Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kodėl šiais laikais žmonės smerkia pagal klausomą muziką?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1 ... 8910111213
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:38:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal ir tavo tiesa...

Atsakyti
Kvakva
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:27:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne visi smerkia,ne visi priima...Beja,kam kreipti demesi i tokiu,kurie netoleriuoja tavo klausomos muzikos,nuomone?Be to,cia jau nuo zmogaus priklauso,kaip jis nori pasirodyt - zinantis dvi tiesas - viena neteisinga,o kita savo,ar kaip zmogus,kuris sutinka,kad gali buti kitokie skoniai,poziuriai,nuomones...Zodziu...Ne kreipt demesio reikia i tokius zmones ir baigtas kriukis,bo kitaip cia gala galima gaut sirdin visas netolerancijos uzuominas imant...

Atsakyti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:12:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As netapau.. As dauk kamnepatinku del savo poziuriu ir elgsenos,jie mania smerkia,bet as ju nea... yra ti vienas zmogus kuriam jauciu labai gilia antipatijair manau jis to vertas... o seip nesmerkiu zmogu uz jo stiliu,muzika, ar nuomone...

Atsakyti
Mirtis
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:07:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kai aplinkiniai tiesiog atvirai šaiposi iš tavo muzikinio skonio, tai po to kažkaip ir pats tokiu tampi...

____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Atsakyti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 13:06:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na taip.. as nesakau,akd atejas cia netolerantiskas bus pasmerktas, ne jis bus isklausytas... seip noretciau suprasti to priezasti smerktikita..juk pagalvojus paciam nepatiktu jei tave smerktu...

Atsakyti
laukine
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:51:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
va pvz. del to smerkt irgi negalima , ce taip pat jos nuomone , tipo kad ji nemoka but tolerantiska , o kadangi mes ce gvildenam tema apie tolerantiskuma , tai privalom gerbti bet kokia nuomone , kokia ji bebutu

____________________
am I alive ? or am I ......
Atsakyti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:40:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
va tos nepykantos as ir nesuprantu juk netai esme.. taip mes esam smerkemi, bet nemanau jok lengviau tuo to kad smerki ir kitus... gal pagalvok ka tu jauti ir ka jis jaus...

Atsakyti
Mirtis
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:35:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aplinkiniai smerkia mane, kad neklausau jų nuostabiosios, puikiosios ir tobuliosios RUSIŠKOS muzikos, kad man nepatinka tūsų bumčikai r lietuviškas popsas.
keista... ten nėra tokių, kurie klausytų tai, ką aš (o čia, pasirodo, dauguma yra roko gerbėjai)
aš pati nemoku būti tolerantiška, kai kalba eina apie jų muziką. ne taip jau paprasta tai pakeisti.
kažkokia vidinė neapykanta...

____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Atsakyti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:14:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aga zema ir vaikiska... O diskutot gaklima neperzengent tam tikros ribos...

Atsakyti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:11:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ginam, bet ginant nereikia smerkti kitu.... Tai perdauk zema...

Atsakyti
Saulute
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:09:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as niekada nedarau taip kaip kiti ir nesmerkiu uz ju pasirinkima, visi mes lygus, turim savo nuomone ir ja ginam.kiekvienas turim saVO POMEGIUS.

____________________
Sunkiausias budas ko nors pasiilgti - sedeti salia ir zinoti, kad to zmogaus negali tureti...
Atsakyti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:03:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Niu seip sava tarme daba biski klava puluoja ir seip is irc ismokau visokius nea ir pan...

Atsakyti
laukine
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:56:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gerai kad bent jau vienam zmogui nuo to geriau
beje , rutasha taves klause kokia tarme rasai , o ne tema

____________________
am I alive ? or am I ......
Atsakyti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:54:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
laukine gal ir nepades,bet manau man bus nuo to geriau....

Atsakyti
laukine
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:53:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gaila kad tuo ka ce parasei , nieko nepakeisi , vistiek tie netolerantiski asmenys varys ant tu kurie yra bent siek tiek kitokie , dabar galime ramiai laukti kol mus uz tokia nuomone kas nors pasmerks

____________________
am I alive ? or am I ......
Atsakyti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:51:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaipsuprast kokia tema?? As noriu pasakyt, kad radau tokiu komentaru kurie smerke tuos kurie kalusa kitokiamuzika,net eilerasti :bavarai gaidziai" taip asju nesiklausau,bet galkitiekms tai skaudu... Nezinau as nesuprantukaip galima taip...

Atsakyti
rutasha
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:48:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
žmones už jų pasirinkimą smerkia tik tokie, kurie patys yra netolerantiški, kvaili ir nieko daugiau apart savęs ir svo pomėgių nemato. nesuprantu, koks skirtumas ką žmogus klauso? tai yra jo asmeninis pasirinkimas ir man tiesą pasakius yra visiškai vienodai, ką jis pasirinko - popsą, klasiką, metalą ar repą. tai neįtakoja mano interesų, neįžeidžia mano savimeilės ir panašiai. atvirai pasakius, aš ir nenoriu, kad visi aplinkui klausytųsi tą, ką ir aš. todėl, kartais aš net skatinu kitus klausytis kitokios muzikos (bet tai nėra gerai, nes tada aš lyg ir veidmainiauju, taip išeina). atstumti žmogų vien dėl to, kad jis klauso kitokios muzikos yra vaikiška ir kvaila. čia toks kaip ir "bandos sindromas" - jei nesi toks kaip aš, išnyk; jei neprisitaikysi, mes tave sunaikinsim. brutali gyvuliška natūralioji atranka, kuri šiuolaikinėje visuomenėje jau turėtų kaip ir nebeegzistuoti.
aš asmeniškai bevei biekada savo pomėgių nederinau prie kitų, kad ir ką aš beklausyčiau atsirasdavo žmonių, kuriems tai nepatikdavo. taigi, jei aš kreipčiau dėmesį į kiekvieną repliką ir pasakymą, kad tą grupė - šudas, paprasčiausiai iš vis nustočiau klausytis muzikos. visiems įtikti neįmana. galima sekti tik vieno asmens ar vienos "grupuotės" pavyzdžiu. bet, once again, argi tai ne kvaila, aklai sekti ir taikytis prie kažko, jeigu tau tai visiškai nepriimtina?
taigi, dabar aš parašau tik tiek, kiek ir norėjau (turėjau) parašyti - žmonės turėtų būti tolerantiškesni, kultūringesni ir nesmerkti kiekvieno, kuris yra kitoks.

btw
n3[sv]3ik4, kokia tarme čia rašai?

Atsakyti
laukine
2004 m. rugsėjo 26 d. 11:31:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
toks yra sendieninis pasaulis , ne visi tolerantiski....

____________________
am I alive ? or am I ......
Atsakyti
n3[sv]3ik4
2004 m. rugsėjo 26 d. 10:59:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kode zmogus smerkia uz juo pasirinkima?? Jei viasn klausaklasika ar popsa tai jis jau kitos..atstumtas, o juk ne nuo to priklauso.. Ne gi jau turi derinti savo pomegius prie kituu??

Atsakyti
Puslapiai: 1 ... 8910111213
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Train Train
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3453
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 197735