Ne visi smerkia,ne visi priima...Beja,kam kreipti demesi i tokiu,kurie netoleriuoja tavo klausomos muzikos,nuomone?Be to,cia jau nuo zmogaus priklauso,kaip jis nori pasirodyt - zinantis dvi tiesas - viena neteisinga,o kita savo,ar kaip zmogus,kuris sutinka,kad gali buti kitokie skoniai,poziuriai,nuomones...Zodziu...Ne kreipt demesio reikia i tokius zmones ir baigtas kriukis,bo kitaip cia gala galima gaut sirdin visas netolerancijos uzuominas imant...
As netapau.. As dauk kamnepatinku del savo poziuriu ir elgsenos,jie mania smerkia,bet as ju nea... yra ti vienas zmogus kuriam jauciu labai gilia antipatijair manau jis to vertas... o seip nesmerkiu zmogu uz jo stiliu,muzika, ar nuomone...
na taip.. as nesakau,akd atejas cia netolerantiskas bus pasmerktas, ne jis bus isklausytas... seip noretciau suprasti to priezasti smerktikita..juk pagalvojus paciam nepatiktu jei tave smerktu...
va pvz. del to smerkt irgi negalima , ce taip pat jos nuomone , tipo kad ji nemoka but tolerantiska , o kadangi mes ce gvildenam tema apie tolerantiskuma , tai privalom gerbti bet kokia nuomone , kokia ji bebutu
va tos nepykantos as ir nesuprantu juk netai esme.. taip mes esam smerkemi, bet nemanau jok lengviau tuo to kad smerki ir kitus... gal pagalvok ka tu jauti ir ka jis jaus...
aplinkiniai smerkia mane, kad neklausau jų nuostabiosios, puikiosios ir tobuliosios RUSIŠKOS muzikos, kad man nepatinka tūsų bumčikai r lietuviškas popsas.
keista... ten nėra tokių, kurie klausytų tai, ką aš (o čia, pasirodo, dauguma yra roko gerbėjai)
aš pati nemoku būti tolerantiška, kai kalba eina apie jų muziką. ne taip jau paprasta tai pakeisti.
kažkokia vidinė neapykanta...
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
gaila kad tuo ka ce parasei , nieko nepakeisi , vistiek tie netolerantiski asmenys varys ant tu kurie yra bent siek tiek kitokie , dabar galime ramiai laukti kol mus uz tokia nuomone kas nors pasmerks
Kaipsuprast kokia tema?? As noriu pasakyt, kad radau tokiu komentaru kurie smerke tuos kurie kalusa kitokiamuzika,net eilerasti :bavarai gaidziai" taip asju nesiklausau,bet galkitiekms tai skaudu... Nezinau as nesuprantukaip galima taip...
žmones už jų pasirinkimą smerkia tik tokie, kurie patys yra netolerantiški, kvaili ir nieko daugiau apart savęs ir svo pomėgių nemato. nesuprantu, koks skirtumas ką žmogus klauso? tai yra jo asmeninis pasirinkimas ir man tiesą pasakius yra visiškai vienodai, ką jis pasirinko - popsą, klasiką, metalą ar repą. tai neįtakoja mano interesų, neįžeidžia mano savimeilės ir panašiai. atvirai pasakius, aš ir nenoriu, kad visi aplinkui klausytųsi tą, ką ir aš. todėl, kartais aš net skatinu kitus klausytis kitokios muzikos (bet tai nėra gerai, nes tada aš lyg ir veidmainiauju, taip išeina). atstumti žmogų vien dėl to, kad jis klauso kitokios muzikos yra vaikiška ir kvaila. čia toks kaip ir "bandos sindromas" - jei nesi toks kaip aš, išnyk; jei neprisitaikysi, mes tave sunaikinsim. brutali gyvuliška natūralioji atranka, kuri šiuolaikinėje visuomenėje jau turėtų kaip ir nebeegzistuoti.
aš asmeniškai bevei biekada savo pomėgių nederinau prie kitų, kad ir ką aš beklausyčiau atsirasdavo žmonių, kuriems tai nepatikdavo. taigi, jei aš kreipčiau dėmesį į kiekvieną repliką ir pasakymą, kad tą grupė - šudas, paprasčiausiai iš vis nustočiau klausytis muzikos. visiems įtikti neįmana. galima sekti tik vieno asmens ar vienos "grupuotės" pavyzdžiu. bet, once again, argi tai ne kvaila, aklai sekti ir taikytis prie kažko, jeigu tau tai visiškai nepriimtina?
taigi, dabar aš parašau tik tiek, kiek ir norėjau (turėjau) parašyti - žmonės turėtų būti tolerantiškesni, kultūringesni ir nesmerkti kiekvieno, kuris yra kitoks.
Kode zmogus smerkia uz juo pasirinkima?? Jei viasn klausaklasika ar popsa tai jis jau kitos..atstumtas, o juk ne nuo to priklauso.. Ne gi jau turi derinti savo pomegius prie kituu??
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:38:35
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:27:46
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:12:09
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:07:05
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:06:48
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:51:15
____________________
am I alive ? or am I ......
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:40:02
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:35:32
keista... ten nėra tokių, kurie klausytų tai, ką aš (o čia, pasirodo, dauguma yra roko gerbėjai)
aš pati nemoku būti tolerantiška, kai kalba eina apie jų muziką. ne taip jau paprasta tai pakeisti.
kažkokia vidinė neapykanta...
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:14:59
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:11:01
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:09:57
____________________
Sunkiausias budas ko nors pasiilgti - sedeti salia ir zinoti, kad to zmogaus negali tureti...
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:03:49
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:56:55
beje , rutasha taves klause kokia tarme rasai , o ne tema
____________________
am I alive ? or am I ......
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:54:56
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:53:10
____________________
am I alive ? or am I ......
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:51:35
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:48:29
aš asmeniškai bevei biekada savo pomėgių nederinau prie kitų, kad ir ką aš beklausyčiau atsirasdavo žmonių, kuriems tai nepatikdavo. taigi, jei aš kreipčiau dėmesį į kiekvieną repliką ir pasakymą, kad tą grupė - šudas, paprasčiausiai iš vis nustočiau klausytis muzikos. visiems įtikti neįmana. galima sekti tik vieno asmens ar vienos "grupuotės" pavyzdžiu. bet, once again, argi tai ne kvaila, aklai sekti ir taikytis prie kažko, jeigu tau tai visiškai nepriimtina?
taigi, dabar aš parašau tik tiek, kiek ir norėjau (turėjau) parašyti - žmonės turėtų būti tolerantiškesni, kultūringesni ir nesmerkti kiekvieno, kuris yra kitoks.
btw
n3[sv]3ik4, kokia tarme čia rašai?
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:31:17
____________________
am I alive ? or am I ......
2004 m. rugsėjo 26 d. 10:59:55