Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
Garage (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 19:21:07
lietusryte rašė:
Darkshines rašė: Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi. Aš irgi paklausau metalo. ir šiaip visai ne kartais, bet kartu dar bent 20 skirtingų stilių ir dar 200 skirtingų grupių muzikos.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...
kai kurios grupės taip žiauriai nupopsėja, kad iš tikrųjų galima vadinti popsu..
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 19:18:39
Darkshines rašė: Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi. Aš irgi paklausau metalo. ir šiaip visai ne kartais, bet kartu dar bent 20 skirtingų stilių ir dar 200 skirtingų grupių muzikos.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...
Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi. Aš irgi paklausau metalo. ir šiaip visai ne kartais, bet kartu dar bent 20 skirtingų stilių ir dar 200 skirtingų grupių muzikos.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
geriam_alu (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 19:13:38
lietusryte rašė:
Darkshines rašė: Klausoma muzika neretai daug skelbia apie žmogaus charakterį, atvirumą, mąstmo būną, domėjimąsi ir išmanymą muzikos. Manau, kad tik visiški nevykėliai ir siaurapročiai gali klausytis daugybės numetal. Pirma, tai nėra normalus, grynas muzikos stilius, o kratinys, skirtas uždirbti pinigų, patenkinti brutalią publiką, tai kaip GMO. Nieko tikro, o poveikis neištirtas. Nu žodž, dar vienas junk-food. Greit padarai, greit sudainuoji, greit pasmartauji, agresyviai pasimostaguoji. wow, ką?
Arba kitokia "greita muzika". Ilgainiui atbunka žmogus, ir besiklausydamas jis tėra kvailas, neišrankus vartotojas, tingus paieškoti, dažnai ir vagis, nes nekyla ranka pirkti tai, ką gali pasivogti. Nugi tikrai... Kam mokėti? Kam palaikyti klausomas grupes? (aš tik už mirusių grupių ir atlikėjų siun timąsi, nes jiems tai tikrai nusišikt ).
Ir nemanau, kad teisūs tie, kurie klausosi tik kokio undergroundinio stiliaus. reik būti atviriems, ieškoti, neužsistovėti. nes muziką kiekvienas renkasi pagal savo būdą, chrakterį, pažiūras, pausėvaizį ir daug kitokių subjektyvių ar objektyvių faktorių. Ir vertinama žmogus, besiklausąs atitinkamos muzikos, būtent pagal tuos subjektyvius.
Nu jeigu kai kurie klauso tik metalo,tai dar nereiškia kad jie silpnapročiai.Aš irgi kartais jo paklausau.O jei tau metalas nepatinka,tai jokio poveikio ir nejauti.
Darkshines turėjo galvoj tik nu metalą, o ne visą metalą apskritai.
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 19:09:21
Darkshines rašė: Klausoma muzika neretai daug skelbia apie žmogaus charakterį, atvirumą, mąstmo būną, domėjimąsi ir išmanymą muzikos. Manau, kad tik visiški nevykėliai ir siaurapročiai gali klausytis daugybės numetal. Pirma, tai nėra normalus, grynas muzikos stilius, o kratinys, skirtas uždirbti pinigų, patenkinti brutalią publiką, tai kaip GMO. Nieko tikro, o poveikis neištirtas. Nu žodž, dar vienas junk-food. Greit padarai, greit sudainuoji, greit pasmartauji, agresyviai pasimostaguoji. wow, ką?
Arba kitokia "greita muzika". Ilgainiui atbunka žmogus, ir besiklausydamas jis tėra kvailas, neišrankus vartotojas, tingus paieškoti, dažnai ir vagis, nes nekyla ranka pirkti tai, ką gali pasivogti. Nugi tikrai... Kam mokėti? Kam palaikyti klausomas grupes? (aš tik už mirusių grupių ir atlikėjų siun timąsi, nes jiems tai tikrai nusišikt ).
Ir nemanau, kad teisūs tie, kurie klausosi tik kokio undergroundinio stiliaus. reik būti atviriems, ieškoti, neužsistovėti. nes muziką kiekvienas renkasi pagal savo būdą, chrakterį, pažiūras, pausėvaizį ir daug kitokių subjektyvių ar objektyvių faktorių. Ir vertinama žmogus, besiklausąs atitinkamos muzikos, būtent pagal tuos subjektyvius.
Nu jeigu kai kurie klauso tik metalo,tai dar nereiškia kad jie silpnapročiai.Aš irgi kartais jo paklausau.O jei tau metalas nepatinka,tai jokio poveikio ir nejauti.
