Aš smerkiu tokius žmones kai per kokia tai pamoka {dažniausiai technologija} užleidžia per savo telefoną kažkokius bumčikus visu garsu. Negaliu pakęst! Jei jau taip nori klausyt tos savo muzikos-ausinuką nusipirk
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Smerkia? ;o nu, kad ne ;o aš klausau popso ir atrodo dar nieks manes nepasmerkė ;o arba nepamatė ko klausau DDD
Nors tiesą sakant seniau pati smerkdavau ;o popsistas buvo nelygis fyfa, forsas fuuu DD jėzau koks vaikiškas požiūris...
____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
galima klausyti vieną muzikos žanrą, bet daug jo pakraipų/stilių, pvz metalą galima klausyt galima klausyt: death, brutal death, groove, thrash, black, doom, industrial ir t.t.
krimaniliniai, smurtiniai, psichologiniai, siaubo, ir t.t. detektyvai. ir vistiek nėra plataus suvokimo.
Kaip manai, kodėl profesionalūs ir labai gerą karjerą, puikų technišką metalą atliekantys žmonės, yra tokie, kokie yra?
Nes turi klasikinį muzikinį iįsilavinimą, mėgsta ir domisi klasika. ir nebūtinai vien tik, tarkim, romantizmo (o, juk tai visa epocha, kiek kompozitorių, kiek atšakų...), bet ir kitų laikotarpių. Ir, žonoma, ne vien metalą vadina klausytina muzika, kurią verta atrasti.
Garage (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 20:24:31
Darkshines rašė:
Garage rašė:
Darkshines rašė: Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi. Aš irgi paklausau metalo. ir šiaip visai ne kartais, bet kartu dar bent 20 skirtingų stilių ir dar 200 skirtingų grupių muzikos.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
aš manau, kad kaip tik geriausia apsistoti ties vienu muzikiniu stiliumi, o ne klausytis įvairių muzikos stilių..
Manau, kad tai neteisingas požiūris. Juk taip nepažįsti didelės muzikos dalies. o muzika labai įvairi, įdomi, dinamiška, kerinti, keičianti. Na, galima vardinti ir vardinti. bet kai kurių muzikinių stilių klausymas (turiu galvoje, vien tik jų), man panašus į vien detektyvių ar vien meilės romanų, ar vien kriminalų laikraščiuose, skaitymą. Juk vaizdas tada gan iškreiptas. Ir mąstymas, vadinasi, apysiauris, na, uždaras.
Puiku, jei koks vienas stilius labai "veža", tik nereik pamiršti, kad tokių stilių dar bent 17 gali būti. Ir, galimas daiktas, net geresnių.
galima klausyti vieną muzikos žanrą, bet daug jo pakraipų/stilių, pvz metalą galima klausyt galima klausyt: death, brutal death, groove, thrash, black, doom, industrial ir t.t.
Darkshines rašė: Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi. Aš irgi paklausau metalo. ir šiaip visai ne kartais, bet kartu dar bent 20 skirtingų stilių ir dar 200 skirtingų grupių muzikos.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
aš manau, kad kaip tik geriausia apsistoti ties vienu muzikiniu stiliumi, o ne klausytis įvairių muzikos stilių..
Manau, kad tai neteisingas požiūris. Juk taip nepažįsti didelės muzikos dalies. o muzika labai įvairi, įdomi, dinamiška, kerinti, keičianti. Na, galima vardinti ir vardinti. bet kai kurių muzikinių stilių klausymas (turiu galvoje, vien tik jų), man panašus į vien detektyvių ar vien meilės romanų, ar vien kriminalų laikraščiuose, skaitymą. Juk vaizdas tada gan iškreiptas. Ir mąstymas, vadinasi, apysiauris, na, uždaras.
Puiku, jei koks vienas stilius labai "veža", tik nereik pamiršti, kad tokių stilių dar bent 17 gali būti. Ir, galimas daiktas, net geresnių.
Žinau, kad supopsėjimas yra bla bla bla. Bet juk jie ir šiaip populiarūs buvo.
