Zmones,nors ir deklaruoja,kad reikia buti tolrenatiskais,daznai (ir piktybiskai ir nepiktybiskai) pasisaipo is to,kas yra svetima ju nuomonei.Tai,galima sakyt,yra naturalu - juk mes visi esame (kas daugiau,kas maziau) savanaudziai.Is to ir gimsta atstumimas del klausomos muzikos.Paskutiniu metu daugelis teigia kad klauso Kietesne (sunkesne) muzika - jau tampa liga,nes norint 'pritapti' reikia klausyti Geros muzikos (geros cia pagal Zmogeliu nuomone) nereikia kreipti demesio i kitu nuomone pasirinkimo atzvilgiu - gali rinkits ka nori,klausyti ka nori...Demesi reikia kreipti i sveika kritika megstamos grupes atzvilgiu (cia siaip pas mus yra veikejas,kuriam YPATINGAI taikau si pasiulyma)
Zodziu...Taip,zmones atsumia kitus del klausomos muzikos,bet is tiesu jei asmuo yra idomus,po kiek laiko,manau,su juo bus atrasta bendra kalba ir jei muzika bus konfliktine tema kurs kertasi interesai, tokie Bendraujantys Zmones tokia tema tiesiog apeis... Na tikiuosi suprasit ka cia suveliau,bo jei rimtai tai keistai ziuriu reiskiu mintis
Visi valdininkai verziasi per galwa del wisokiu europos sajungu, tipo kad lietuwoj butu gera zmonems gyventi, sutinku galbut kam nors materialine padetis gereja, tachiaw kulturos musu shaliay tkr trooxta... beda ta, kad uzh pinigus jos nenusipirxi, o kol po miestus slampines skustagalwes zhmogystos turginiays treningays galim sleptis priesh europa
man zmones shejp neswarbu ko klausos swarbu kox zmogus bet pastebejau zmones kurie klauso POP muzikos yra tuscios,pilkos ir l.neidomios asmenybes...nu man taj sunkesne muzika patinka taj net nzn...
Na,siuo atveju nieko negaliu smerkt, nes klausau LABAI daug ko. Mano skonis universalus. Megstu metala,roko,rnb,hip hopa ir t.t.t Net nezinau,kodel. Manau,kad uzsisesti tik prie vieno stiliaus ir ignoruoti ir neziureti i kitus stilius - kvaila.
____________________
How can happiness feel so wrong?
Nerishu.. Koks skirtumas ka kokie nors aplkiniai lomkes galvoja ar sako...? Apsisika galvas tegul! Ka nori ta klausai..
Ir koks kazkam skirtumas ka kitas klauso..?
priklauso nuo to, ar žmogus iš tiesų sako tiesą. žinau tokių, kurie išgirsta, kad koks kietesnis pouliaresnis žmogus sako- "mėgstu tą ir aną", ir iškart kartoja jo žodžius, kopijuoja. tokius tikrai reiktų smerkti. bet jei žmogus iš tiesų mėgsta tai, ką sako, tai nėra jo čia už ką smerkti, nes smerkti už pasirinkimą- negražu, negalima..
man pačiai kartais sako- "nevaidink čia kietos. tau tas iš tiesų nepatinka. tu taip sakai tik dėl to, kad nori pasirodyti kieta. ". aš atsakau, kad tai, ką sakau, aš mėgstu, o jei tau atrodo, kad aš sakau tik dėl "kietumo", tai, jei nori, pats ir meluok.
aš ir šiaip- tolerantiškas žmogus. tik ko netoleruoju, tai rasistų..
as manau kad nesamone yra tai kad jei zmogus klausosi tos muzikos kuri dabar ant bangos,tai jis savas,o jei pvz kaip dabar smerktino popso tai jau varom ant jotaip negalima...ir as tikrai zinau kad tarp tu kurie yra prisieke krutosios muzikos klausytojai yra ir nemazai tu,kurie isgirde kad ir natashita pagalvoja,gal visai nieko dainike...jei manot kad nusipezu taip ir sakykit,bet as zinau(pazystu tokiu zmogu) kad ce neissigalvojau totegul kiekvienas megsta tai ka nori(kvailai skamba,bet px) ir nebuna smerkiamas ir uzgauliojamas(kaip kai kas ce,vardais(sorry,nickais)neminesim).Peac e
____________________
If life is a game, do you like the part you're playing?
[img]http://www.ideogear.com/img/kanji/5782.png[/img]
as tikrai nesmrkiu zmogu del ju klausomos muzikos.
ir man vienodai, jei mane kazkas smerkia del to, kad as kazka megstu, o kazko nemegstu.
nes tai totali nesamone, zmones negali buti vaikstantys klonai. klaiku butu
is vis, smerkiu tik tuos, kurie kenkia kitiems.
