Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
2005 m. sausio 8 d. 14:40:49
Mano nuomonė labai paprasta... štai ką padaro visa ta komercija ir išpūsti šablonų ar kitų ten dievukų elgesys. Žmonės isimyli kažkokia tai muzikos dalį ir kaip paskutiniai asilai skelbiai kad jei geriausi(suprask stilius,apranga, grupės),kad jie rulina(tas mane užknise yra labai girdėti). Gimsta agresija ir noras įrodyti kažkokias tiesas,kurių jie patys nesupranta štai ir prasideda visa tai aš niekada neskelbiu kad mano klausoma muzika geriausia, kad ir kaip aptiktu grupė visgi sugebu atskirti kada net ir didžiausi autoritetai pradeda nusivažiuoti,juk visi jie žmonės tik užsikala daugiau bapkių negu mes ir visi jie klysta,gali išsikvėpti ir t.t.
ep ir MoHaX yra vienas ir tas pats
as nieko nediskriminuoju tik pasakiau, kad man tai neimanoma, negaliu saves priverst daryti to ko nenoriu
Negaliu ir nenoriu..
bl pizdec tu "protinga" : ep ir MoHaX yra vienas ir tas pats
kam tu tai sakai?
galima pagalvoti ir taip kas nezinotu
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
to evanescence
tu laikai monaxa apgailetinu?,
as su tavimi nesutinku!,
jis pavadino tave "stora subine" taip, jo manimu tai vienas nemaloniausiu žodziu junginiu.
gal jis norejo (sutinku apgailetinu budu) atkreipti tavo demesi.
su realibe tai (stora subine) neturi nieko bendro. (čia tik posakis)
o gal jis teisiog buvo piktas del tavo pasisakimo: "negaleciau..."
cia iseina diskriminacija, pagal klausoma muzika. o muzika skirta suvieniti žmones, o ne juos nutolti vienas nuo kito.
del to jis uzdave (mano manimu) ironiska klausima "... (ka tik i ji atsake depression) ..."
jis parase virs 1200 komentaru, naturalu, kad ne kiekvienas jo komentaras idealus (ir tau turi patikti, tu su jo turi sutikti, nepriestaraus tavo požiuriui...ir taip toliau...), bet tu nusprendi butent dabar, kad jis " apgailetinis idiotas"... gan ilga laika kentejai jo idiotiskuma, stebetina.
del to nusisnekejomo, jis juk tai pripazino.
vot kas man idomu, tu jo daugiau nenori matyti?
PS žodžiai, žodžiai, žodžiai
PSS " lučše uže tak sdochnut', čem nikogo, nikogda neliubia" (šiutka)
MoHax rašė: suspaude sirdis
paemiau poperiaus lapa, parkeri ir užrašiau savo mintis
šiektiek palengvejo
Mano sažine švari, pokuta odpraviona...
nelisiu žmogui i akis, ............
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
O ką AŠ turėjau omenyje - nesvarbu. Supratau, kad tai buvo šiek tiek kvaila ir mažvaikiška. Nieko prieš tave neturiu (bet ką čia slėpti - dar visai neseniai turėjau). Atsiprašau, kad užsipuoliau be reikalo. Užmiršk.
depression rašė: Pamilti? Žimona ne. Ta vieta jau U-žim-ta
Prie ko čia skirtingi pasauliai? Dažniausiai jūs patys prisigalvojat visokių nesamonių kaipkiti pasauliai.. Blet, jei aš klausau kitokios muzikos ir šiek tiek kitaip atrodau, tai aš jau dėl to iš kito pasaulio?.. Vetinu žmones ne pagal jų išvaizdą ir ne pagal klausomą muziką. Žinoma, tai daro įtakos, bet man svarbiau pats žmogus- ką jis galvoja ir kaip galvoja. Pamanykit... Tu manai, koks nors žmogas man atrodo geresnis, nes klausosi ne Britney o Dimmu Borgir? Nė velnio.
Teisingai, jei tai tik draugas, tai nesvarbu ka jis klauso
taciau gyvent po vienu stogu su zmogum kuris klauso britney, as negaleciau, jau vien del to, kad renkuosi Dimmu Borgir.
klausimas...
gyvent po vienu stogu,
tipo:
1. neturi klausitis ne Tavo muzikos (spears)
2. turi klausitis Tavo muzikos (borgir)
turi buti tenkinami abu punktai, ar tik 1-as?
daugiau klausimu neturiu.