O va ten jau išsikvėpimas, komercija, palaižavimas, absoliutus nuobodumas, o taip pat ir kai kurių "fanų" netektis.
Metallica šiek tiek kitas atvejis. Jie kuria, kas jiems patinka, o seniems žmonėms irgi valgyt norisi, negali dešimtis metų visada būti toks pats, nes atsibosi, tai pasuko kiek kitokiu keliu. Anyway, man jie niekad nepatiko, ir nemanau, kad kada patiks. Bet prieš juos nieko blogo neturiu. Jų stažas labai didelis, savo darbą atliko, dabar te daro ką nori, juk galėjo išsiskirstyti, bet vis dar dirba.
Garage (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 20:15:12
Darkshines rašė: Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi. Aš irgi paklausau metalo. ir šiaip visai ne kartais, bet kartu dar bent 20 skirtingų stilių ir dar 200 skirtingų grupių muzikos.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
aš manau, kad kaip tik geriausia apsistoti ties vienu muzikiniu stiliumi, o ne klausytis įvairių muzikos stilių..
Garage (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 20:04:24
lietusryte rašė:
Garage rašė:
Garage rašė:
lietusryte rašė:
Darkshines rašė: Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi. Aš irgi paklausau metalo. ir šiaip visai ne kartais, bet kartu dar bent 20 skirtingų stilių ir dar 200 skirtingų grupių muzikos.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...
kai kurios grupės taip žiauriai nupopsėja, kad iš tikrųjų galima vadinti popsu..
pavyzdys: metallica.. Kokie LP tai iš vis nupopsėjo iki kokios britney spears lygio(bitch), bet ir ankščiau jų muzika daugmaž popsas buvo..
Dėl lp - jie niekada nebuvo metalas,o šiaip komercinė muzikikė vaikams,ir nesusipratusiems paaugliams..Kas dėl Metallicos - St.Angeris - joks popsas.Gal ne toks stiprus,bet viskas atlikta šviežiai ir originaliai.Negali juk Master Of Puppets muzika kartotis kiekvienam albume.Nors man tai St Anger - pakankamai sunkus albumas,kad vadinčiau metalu...
kalbėdamas apie metallica, turėjau omeny albumus load , reload ir black album..
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 19:39:59
Darkshines rašė: Neeee, metalistai nesako (tikri metalistai), kad lengvesnis metalas, tai popsas. D Dievaži, čia nesąmonė, o tai labiau jau apsimetėlių šnekos, tie, kuriems "metalistas tai kietas vyrukas". Šiaip jau nežinau, koks metalas yra lengvas (Na, nebent tas mano nekenčiamas numetal, nes nematau nieko sunkaus neritmingai barabanyt būgnais ir smaukyt gitaros stygas, siekant sukurti klaikų triukšmą, o viską pagardinti per pusvalandį sudėliotos kompiuteriu elektronikos intarpais)., nes juos visus atlikti gražiai sudėtinga, išdainuoti kartais sudėtinga, parašyti gražų tekstą sudėtinga... ir tie apsimeteliai pagal klausymosi sunkumą vertina, na, jei metalistai groja balades, tai jau nieko verti. šiaip nieko panašaus...
Ir kad grupės nuposėja, sakyčiau nelabai tikslu sakyti. Jos išpopuliarėja ir / arba išsikvėpia. Ir dar ima kurti dėl pinigų ir gerbėjų. Prieš kelerius metus (kai dar buvau LP fanė) skaičiau straipsnį su jais, kad jie ruošiasi išleisti albumą Meteora, o jį kūrė tam, kad gerbėjai jį pirktų, nes kuria jį būtent gerbėjams(!). Akiivaizdus komercijos pavyzdys. pataikavimas publikai ir yra tas išsikvėpimas, kai nebeturi savų idėjų, kurias norėtum paskleisti, tad darai tai, ką nori girdėti publika. Dabar nežinau kurias tai metais buvo, tačiau nemanau, kad po to Lp pasitaisė. o šiaip po meteoros atradau geresnę grupę, geresnę muziką, įvairesnę muziką, ir supratau, kad buvau buka siauraprotė paauglytė.