Klausoma muzika neretai daug skelbia apie žmogaus charakterį, atvirumą, mąstmo būną, domėjimąsi ir išmanymą muzikos. Manau, kad tik visiški nevykėliai ir siaurapročiai gali klausytis daugybės numetal. Pirma, tai nėra normalus, grynas muzikos stilius, o kratinys, skirtas uždirbti pinigų, patenkinti brutalią publiką, tai kaip GMO. Nieko tikro, o poveikis neištirtas. Nu žodž, dar vienas junk-food. Greit padarai, greit sudainuoji, greit pasmartauji, agresyviai pasimostaguoji. wow, ką?
Arba kitokia "greita muzika". Ilgainiui atbunka žmogus, ir besiklausydamas jis tėra kvailas, neišrankus vartotojas, tingus paieškoti, dažnai ir vagis, nes nekyla ranka pirkti tai, ką gali pasivogti. Nugi tikrai... Kam mokėti? Kam palaikyti klausomas grupes? (aš tik už mirusių grupių ir atlikėjų siun timąsi, nes jiems tai tikrai nusišikt ).
Ir nemanau, kad teisūs tie, kurie klausosi tik kokio undergroundinio stiliaus. reik būti atviriems, ieškoti, neužsistovėti. nes muziką kiekvienas renkasi pagal savo būdą, chrakterį, pažiūras, pausėvaizį ir daug kitokių subjektyvių ar objektyvių faktorių. Ir vertinama žmogus, besiklausąs atitinkamos muzikos, būtent pagal tuos subjektyvius.
stuck (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 01:11:25
lietusryte rašė:
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
Ji_Kvepuoja rašė: taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
Gal man tavo juodieji metalai nepatinka,tai ką - aš turiu juos šūdais išvadint?Jei man nepatinka grupė,tai bent paprastai pasakau,kodėl ji man nepatinka.Truputį reikėtų daugiau komentavimo tolerancijos pasimokint.
Jei parašau, kad kokia nors grupė šlamštas ar panašiai, tai ir parašau kodėl, kartais...
Kartais Aš tai jeigu nesugalvoju įtikinamo varianto,kodėl man nepatinka vienokia ar kitokia grupė,tai komentaro tada išviso nerašau.Nes tokiam komentarui ''Šlamštas'' - nebūtų prasmės.
nu labai abejotina ar nerašai...
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 01:09:56
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
Ji_Kvepuoja rašė: taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
Gal man tavo juodieji metalai nepatinka,tai ką - aš turiu juos šūdais išvadint?Jei man nepatinka grupė,tai bent paprastai pasakau,kodėl ji man nepatinka.Truputį reikėtų daugiau komentavimo tolerancijos pasimokint.
Jei parašau, kad kokia nors grupė šlamštas ar panašiai, tai ir parašau kodėl, kartais...
Kartais Aš tai jeigu nesugalvoju įtikinamo varianto,kodėl man nepatinka vienokia ar kitokia grupė,tai komentaro tada išviso nerašau.Nes tokiam komentarui ''Šlamštas'' - nebūtų prasmės.
stuck (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 01:05:39
lietusryte rašė:
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
Ji_Kvepuoja rašė: taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
Gal man tavo juodieji metalai nepatinka,tai ką - aš turiu juos šūdais išvadint?Jei man nepatinka grupė,tai bent paprastai pasakau,kodėl ji man nepatinka.Truputį reikėtų daugiau komentavimo tolerancijos pasimokint.
Jei parašau, kad kokia nors grupė šlamštas ar panašiai, tai ir parašau kodėl, kartais...
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 00:53:04
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
Ji_Kvepuoja rašė: taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
Gal man tavo juodieji metalai nepatinka,tai ką - aš turiu juos šūdais išvadint?Jei man nepatinka grupė,tai bent paprastai pasakau,kodėl ji man nepatinka.Truputį reikėtų daugiau komentavimo tolerancijos pasimokint.
stuck (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 00:51:56
Ji_Kvepuoja rašė: kad viską imt iš eilės ir vadint šlamštu - taip vadinu netolerantiška kitų atžvilgiu.
sakyk, kad tau nepatinka, neklausau, bet kam taip grubiai? eini per visas temas ir viską vadini paskutiniu šlamštu. siaubas tikras.
tai gal ir man reikia per visas slipknot temas pereit ir išvadint š*du?
nu nesąmonė gi kažkokia. žodžiu su tavim nepasiginčysi, ir tikrai tau nieko neįrodysiu (net nesistengiu to daryt).
šlamštas - labai tolerantiškai pasakyta ir neklausęs vienos ar kitos grupės komentarų nerašau.
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
kad viską imt iš eilės ir vadint šlamštu - taip vadinu netolerantiška kitų atžvilgiu.
sakyk, kad tau nepatinka, neklausau, bet kam taip grubiai? eini per visas temas ir viską vadini paskutiniu šlamštu. siaubas tikras.
tai gal ir man reikia per visas slipknot temas pereit ir išvadint š*du?
nu nesąmonė gi kažkokia. žodžiu su tavim nepasiginčysi, ir tikrai tau nieko neįrodysiu (net nesistengiu to daryt).