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
"Blet, jei aš klausau kitokios muzikos ir šiek tiek kitaip atrodau, tai aš jau dėl to iš kito pasaulio" o ka ne? Na tada gerai.
viskas aisku
aciu, gyvensim toliau
(mintis "vsluch" "o gal depression istiesu normali, ta prasme, sveika... : )) jo turbut sveika, ne, teisiog sveika" )
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Pamilti? Žimona ne. Ta vieta jau U-žim-ta
Prie ko čia skirtingi pasauliai? Dažniausiai jūs patys prisigalvojat visokių nesamonių kaipkiti pasauliai.. Blet, jei aš klausau kitokios muzikos ir šiek tiek kitaip atrodau, tai aš jau dėl to iš kito pasaulio?.. Vetinu žmones ne pagal jų išvaizdą ir ne pagal klausomą muziką. Žinoma, tai daro įtakos, bet man svarbiau pats žmogus- ką jis galvoja ir kaip galvoja. Pamanykit... Tu manai, koks nors žmogas man atrodo geresnis, nes klausosi ne Britney o Dimmu Borgir? Nė velnio.
____________________
I like my coffee black as my metal.
oioioi kokie mes teisingi oioioi
ka lauzom is saves?
tu depression augi man "ant akiu" zinai is irgi tave toleroju jo bana jo tu tikrai vertas tolerancijos zmogus Basta.
jo basta rymes neblogas ciuvakas...
nesuprantu, kodel sdien as rasau tiek daug nesamoniu?
oi oi oi kiek parase depression, blin pas mane maziau
liudna, bet jauciu kad mane toleroja,
liudna bet del to kaltas pati
liudna, bet nezinau
o jeigu man reike daugiau, negu paprasta tolerancija, kas tada?
depression, ar tu galetumei pamilti tikra popsista, toki grina, kaip pvz Juliux'as?, t.y. nezinodama jo muzikinio skonio, arba zinodama, nu ir panasej, Ar jis pasmerktas, Jus is skirtingu pasauliu?
ir jusu susikirtimas nera net teoriskai imanomas, ATSAKYKIT MAN
cia klausimas netik depression,..(ir jis rimtas) help
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Na, niekada aš iki galo nesupratau tų žmonių, taigi ir nežinau. Išvis, manau, kad niekas neturi teisės nieko smerkti. Pati esu gana tolerantiška [ir nesavikritiška, šiuo atveju..] ir gerbiu kiekvieno pasirinkimą klausyti, kas jam patinka, lygiai taip pat kaip, pavyzdžiui, rengtis ir panašiai. Netolerantiškų žmonių yra visur, tačiau kur kalba eina apie muziką, tai tie žmonės, kurie yra netolerantiški paprasčiausiai [bent jau kiek esu susidūrusi..] nežino tų grupių ir atlikėjų, kurių muzikos aš klausau. O kadangi jos per daug visiems nekišu, tai jie ir neturi prie ko kabinėtis.
Smerkimą ir netolerantiškumą jūs patys ir sukeliate. Jei kam nors patinka kokie ten bavarai ir iš jų juokiatės tai niekis, bet kai kas nors pasijuokia, kad jūs vaidinat kietus, nes klausot linkin parkus tai jau tada gelbėkit, mane smerkia! Ir nesakykit, kad taip nėra- dar neseniai puikavosi tema 'kaip nekenčiu popso', 'kaip nekenčiu metalo', 'bavarai gaidžiai', 'mansonas išsigimėlis'.. Šiek tiek juokingai atrodo, kai norite sulaukti tolerancijos iš kitų, patys jos neturėdami nė lašelio. Čia tiktų posakis 'elkis su kitais taip, kaip notėtum, kad su tavim elgtųsi'. Basta. Ot kiek prirašiau..