Tas Meteora tikrai buvo pataikavimas publikai.Nieko originalaus jame neišgirdau.O šiaip,kad grupė supopsėjo,tai ir reiškia kad grupė ėmė pataikauti publikai.Sąvoka - Popsas,tai yra ne vien muzikos rūšis...
Neeee, metalistai nesako (tikri metalistai), kad lengvesnis metalas, tai popsas. D Dievaži, čia nesąmonė, o tai labiau jau apsimetėlių šnekos, tie, kuriems "metalistas tai kietas vyrukas". Šiaip jau nežinau, koks metalas yra lengvas (Na, nebent tas mano nekenčiamas numetal, nes nematau nieko sunkaus neritmingai barabanyt būgnais ir smaukyt gitaros stygas, siekant sukurti klaikų triukšmą, o viską pagardinti per pusvalandį sudėliotos kompiuteriu elektronikos intarpais)., nes juos visus atlikti gražiai sudėtinga, išdainuoti kartais sudėtinga, parašyti gražų tekstą sudėtinga... ir tie apsimeteliai pagal klausymosi sunkumą vertina, na, jei metalistai groja balades, tai jau nieko verti. šiaip nieko panašaus...
Ir kad grupės nuposėja, sakyčiau nelabai tikslu sakyti. Jos išpopuliarėja ir / arba išsikvėpia. Ir dar ima kurti dėl pinigų ir gerbėjų. Prieš kelerius metus (kai dar buvau LP fanė) skaičiau straipsnį su jais, kad jie ruošiasi išleisti albumą Meteora, o jį kūrė tam, kad gerbėjai jį pirktų, nes kuria jį būtent gerbėjams(!). Akiivaizdus komercijos pavyzdys. pataikavimas publikai ir yra tas išsikvėpimas, kai nebeturi savų idėjų, kurias norėtum paskleisti, tad darai tai, ką nori girdėti publika. Dabar nežinau kurias tai metais buvo, tačiau nemanau, kad po to Lp pasitaisė. o šiaip po meteoros atradau geresnę grupę, geresnę muziką, įvairesnę muziką, ir supratau, kad buvau buka siauraprotė paauglytė.
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 19:31:41
Garage rašė:
Garage rašė:
lietusryte rašė:
Darkshines rašė: Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi. Aš irgi paklausau metalo. ir šiaip visai ne kartais, bet kartu dar bent 20 skirtingų stilių ir dar 200 skirtingų grupių muzikos.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...
kai kurios grupės taip žiauriai nupopsėja, kad iš tikrųjų galima vadinti popsu..
pavyzdys: metallica.. Kokie LP tai iš vis nupopsėjo iki kokios britney spears lygio(bitch), bet ir ankščiau jų muzika daugmaž popsas buvo..
Dėl lp - jie niekada nebuvo metalas,o šiaip komercinė muzikikė vaikams,ir nesusipratusiems paaugliams..Kas dėl Metallicos - St.Angeris - joks popsas.Gal ne toks stiprus,bet viskas atlikta šviežiai ir originaliai.Negali juk Master Of Puppets muzika kartotis kiekvienam albume.Nors man tai St Anger - pakankamai sunkus albumas,kad vadinčiau metalu...
Garage (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 19:23:17
Garage rašė:
lietusryte rašė:
Darkshines rašė: Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi. Aš irgi paklausau metalo. ir šiaip visai ne kartais, bet kartu dar bent 20 skirtingų stilių ir dar 200 skirtingų grupių muzikos.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...
kai kurios grupės taip žiauriai nupopsėja, kad iš tikrųjų galima vadinti popsu..
pavyzdys: metallica.. Kokie LP tai iš vis nupopsėjo iki kokios britney spears lygio(bitch), bet ir ankščiau jų muzika daugmaž popsas buvo..
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. liepos 13 d. 09:26:20
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. liepos 13 d. 03:06:57
____________________
Screw you guys... I'm going home!
