooo... what does this button do?
2006 m. rugpjūčio 19 d. 10:58:46
____________________
neformatai ateina tapti reformatais
2006 m. rugpjūčio 18 d. 20:15:56
____________________
Aš nueinu Pučiant piktam vejui, Kuris mane neša Tai čia, tai ten Panašų į Mirusį lapą...
2006 m. gegužės 13 d. 17:44:36
2006 m. gegužės 13 d. 17:44:22
2006 m. gegužės 13 d. 17:28:16
Mėgstu Sarah Brightman, Catherine Jenkins, Charlotte Church, Norah Jones, Alicia Keys, Andrea Bocelli, Cecilia Bartoli, Moya Brennan, rusų solisto Baskovo balsus.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. gegužės 12 d. 18:17:59
2006 m. gegužės 12 d. 13:53:34
2006 m. gegužės 12 d. 11:27:26
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
2006 m. gegužės 12 d. 11:22:19
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2006 m. gegužės 12 d. 11:20:16
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
2006 m. gegužės 10 d. 23:30:22
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
2006 m. gegužės 10 d. 22:25:22
Siuo metu-vis dar R.Williams, taip pat Chris Martin(Coldplay), Michael Stipe(R.E.M.), Adam Levine(Maroon 5),Lee Ryan.
coldplay?
2006 m. gegužės 9 d. 21:03:13
____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
2006 m. gegužės 9 d. 20:40:50
____________________
Nuo siol mazas miestelis sostine pankams!