Buvau 2010 metais Siemense per ju koncerta, tai buvo tikrai nerealu! Labai tikiuosi, kad pavyks pamatyti juos ir dar syki, tik gaila, kad si karta Kaune.
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Na ką gis - tai jau bus trečias sykis ant mūsų Lietuvos žemelės, kuomet per RAMMSTEINŲ grandiozinius šou, taip sakant, "trūkinės" ir suplyš matyt jau galutinai mano ausų būgneliai ...
Trečias kartas NEMELUOJA !!!
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2011 m. liepos 10 d. 17:15:07
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2011 m. liepos 6 d. 03:49:31
Na ką gis - tai jau bus trečias sykis ant mūsų Lietuvos žemelės, kuomet per RAMMSTEINŲ grandiozinius šou, taip sakant, "trūkinės" ir suplyš matyt jau galutinai mano ausų būgneliai ...
Trečias kartas NEMELUOJA !!!
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
2011 m. liepos 2 d. 13:12:17
2011 m. liepos 1 d. 23:49:26
____________________
Welcom down to my planet hell!
2011 m. liepos 1 d. 23:24:50
2011 m. liepos 1 d. 19:50:02
trečią kartą lietuvėlėj .
jei vėl praleisiu savo meilių pasirodymą bus laaabai blogai .
mylimukai , ateinu !
; DDDDD
♥♥♥
2011 m. liepos 1 d. 14:53:01
2011 m. liepos 1 d. 12:33:37
2011 m. liepos 1 d. 09:57:33
Tik įdomu, kas bilietus platins... O šiaip - keliaujam!
Manau, jau laikas prie Tiketos ir bilietai.lt prisimint trečią vardą - Bilietų pasaulio (juk būtent jie Kauno bilietus platina):
https://www.bilietupasaulis.lt/li...s/?ne wsID=12934
2011 m. liepos 1 d. 09:34:57
belieka 13-ais ar 12- ųjų pabaigoj Muse sulaukt, iki Pilnos Laimės
2011 m. liepos 1 d. 08:34:17
____________________
Griauti visada bus lengviau nei kurti.
2011 m. liepos 1 d. 00:02:54
O šiaip labai gailiuosi, kad tada nebuvau, bet dabar stengsiuosi nepraleisti tokio šanso