2009 m. liepos 13 d. 00:07:35
2009 m. liepos 12 d. 21:51:55
Nors tiesą sakant seniau pati smerkdavau ;o popsistas buvo nelygis
____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
2008 m. birželio 13 d. 00:34:25
____________________
Topai naujovės atradimai
2008 m. birželio 12 d. 20:57:03
lietuvei per daug ismandreja
labai teisingas poziuris... ;>
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. birželio 12 d. 20:54:58
____________________
Kartais gereu pabuti vaiku negu visalaika suvaikejusiu :) (V.Kernagis)
2008 m. birželio 12 d. 20:54:55
____________________
Kartais gereu pabuti vaiku negu visalaika suvaikejusiu :) (V.Kernagis)
2008 m. birželio 12 d. 20:36:41
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. birželio 12 d. 20:30:17
galima klausyti vieną muzikos žanrą, bet daug jo pakraipų/stilių, pvz metalą galima klausyt galima klausyt: death, brutal death, groove, thrash, black, doom, industrial ir t.t.
krimaniliniai, smurtiniai, psichologiniai, siaubo, ir t.t. detektyvai. ir vistiek nėra plataus suvokimo.
Kaip manai, kodėl profesionalūs ir labai gerą karjerą, puikų technišką metalą atliekantys žmonės, yra tokie, kokie yra?
Nes turi klasikinį muzikinį iįsilavinimą, mėgsta ir domisi klasika. ir nebūtinai vien tik, tarkim, romantizmo (o, juk tai visa epocha, kiek kompozitorių, kiek atšakų...), bet ir kitų laikotarpių. Ir, žonoma, ne vien metalą vadina klausytina muzika, kurią verta atrasti.
2008 m. birželio 12 d. 20:24:31
Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
aš manau, kad kaip tik geriausia apsistoti ties vienu muzikiniu stiliumi, o ne klausytis įvairių muzikos stilių..
Manau, kad tai neteisingas požiūris. Juk taip nepažįsti didelės muzikos dalies. o muzika labai įvairi, įdomi, dinamiška, kerinti, keičianti. Na, galima vardinti ir vardinti. bet kai kurių muzikinių stilių klausymas (turiu galvoje, vien tik jų), man panašus į vien detektyvių ar vien meilės romanų, ar vien kriminalų laikraščiuose, skaitymą. Juk vaizdas tada gan iškreiptas. Ir mąstymas, vadinasi, apysiauris, na, uždaras.
Puiku, jei koks vienas stilius labai "veža", tik nereik pamiršti, kad tokių stilių dar bent 17 gali būti.
galima klausyti vieną muzikos žanrą, bet daug jo pakraipų/stilių, pvz metalą galima klausyt galima klausyt: death, brutal death, groove, thrash, black, doom, industrial ir t.t.
2008 m. birželio 12 d. 20:18:18
Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
aš manau, kad kaip tik geriausia apsistoti ties vienu muzikiniu stiliumi, o ne klausytis įvairių muzikos stilių..
Manau, kad tai neteisingas požiūris. Juk taip nepažįsti didelės muzikos dalies. o muzika labai įvairi, įdomi, dinamiška, kerinti, keičianti. Na, galima vardinti ir vardinti. bet kai kurių muzikinių stilių klausymas (turiu galvoje, vien tik jų), man panašus į vien detektyvių ar vien meilės romanų, ar vien kriminalų laikraščiuose, skaitymą. Juk vaizdas tada gan iškreiptas. Ir mąstymas, vadinasi, apysiauris, na, uždaras.
Puiku, jei koks vienas stilius labai "veža", tik nereik pamiršti, kad tokių stilių dar bent 17 gali būti.
2008 m. birželio 12 d. 20:15:18
O va ten jau išsikvėpimas, komercija, palaižavimas, absoliutus nuobodumas, o taip pat ir kai kurių "fanų" netektis.