____________________
life is a beautifull thing..sometimes
http://www.placebo.ten.lt/
hera rašė: Siaip neturetu derinti savo pomegiu prie kitu.... o atvirksciai dar labiau kovoti uz savo pomegius kodeltu turi derintis pire kitu tegu jie derinasi prie taves ir isviso nesamone kai zmones smerkia tuos zmones kurie klausosi ne tokios muzikos kaip jie ....
as wisiskai sutinku pritariu tavo nuomoniai. kiekvienas zmogus yra vis kitokia asmenybe kuri skiriasi kazkuo viana nuo kitos...
____________________
Niekada nežinai, ar pakelsi rankas,
ar atmerkęs akis dar išvysi šviesas.
Siaip neturetu derinti savo pomegiu prie kitu.... o atvirksciai dar labiau kovoti uz savo pomegius kodeltu turi derintis pire kitu tegu jie derinasi prie taves ir isviso nesamone kai zmones smerkia tuos zmones kurie klausosi ne tokios muzikos kaip jie ....
... O ash turiu savo nuomone apie muzika... ir turiu savo nuomone apie zhmones klausanchius tam tikra muzika... Ir taip ash esu netolerantishkas kai kalba eina apie muzika... Aishku zhmoniu uzh tai neshaudau, bet tas kuris klauso rusishka pop'sa mano draugu niekada nebus, taip kaip niekada nebus ir universiteto profesoriumi... Karoche tu gyvenk, bet su savo shudinu muzonu man y akis nelysk... Taip ash esu zhiaurus kai kalba eina apie muzika... Bet tik apie muzika...
____________________
Roll that shit...light that shit...smoke that shit...
[img]http://www.freewebs.com/attaris/2pcsmk.bmp[/img]
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2004 m. spalio 29 d. 21:28:15
Zodziu...Taip,zmones atsumia kitus del klausomos muzikos,bet is tiesu jei asmuo yra idomus,po kiek laiko,manau,su juo bus atrasta bendra kalba ir jei muzika bus konfliktine tema kurs kertasi interesai, tokie Bendraujantys Zmones tokia tema tiesiog apeis...
2004 m. spalio 29 d. 19:03:09
2004 m. spalio 26 d. 20:06:55
CemEterY ar kaip ten
nusisnekejai tai totaliai,sunku net pakomentuot tavo kliedesius
2004 m. spalio 26 d. 18:06:26
____________________
http://public.fotki.com/wgiah/ Nieko nebezinau...
2004 m. spalio 26 d. 15:02:04
2004 m. spalio 26 d. 09:52:13
____________________
Ačiū...~
2004 m. spalio 26 d. 01:57:41
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2004 m. spalio 21 d. 18:48:59
____________________
How can happiness feel so wrong?
2004 m. spalio 21 d. 18:41:04
Ir koks kazkam skirtumas ka kitas klauso..?
2004 m. spalio 13 d. 20:56:31
man pačiai kartais sako- "nevaidink čia kietos. tau tas iš tiesų nepatinka. tu taip sakai tik dėl to, kad nori pasirodyti kieta. ". aš atsakau, kad tai, ką sakau, aš mėgstu, o jei tau atrodo, kad aš sakau tik dėl "kietumo", tai, jei nori, pats ir meluok.
aš ir šiaip- tolerantiškas žmogus. tik ko netoleruoju, tai rasistų..
____________________
= nemiegu.
2004 m. spalio 13 d. 16:15:28
2004 m. spalio 12 d. 22:52:46
Nes jie nori pasirodyti "kietais"-kuo sunkesnės muzikos klausaisi, tuo esi kietesnis
eilinis ismintingas tavo komentaras. is ko padarei isvada? is oro?
____________________
Parašas.
2004 m. spalio 12 d. 22:27:24
____________________
If life is a game, do you like the part you're playing? [img]http://www.ideogear.com/img/kanji/5782.png[/img]
2004 m. spalio 12 d. 21:22:51
ir man vienodai, jei mane kazkas smerkia del to, kad as kazka megstu, o kazko nemegstu.
nes tai totali nesamone, zmones negali buti vaikstantys klonai. klaiku butu
is vis, smerkiu tik tuos, kurie kenkia kitiems.
____________________
life is a beautifull thing..sometimes http://www.placebo.ten.lt/
2004 m. spalio 12 d. 21:07:22
Siaip neturetu derinti savo pomegiu prie kitu.... o atvirksciai dar labiau kovoti uz savo pomegius kodeltu turi derintis pire kitu tegu jie derinasi prie taves ir isviso nesamone kai zmones smerkia tuos zmones kurie klausosi ne tokios muzikos kaip jie ....
____________________
Niekada nežinai, ar pakelsi rankas, ar atmerkęs akis dar išvysi šviesas.
2004 m. spalio 10 d. 19:52:08
2004 m. spalio 6 d. 20:10:17
2004 m. spalio 5 d. 10:30:42
____________________
Roll that shit...light that shit...smoke that shit... [img]http://www.freewebs.com/attaris/2pcsmk.bmp[/img]
2004 m. spalio 3 d. 21:26:43
____________________
skrendu visur y niekur... ir tu skrisk!
2004 m. spalio 3 d. 17:12:33