____________________
I like my coffee black as my metal.
nesu tokia tolerantishka, kad galechiau suprasti zhmogu kuris klausosi tokiu dalyku kaip pukas arba zhygiai visokie pripazhystu, kad esu netolerantishka
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Muzika atskleidzia zmogu man atrodo kad tie zmones kurie klauso popsa ir yra kitokie nei tie kurie klauso rocka ir t.t...Taciau jokiu budu neblogesni tiesiog ju poziuris i gyvenima yra kitoks galbut jie mato gyvenima grazesni...Ir tai tikrai nera blogai taigi as renkuosi zmogu ne pagal jo megstamos muzikos stiliu o pagal elgesi...
____________________
Meile stato,bet neapykanta griauna.
...kaip sakoma ~WISOKIA MUZIKA YRA,WISOKIOS IR REIKIA~ nors nzhn....kam reikalinga muzika,ish kurios naudos jokios....kurioje prasmes ne kiek NErasta...wisi taip waro ant komercines music,o kodel gi ji taip isiwerzhia i top'u wirshunes??...gal ten balsuoja wisokie mazhwaikiai kurie nesupranta ~tikros~ music reikshmes wisuomeneje??...o gal shiaip ~ish lempos~?...kzhkodel abejoju wienu ar kitu atweju....o beje,del tos ~tikros~ music,tai galima dar ginchytis....diskusijose wisur pilna prirashyta ~chia yra TIKRA music~....bet tas ~tikrumas~ kiekwieno suprantamas taip skirtingai,kad wiskas nors & yra susimaishe,susimaisho dar labiau....TIKRA music....ji kiekwienam atrodo kitaip....~bawaru~ ishprotejusiam fanui atrodys,kad TIKRA music yra wa tokia wat....komercine(shiuolaik. kalba~ popsas)...o uzhkietejusiam MM fanui,atrodys,jog rokas ~waldo amzhinai~(kitaip sakant, TIKRA music- rock)....galechiau wardint & wardint tu pawyzdzhiu,bet kokia prasme?juk wistiek wisu pozhiuris i muzika NIEKAD nebus wienodas....(ar bent jau panashus....)..tai beprasmishka...kaip & beprasmishka itikint zhmogu,kuris klauso wisishkai kitokios music,kad butent ~tau patinkanchioji~ yra TIKRA music.....
tolerancijos niekad nebus per daug....*****
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
...kaip sakoma ~WISOKIA MUZIKA YRA,WISOKIOS IR REIKIA~ nors nzhn....kam reikalinga muzika,ish kurios naudos jokios....kurioje prasmes ne kiek NErasta...wisi taip waro ant komercines music,o kodel gi ji taip isiwerzhia i top'u wirshunes??...gal ten balsuoja wisokie mazhwaikiai kurie nesupranta ~tikros~ music reikshmes wisuomeneje??...o gal shiaip ~ish lempos~?...kzhkodel abejoju wienu ar kitu atweju....o beje,del tos ~tikros~ music,tai galima dar ginchytis....diskusijose wisur pilna prirashyta ~chia yra TIKRA music~....bet tas ~tikrumas~ kiekwieno suprantamas taip skirtingai,kad wiskas nors & yra susimaishe,susimaisho dar labiau....TIKRA music....ji kiekwienam atrodo kitaip....~bawaru~ ishprotejusiam fanui atrodys,kad TIKRA music yra wa tokia wat....komercine(shiuolaik. kalba~ popsas)...o uzhkietejusiam MM fanui,atrodys,jog rokas ~waldo amzhinai~(kitaip sakant, TIKRA music- rock)....galechiau wardint & wardint tu pawyzdzhiu,bet kokia prasme?juk wistiek wisu pozhiuris i muzika NIEKAD nebus wienodas....(ar bent jau panashus....)..tai beprasmishka...kaip & beprasmishka itikint zhmogu,kuris klauso wisishkai kitokios music,kad butent ~tau patinkanchioji~ yra TIKRA music.....
tolerancijos niekad nebus per daug....
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
manau, kad tiesa , nes pati tarkim paklausdawau zmogaus, ka klausais , sako : mango, as : o dive, fu kox siaubas kokie beprasmiai textai, kokios atlikejos bla bla ir konfliktas iskart..... tiesiog kai nuomones kardinaliai nesutampa issakai sawo mintis...
