na istikruju, gal pradekim nebekreipti demesio i kitokio stiliaus klausancius zmones nevisiem juk patinka rokas, metalas ir visokia sunki muzika
bukit demokratiski
joa, dar teko kazkur girdet tokius zodzius(ar kazka panashaus):'matot kad ta dajna topuose pirmas wietas uzima, reishkia ji gera!!!!!' nu cia taj ishwis zemas lygis....
Nemanau kad galima varyti ant zmogaus ar atlikejo tegul kaip nori taip daro ka nori ta klauso man tai jokio skirtumo swarbu kad jis man patinka kaip zmogusir manau kad visienms tai turetu buti svarbiausia galima bet nereiketu varyti ant muzikos stiliaus, bet ne ant muzikanto...cia mano nuomone Wot!
man paprasciausiai niekaip nedaeina kuo zmones popsas zawi.manau kad jie klauso popso nes neieshko muzono kuris tikraj jiems patiktu, del to ash ju negerbiu ir smerkiu.juk negali buti kad tokiai masei zmoniu patiktu tox pat muzonas!!!
o as smerkiu popsistus ! vat del to kad butent lietuviskas popsas yra shudas... ir del to kad tie akli zmones kurie mato sitas grupes kaip geras ir jas laiko geriausiomis..... mane tai uzhknisa...nes negi logiska laikyt kedainiu nevezi gereusia krepsinio komanda jei yra los angeles lakers ?
____________________
Who loves the Offspring ? - ME
[img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
_Mopey_ (Užblokuotas)
2004 m. rugsėjo 26 d. 15:46:33
As smerkiu kitus uz ju klausoma muzika nes jie mane smerkia uz tai kas klausau.Man daznai tenka istverti ne tik smerkimus bet ir popsa kurio jie klausosi ypac visokius tuos O-zone,Eminem,Achuilera & other shit...
____________________
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31014739
Have you ever wondered what`s it like to be a vampire?
ko tu dėl kitų nervuojiesi? Tas eilera.tis para.ytas taip pat norit parodyti ką ji mėgsta ar nemėgsta. Tu irgi katik parodei kad negerbi jos pasirinkimo. dabar yra žodžio laisvė ir kas ką nori tas tą teigia.
kažkada viena mergina parašė: "Gerai kad tokių nežinau nes jie negražūs" tai atsiprašant pagal ką žmonės klauso muziką? Bl jei Aquileros papai dideli tai ji verta pagyrimų? ir sory bet jos dainų teūtuose neįžvelgiu nieko gero. TAI
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2004 m. spalio 3 d. 12:32:01
2004 m. spalio 3 d. 12:08:21
2004 m. spalio 2 d. 22:43:41
____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
2004 m. rugsėjo 29 d. 14:18:25
2004 m. rugsėjo 28 d. 23:18:50
____________________
Tera 2 tikrai begaliniai dalykai:visata ir kvailyste..ir as nesu tikra del visatos..
2004 m. rugsėjo 28 d. 18:43:00
____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
2004 m. rugsėjo 28 d. 11:29:14
2004 m. rugsėjo 27 d. 14:55:55
2004 m. rugsėjo 26 d. 20:35:18
bukit demokratiski
____________________
[img]http://www.wizard.lt/grazu/zmonija/img/image025.gif[/img]
2004 m. rugsėjo 26 d. 18:16:43
2004 m. rugsėjo 26 d. 16:57:56
2004 m. rugsėjo 26 d. 16:28:47
____________________
>>>My World is Plain<<<
2004 m. rugsėjo 26 d. 16:26:48
2004 m. rugsėjo 26 d. 16:26:10
____________________
Lowe and peace!
2004 m. rugsėjo 26 d. 16:21:14
____________________
Who loves the Offspring ? - ME [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
2004 m. rugsėjo 26 d. 15:55:12
2004 m. rugsėjo 26 d. 15:46:33
____________________
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31014739 Have you ever wondered what`s it like to be a vampire?
2004 m. rugsėjo 26 d. 15:24:36
2004 m. rugsėjo 26 d. 14:50:14
POP(uliaru) tau ką nors sako?
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2004 m. rugsėjo 26 d. 14:48:32
kažkada viena mergina parašė: "Gerai kad tokių nežinau nes jie negražūs" tai atsiprašant pagal ką žmonės klauso muziką? Bl jei Aquileros papai dideli tai ji verta pagyrimų? ir sory bet jos dainų teūtuose neįžvelgiu nieko gero. TAI
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo