Perklausius albumą galima rasti labai daug panašumų į "Led Zepellin" kūrybą. Naujojo ir senojo roko mišinys. Skamba visai neblogai. Tuo labiau, kad visą praėjusią savaitę, po gan ilgo laiko vėl perklausiau visą cepelinų diskografiją, tai mane užkabino ir šis projektas. Žinoma vokalo norėtūsi kitokio šiek tiek. Labiau Plant' iškas balsas manau čia tiktų geriau. O Dave'o arbas prie būgnų, man visada labiau patiko, nei Dave'o kaip gitaristo.
Galbūt kas matėt "Foo Fighters" pasirodymą Wembley stadione? Ten keletui dainų buvo pasirodę ir "Led Zepellin" atstovai, o Dave'as sėdo prie būgnų. Buvo geras. Smagu,kad atsiranda tokių projektų. Atgaiva ausims ir sielai.
____________________
i'm not like them, but i can pretend
Tai, kad baigsi kursus, dar nereiškia, kad ką išmoksi. Pradžiai reikia mokėti Excel, po to Access (ar jų analogus Open Offise) ir tik po to mokytis SQL. Be to, opa, ir paaiškės, kad svetainė naudoja php, kurį irgi reikia išmokti. O gal django Vėl mokytis
Programuoti ir daryti su sistemomis JavaScript ir mySQL as dar nemoku. Mokykloj ir veliau mokiausi tik kaip pele tvirtai desine laikyti, procesoriu, ekrana ijungti ir matematikos, statybos programas turbopascal bei autocad ivaldyti.
Gerai, dirbau musicui 4 metus be atlygio kasdien. Pildziau duombaze. Kazkas gyveno is populiarumo ir reklamos. Ji arba jis turedami 27m gali savanoriauti iki begalybes. Bet kai tu 30+nothing tu turi seima negali dirbt apdoroti dizaina be atlygio. Man 69m
Pakeisciau ir pats (po metu) bet reikalingi € o ne tik savasnoras. Reikalingas kompiuteris, minimalus programavimo kursai, minimalus atlygis ir musicas skestu sirdutese
Is esmes nes visi vieni kita cia labai mylim - kodel nepadaryt rausvo su raudonu dizaino su susikabinusiu sirdziu fragmentais? Kodinis music zodis yra LOVE. love me like i am your melody
2009 m. lapkričio 16 d. 08:26:46
Galbūt kas matėt "Foo Fighters" pasirodymą Wembley stadione? Ten keletui dainų buvo pasirodę ir "Led Zepellin" atstovai, o Dave'as sėdo prie būgnų. Buvo geras. Smagu,kad atsiranda tokių projektų. Atgaiva ausims ir sielai.
____________________
i'm not like them, but i can pretend
2009 m. lapkričio 15 d. 22:25:26
2009 m. lapkričio 13 d. 17:08:02
____________________
\"The best is yet to come..\"