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
smerkia,nes yra prisiklause ivairiu nesamone...ir apie tas pacias zvaigzdes, kurias kiti klauso ir t.t.....pvz ash nesuprantu tu zmoniu, kurie smerkia mane! pvz ash labiausiai megstu Michael Jackson...
ir dabar man ereikia uz tia smerkti?...shito visai nesuprantu...
Iš manęs taip "mielai" tyčiojasi.IR aš iš klasiokų tyčiojuos, tačiau ne dėl muzikos.Nemeluosiu, kartais nesusilaikau prunkštelėjusi, bet koks po šimts paralių skirtumas kas ką klauso?
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. sausio 8 d. 14:40:49
2005 m. sausio 8 d. 14:32:27
as nieko nediskriminuoju tik pasakiau, kad man tai neimanoma, negaliu saves priverst daryti to ko nenoriu
Negaliu ir nenoriu..
bl pizdec tu "protinga" : ep ir MoHaX yra vienas ir tas pats
kam tu tai sakai?
galima pagalvoti ir taip kas nezinotu
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2005 m. sausio 8 d. 11:25:54
tu laikai monaxa apgailetinu?,
as su tavimi nesutinku!,
jis pavadino tave "stora subine"
gal jis norejo (sutinku apgailetinu budu) atkreipti tavo demesi.
su realibe tai (stora subine) neturi nieko bendro. (čia tik posakis)
o gal jis teisiog buvo piktas del tavo pasisakimo: "negaleciau..."
cia iseina diskriminacija, pagal klausoma muzika. o muzika skirta suvieniti žmones, o ne juos nutolti vienas nuo kito.
del to jis uzdave (mano manimu) ironiska klausima "... (ka tik i ji atsake depression) ..."
jis parase virs 1200 komentaru, naturalu, kad ne kiekvienas jo komentaras idealus (ir tau turi patikti, tu su jo turi sutikti, nepriestaraus tavo požiuriui...ir taip toliau...), bet tu nusprendi butent dabar, kad jis " apgailetinis idiotas"... gan ilga laika kentejai jo idiotiskuma, stebetina.
del to nusisnekejomo, jis juk tai pripazino.
vot kas man idomu, tu jo daugiau nenori matyti?
PS žodžiai, žodžiai, žodžiai
PSS " lučše uže tak sdochnut', čem nikogo, nikogda neliubia"
suspaude sirdis
paemiau poperiaus lapa, parkeri ir užrašiau savo mintis
šiektiek palengvejo
Mano sažine švari, pokuta odpraviona...
nelisiu žmogui i akis, ............
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2005 m. sausio 7 d. 15:31:34
sorry
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2005 m. sausio 7 d. 15:26:20
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. sausio 7 d. 14:23:07
O ką AŠ turėjau omenyje - nesvarbu. Supratau, kad tai buvo šiek tiek kvaila ir mažvaikiška. Nieko prieš tave neturiu (bet ką čia slėpti - dar visai neseniai turėjau). Atsiprašau, kad užsipuoliau be reikalo. Užmiršk.
____________________
...Accept the gift of Sin...
2005 m. sausio 6 d. 22:57:11
Pamilti? Žimona ne. Ta vieta jau U-žim-ta
Prie ko čia skirtingi pasauliai? Dažniausiai jūs patys prisigalvojat visokių nesamonių kaipkiti pasauliai.. Blet, jei aš klausau kitokios muzikos ir šiek tiek kitaip atrodau, tai aš jau dėl to iš kito pasaulio?.. Vetinu žmones ne pagal jų išvaizdą ir ne pagal klausomą muziką. Žinoma, tai daro įtakos, bet man svarbiau pats žmogus- ką jis galvoja ir kaip galvoja. Pamanykit... Tu manai, koks nors žmogas man atrodo geresnis, nes klausosi ne Britney o Dimmu Borgir? Nė velnio.
Teisingai, jei tai tik draugas, tai nesvarbu ka jis klauso
taciau gyvent po vienu stogu su zmogum kuris klauso britney, as negaleciau, jau vien del to, kad renkuosi Dimmu Borgir.
gyvent po vienu stogu,
tipo:
1. neturi klausitis ne Tavo muzikos (spears)
2. turi klausitis Tavo muzikos (borgir)
turi buti tenkinami abu punktai, ar tik 1-as?
daugiau klausimu neturiu.