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
stuck (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 00:49:06
lietusryte rašė:
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
Ji_Kvepuoja rašė: taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 00:48:03
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė:
Ji_Kvepuoja rašė: taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
stuck (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 00:47:30
lietusryte rašė:
stuck rašė:
Ji_Kvepuoja rašė: taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 00:46:52
stuck rašė:
Ji_Kvepuoja rašė: taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
stuck (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 00:45:07
Ji_Kvepuoja rašė: taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. birželio 12 d. 19:21:07
Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...
2008 m. birželio 12 d. 19:18:39
Tai aš ir sakau, jei klausai kartais tik vieno, kad ir to paties metalo, stiliaus, dievaži, gi subukėsi.
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
Aš nebesuprantu metalistų,nes jiems jei ne super sunkus metalas,tai jau popsas iškart...
2008 m. birželio 12 d. 19:15:58
Ir šiaip tikrai nesveikai atrodo tokie užsisėdę "aš klausau tik metalo", nes jie nebėra tolerantiški, jie nebesupranta kitos muzikos, atvirai ant jos "stumia"... Manau, kad pavyzdžių toli ieškot nereikia.
2008 m. birželio 12 d. 19:13:38
Klausoma muzika neretai daug skelbia apie žmogaus charakterį, atvirumą, mąstmo būną, domėjimąsi ir išmanymą muzikos. Manau, kad tik visiški nevykėliai ir siaurapročiai gali klausytis daugybės numetal. Pirma, tai nėra normalus, grynas muzikos stilius, o kratinys, skirtas uždirbti pinigų, patenkinti brutalią publiką, tai kaip GMO. Nieko tikro, o poveikis neištirtas. Nu žodž, dar vienas junk-food. Greit padarai, greit sudainuoji, greit pasmartauji, agresyviai pasimostaguoji. wow, ką?
Arba kitokia "greita muzika". Ilgainiui atbunka žmogus, ir besiklausydamas jis tėra kvailas, neišrankus vartotojas, tingus paieškoti, dažnai ir vagis, nes nekyla ranka pirkti tai, ką gali pasivogti. Nugi tikrai... Kam mokėti? Kam palaikyti klausomas grupes? (aš tik už mirusių grupių ir atlikėjų siun timąsi, nes jiems tai tikrai nusišikt
Ir nemanau, kad teisūs tie, kurie klausosi tik kokio undergroundinio stiliaus. reik būti atviriems, ieškoti, neužsistovėti. nes muziką kiekvienas renkasi pagal savo būdą, chrakterį, pažiūras, pausėvaizį ir daug kitokių subjektyvių ar objektyvių faktorių. Ir vertinama žmogus, besiklausąs atitinkamos muzikos, būtent pagal tuos subjektyvius.
Nu jeigu kai kurie klauso tik metalo,tai dar nereiškia kad jie silpnapročiai.Aš irgi kartais jo paklausau.O jei tau metalas nepatinka,tai jokio poveikio ir nejauti.
2008 m. birželio 12 d. 19:09:21
Klausoma muzika neretai daug skelbia apie žmogaus charakterį, atvirumą, mąstmo būną, domėjimąsi ir išmanymą muzikos. Manau, kad tik visiški nevykėliai ir siaurapročiai gali klausytis daugybės numetal. Pirma, tai nėra normalus, grynas muzikos stilius, o kratinys, skirtas uždirbti pinigų, patenkinti brutalią publiką, tai kaip GMO. Nieko tikro, o poveikis neištirtas. Nu žodž, dar vienas junk-food. Greit padarai, greit sudainuoji, greit pasmartauji, agresyviai pasimostaguoji. wow, ką?
Arba kitokia "greita muzika". Ilgainiui atbunka žmogus, ir besiklausydamas jis tėra kvailas, neišrankus vartotojas, tingus paieškoti, dažnai ir vagis, nes nekyla ranka pirkti tai, ką gali pasivogti. Nugi tikrai... Kam mokėti? Kam palaikyti klausomas grupes? (aš tik už mirusių grupių ir atlikėjų siun timąsi, nes jiems tai tikrai nusišikt
Ir nemanau, kad teisūs tie, kurie klausosi tik kokio undergroundinio stiliaus. reik būti atviriems, ieškoti, neužsistovėti. nes muziką kiekvienas renkasi pagal savo būdą, chrakterį, pažiūras, pausėvaizį ir daug kitokių subjektyvių ar objektyvių faktorių. Ir vertinama žmogus, besiklausąs atitinkamos muzikos, būtent pagal tuos subjektyvius.
