Naudojasi savo išgarsėjimu.
Klausysis tos pačios dvylikametės, kurios alpsta dėl tvailaitų ar kokio ten velnio. Dabar dainuoja visi, kas netingi. Aišku gaila, kad muzikos pasaulis ritasi šitaip žemyn, bet tebūnie.
LoseControl rašė: Mane erzina visas šitas bumas. Erzina, kai geri draugai prikaišioja, jog tai labai geras filmas, labai gera knyga. Tai nėra nei geras filmas, nei gera knyga, tai yra greitas maistas, kaip koks Denas Brownas (nors jis gal geresnis, nes pas jį knygose būna išvystytos kalbos ir yra faktų). Tai eilinė fantastinė romantika, žmones pritraukia tokie lengvabūdiški ir paprasti filmai, kaip ir muzika. Ir dar pažįstu kai kuriuos, kurie mėgsta dėl garso takelio.
Joa, butent uzknisa kai visi prikisineja, kad tai yra gerai, o is tikruju nepripazista tikru dalyku ir neatskiria ju , o domisi tik situ vieanadieniu slamstu - nu nyku...
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Isvis tokios knygos nezinau, bet del to dziaugiuosi
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Mane erzina visas šitas bumas. Erzina, kai geri draugai prikaišioja, jog tai labai geras filmas, labai gera knyga. Tai nėra nei geras filmas, nei gera knyga, tai yra greitas maistas, kaip koks Denas Brownas (nors jis gal geresnis, nes pas jį knygose būna išvystytos kalbos ir yra faktų). Tai eilinė fantastinė romantika, žmones pritraukia tokie lengvabūdiški ir paprasti filmai, kaip ir muzika. Ir dar pažįstu kai kuriuos, kurie mėgsta dėl garso takelio.
lemonscure rašė: kiek jai metų? nei filmo, nei knygos neskaitęs, tad negaliu pritart ar paneigt. bet šiaip labai abėjoju. realybėj nepažįstu 'pasinešusio' žmogaus ant šio filmo, ar knygos. bet nete pastebėjau dauguma 12mečių-15mečių svaigsta dėl viso to. tad vien dėl to, manau, kad tai yra šlamštas, kurį vėliau jie išaugs.
16 Baisu. Tokiu šlamštu gadintis protą. Degradavimas.
____________________
http://www.last.fm/user/Praurime
Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
Crazyz rašė: žiauru, linkiu jam blogos karjeros ;]
nu kodel tu taip negraziai...
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
kiek jai metų? nei filmo, nei knygos neskaitęs, tad negaliu pritart ar paneigt. bet šiaip labai abėjoju. realybėj nepažįstu 'pasinešusio' žmogaus ant šio filmo, ar knygos. bet nete pastebėjau dauguma 12mečių-15mečių svaigsta dėl viso to. tad vien dėl to, manau, kad tai yra šlamštas, kurį vėliau jie išaugs.
Aš tai sužinojau apie jį iš pamišusios klasiokės, kuri galvoja, kad tai geriausias filmas ir knyga pasaulyje.
____________________
http://www.last.fm/user/Praurime
Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
Visur tik tvailaitas tvailaitas. Dabar turės dar dėl ko pamišusios jo gerbėjos klykaut.
____________________
http://www.last.fm/user/Praurime
Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. lapkričio 27 d. 13:19:15
Kokie jūs visi juokingi, kad net bloga darosi.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2009 m. lapkričio 27 d. 12:57:02
Klausysis tos pačios dvylikametės, kurios alpsta dėl tvailaitų ar kokio ten velnio. Dabar dainuoja visi, kas netingi. Aišku gaila, kad muzikos pasaulis ritasi šitaip žemyn, bet tebūnie.
____________________
Cheap and cheerful.
2009 m. lapkričio 27 d. 12:53:37
Dainuoja jis tikrai gražiai.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2009 m. lapkričio 27 d. 12:26:56
2009 m. lapkričio 27 d. 12:11:52
____________________
http://www.last.fm/user/daineko
2009 m. lapkričio 27 d. 11:39:47
____________________
LG
2009 m. lapkričio 27 d. 00:15:21
Mane erzina visas šitas bumas. Erzina, kai geri draugai prikaišioja, jog tai labai geras filmas, labai gera knyga. Tai nėra nei geras filmas, nei gera knyga, tai yra greitas maistas, kaip koks Denas Brownas (nors jis gal geresnis, nes pas jį knygose būna išvystytos kalbos ir yra faktų). Tai eilinė fantastinė romantika, žmones pritraukia tokie lengvabūdiški ir paprasti filmai, kaip ir muzika. Ir dar pažįstu kai kuriuos, kurie mėgsta dėl garso takelio.
Joa, butent uzknisa kai visi prikisineja, kad tai yra gerai, o is tikruju nepripazista tikru dalyku ir neatskiria ju , o domisi tik situ vieanadieniu slamstu - nu nyku...
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. lapkričio 27 d. 00:13:01
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. lapkričio 27 d. 00:06:30
2009 m. lapkričio 26 d. 23:55:58
16
____________________
http://www.last.fm/user/Praurime Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
2009 m. lapkričio 26 d. 23:38:08
žiauru, linkiu jam blogos karjeros ;]
nu kodel tu taip negraziai...
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. lapkričio 26 d. 23:34:14
2009 m. lapkričio 26 d. 23:28:25
____________________
http://www.last.fm/user/Praurime Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
2009 m. lapkričio 26 d. 23:26:01
2009 m. lapkričio 26 d. 23:22:51
____________________
http://www.last.fm/user/Praurime Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
2009 m. lapkričio 26 d. 23:06:51
____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
2009 m. lapkričio 26 d. 22:53:11
____________________
gyvenimas kaip zebras-po juodo dryzio,eina baltas
2009 m. lapkričio 26 d. 22:39:16