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2005 m. sausio 6 d. 02:19:42
"Blet, jei aš klausau kitokios muzikos ir šiek tiek kitaip atrodau, tai aš jau dėl to iš kito pasaulio"
viskas aisku
aciu, gyvensim toliau
(mintis "vsluch" "o gal depression istiesu normali, ta prasme, sveika... : )) jo turbut sveika, ne, teisiog sveika" )
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2005 m. sausio 6 d. 02:04:08
Prie ko čia skirtingi pasauliai? Dažniausiai jūs patys prisigalvojat visokių nesamonių kaipkiti pasauliai.. Blet, jei aš klausau kitokios muzikos ir šiek tiek kitaip atrodau, tai aš jau dėl to iš kito pasaulio?.. Vetinu žmones ne pagal jų išvaizdą ir ne pagal klausomą muziką. Žinoma, tai daro įtakos, bet man svarbiau pats žmogus- ką jis galvoja ir kaip galvoja. Pamanykit... Tu manai, koks nors žmogas man atrodo geresnis, nes klausosi ne Britney o Dimmu Borgir? Nė velnio.
____________________
I like my coffee black as my metal.
2005 m. sausio 6 d. 01:54:15
ka lauzom is saves?
tu depression augi man "ant akiu" zinai is irgi tave toleroju jo bana jo tu tikrai vertas tolerancijos zmogus
jo basta rymes neblogas ciuvakas...
nesuprantu, kodel sdien as rasau tiek daug nesamoniu?
oi oi oi kiek parase depression, blin pas mane maziau
liudna, bet jauciu kad mane toleroja,
liudna bet del to kaltas pati
liudna, bet nezinau
o jeigu man reike daugiau, negu paprasta tolerancija, kas tada?
depression, ar tu galetumei pamilti tikra popsista, toki grina, kaip pvz Juliux'as?, t.y. nezinodama jo muzikinio skonio, arba zinodama, nu ir panasej, Ar jis pasmerktas, Jus is skirtingu pasauliu?
ir jusu susikirtimas nera net teoriskai imanomas, ATSAKYKIT MAN
cia klausimas netik depression,..(ir jis rimtas) help
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2005 m. sausio 6 d. 01:33:36
Smerkimą ir netolerantiškumą jūs patys ir sukeliate. Jei kam nors patinka kokie ten bavarai ir iš jų juokiatės tai niekis, bet kai kas nors pasijuokia, kad jūs vaidinat kietus, nes klausot linkin parkus tai jau tada gelbėkit, mane smerkia! Ir nesakykit, kad taip nėra- dar neseniai puikavosi tema 'kaip nekenčiu popso', 'kaip nekenčiu metalo', 'bavarai gaidžiai', 'mansonas išsigimėlis'.. Šiek tiek juokingai atrodo, kai norite sulaukti tolerancijos iš kitų, patys jos neturėdami nė lašelio. Čia tiktų posakis 'elkis su kitais taip, kaip notėtum, kad su tavim elgtųsi'. Basta. Ot kiek prirašiau..
____________________
I like my coffee black as my metal.
2005 m. sausio 6 d. 01:20:11
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. sausio 4 d. 11:59:15
2005 m. sausio 4 d. 11:52:49
____________________
Meile stato,bet neapykanta griauna.
2005 m. sausio 3 d. 13:13:56
tolerancijos niekad nebus per daug....*****
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
2005 m. sausio 3 d. 13:10:15
tolerancijos niekad nebus per daug....
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
2004 m. gruodžio 26 d. 14:31:28
nesmerk ir pats busi nesmerkiamas
manau, kad tiesa , nes pati tarkim paklausdawau zmogaus, ka klausais , sako : mango, as : o dive, fu kox siaubas kokie beprasmiai textai, kokios atlikejos bla bla ir konfliktas iskart..... tiesiog kai nuomones kardinaliai nesutampa issakai sawo mintis...
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
2004 m. gruodžio 20 d. 20:55:35
ir dabar man ereikia uz tia smerkti?...shito visai nesuprantu...
____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
2004 m. lapkričio 29 d. 17:53:38
____________________
all eyez on me... [img]http://glazba.monitor.hr/recenzije/0036/slike/2pac.jpg[/img]
2004 m. lapkričio 23 d. 23:03:05
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.