Nu jeigu kai kurie klauso tik metalo,tai dar nereiškia kad jie silpnapročiai.Aš irgi kartais jo paklausau.O jei tau metalas nepatinka,tai jokio poveikio ir nejauti.
2008 m. birželio 12 d. 18:57:44
Arba kitokia "greita muzika". Ilgainiui atbunka žmogus, ir besiklausydamas jis tėra kvailas, neišrankus vartotojas, tingus paieškoti, dažnai ir vagis, nes nekyla ranka pirkti tai, ką gali pasivogti. Nugi tikrai... Kam mokėti? Kam palaikyti klausomas grupes? (aš tik už mirusių grupių ir atlikėjų siun timąsi, nes jiems tai tikrai nusišikt
Ir nemanau, kad teisūs tie, kurie klausosi tik kokio undergroundinio stiliaus. reik būti atviriems, ieškoti, neužsistovėti. nes muziką kiekvienas renkasi pagal savo būdą, chrakterį, pažiūras, pausėvaizį ir daug kitokių subjektyvių ar objektyvių faktorių. Ir vertinama žmogus, besiklausąs atitinkamos muzikos, būtent pagal tuos subjektyvius.
2008 m. birželio 12 d. 01:22:18
dažnai būna, kad kokią nors grupė yra š**as, bet neišeina paaiškint kodėl...
Tai jei neišeina paaiškint,tai geriau nerašyt iš viso.Laiko gaišimas.Galim rašyt apie ką nors įdomiau.
2008 m. birželio 12 d. 01:18:29
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 12 d. 01:11:25
taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
Gal man tavo juodieji metalai nepatinka,tai ką - aš turiu juos šūdais išvadint?Jei man nepatinka grupė,tai bent paprastai pasakau,kodėl ji man nepatinka.Truputį reikėtų daugiau komentavimo tolerancijos pasimokint.
Kartais
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 12 d. 01:09:56
taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
Gal man tavo juodieji metalai nepatinka,tai ką - aš turiu juos šūdais išvadint?Jei man nepatinka grupė,tai bent paprastai pasakau,kodėl ji man nepatinka.Truputį reikėtų daugiau komentavimo tolerancijos pasimokint.
Kartais
2008 m. birželio 12 d. 01:05:39
taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
Gal man tavo juodieji metalai nepatinka,tai ką - aš turiu juos šūdais išvadint?Jei man nepatinka grupė,tai bent paprastai pasakau,kodėl ji man nepatinka.Truputį reikėtų daugiau komentavimo tolerancijos pasimokint.
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 12 d. 00:53:31
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2008 m. birželio 12 d. 00:53:04
taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
Gal man tavo juodieji metalai nepatinka,tai ką - aš turiu juos šūdais išvadint?Jei man nepatinka grupė,tai bent paprastai pasakau,kodėl ji man nepatinka.Truputį reikėtų daugiau komentavimo tolerancijos pasimokint.
2008 m. birželio 12 d. 00:51:56
kad viską imt iš eilės ir vadint šlamštu - taip vadinu netolerantiška kitų atžvilgiu.
sakyk, kad tau nepatinka, neklausau, bet kam taip grubiai? eini per visas temas ir viską vadini paskutiniu šlamštu. siaubas tikras.
tai gal ir man reikia per visas slipknot temas pereit ir išvadint š*du?
nu nesąmonė gi kažkokia. žodžiu su tavim nepasiginčysi, ir tikrai tau nieko neįrodysiu (net nesistengiu to daryt).
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 12 d. 00:49:40
sakyk, kad tau nepatinka, neklausau, bet kam taip grubiai? eini per visas temas ir viską vadini paskutiniu šlamštu. siaubas tikras.
tai gal ir man reikia per visas slipknot temas pereit ir išvadint š*du?
nu nesąmonė gi kažkokia. žodžiu su tavim nepasiginčysi, ir tikrai tau nieko neįrodysiu (net nesistengiu to daryt).
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2008 m. birželio 12 d. 00:49:06
taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
O tai ne... Žinoma, kad žinovas!
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 12 d. 00:48:03
taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
Komercinės muzikos žinovas atsirado mat
2008 m. birželio 12 d. 00:47:30
taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
Žinoma.
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 12 d. 00:46:52
taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
Tai čia tikriausiai tik tu vienas,labai išmanai kas ta komercija..
2008 m. birželio 12 d. 00:45:07
taip, tu esi labai tolerantiškas, viskas kas tau nepatinka išvadini šlamštu, š*du, komercija ir sėdi sau patenkintas.
taip, tolerantiškas, labai labai.
Pasakymas, kad komercija (tai būna tiesa, kai aš taip pasakau) arba kieno nors pavadinimas šlamštu tavo atžvilgiu yra netolerantiška?
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!