Metallica šiek tiek kitas atvejis. Jie kuria, kas jiems patinka, o seniems žmonėms irgi valgyt norisi, negali dešimtis metų visada būti toks pats, nes atsibosi, tai pasuko kiek kitokiu keliu. Anyway, man jie niekad nepatiko, ir nemanau, kad kada patiks. Bet prieš juos nieko blogo neturiu. Jų stažas labai didelis, savo darbą atliko, dabar te daro ką nori, juk galėjo išsiskirstyti, bet vis dar dirba.
2008 m. birželio 12 d. 20:15:12
Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
aš manau, kad kaip tik geriausia apsistoti ties vienu muzikiniu stiliumi, o ne klausytis įvairių muzikos stilių..
2008 m. birželio 12 d. 20:13:50
2008 m. birželio 12 d. 20:04:24
Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...
Dėl lp - jie niekada nebuvo metalas,o šiaip komercinė muzikikė vaikams,ir nesusipratusiems paaugliams..Kas dėl Metallicos - St.Angeris - joks popsas.Gal ne toks stiprus,bet viskas atlikta šviežiai ir originaliai.Negali juk Master Of Puppets muzika kartotis kiekvienam albume.Nors man tai St Anger - pakankamai sunkus albumas,kad vadinčiau metalu...
2008 m. birželio 12 d. 19:39:59
Neeee, metalistai nesako (tikri metalistai), kad lengvesnis metalas, tai popsas.
Ir kad grupės nuposėja, sakyčiau nelabai tikslu sakyti. Jos išpopuliarėja ir / arba išsikvėpia. Ir dar ima kurti dėl pinigų ir gerbėjų. Prieš kelerius metus (kai dar buvau LP fanė) skaičiau straipsnį su jais, kad jie ruošiasi išleisti albumą Meteora, o jį kūrė tam, kad gerbėjai jį pirktų, nes kuria jį būtent gerbėjams(!). Akiivaizdus komercijos pavyzdys. pataikavimas publikai ir yra tas išsikvėpimas, kai nebeturi savų idėjų, kurias norėtum paskleisti, tad darai tai, ką nori girdėti publika. Dabar nežinau kurias tai metais buvo, tačiau nemanau, kad po to Lp pasitaisė. o šiaip po meteoros atradau geresnę grupę, geresnę muziką, įvairesnę muziką, ir supratau, kad buvau buka siauraprotė paauglytė.
Tas Meteora tikrai buvo pataikavimas publikai.Nieko originalaus jame neišgirdau.O šiaip,kad grupė supopsėjo,tai ir reiškia kad grupė ėmė pataikauti publikai.Sąvoka - Popsas,tai yra ne vien muzikos rūšis...
2008 m. birželio 12 d. 19:35:43
Ir kad grupės nuposėja, sakyčiau nelabai tikslu sakyti. Jos išpopuliarėja ir / arba išsikvėpia. Ir dar ima kurti dėl pinigų ir gerbėjų. Prieš kelerius metus (kai dar buvau LP fanė) skaičiau straipsnį su jais, kad jie ruošiasi išleisti albumą Meteora, o jį kūrė tam, kad gerbėjai jį pirktų, nes kuria jį būtent gerbėjams(!). Akiivaizdus komercijos pavyzdys. pataikavimas publikai ir yra tas išsikvėpimas, kai nebeturi savų idėjų, kurias norėtum paskleisti, tad darai tai, ką nori girdėti publika. Dabar nežinau kurias tai metais buvo, tačiau nemanau, kad po to Lp pasitaisė. o šiaip po meteoros atradau geresnę grupę, geresnę muziką, įvairesnę muziką, ir supratau, kad buvau buka siauraprotė paauglytė.
2008 m. birželio 12 d. 19:31:41
Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...
Dėl lp - jie niekada nebuvo metalas,o šiaip komercinė muzikikė vaikams,ir nesusipratusiems paaugliams..Kas dėl Metallicos - St.Angeris - joks popsas.Gal ne toks stiprus,bet viskas atlikta šviežiai ir originaliai.Negali juk Master Of Puppets muzika kartotis kiekvienam albume.Nors man tai St Anger - pakankamai sunkus albumas,kad vadinčiau metalu...
2008 m. birželio 12 d. 19:23:17
Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...