Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LittleLora
2018 m. kovo 16 d. 15:54:10 2019-06-14 12:19:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

 

 


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
juozasp
2013 m. rugsėjo 21 d. 22:25:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ką čia žmogau gali pasakyti,kai groja dieviškai....


Atsakyti
Ievuxs01
2012 m. gegužės 26 d. 20:55:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O teip 


____________________
I.P.
Atsakyti
V3rtig0
2012 m. balandžio 21 d. 11:23:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iš tiesų, prieš labiau pradėdamas domėtis PF, maniau, kad čia jų geriausia daina. Bet vėliau, išgirdus kitas, pajutau jau minėtą nepinkfloidišką skambesį. Mano įtarimai pasitvirtino skaitant įvairią medžiagą apie albumų ir dainų kūrimo procesą. Dabar neprisimenu pačio šaltinio, nes tai buvo prieš dvejus ar dar daugiau metų, bet pagal Wikipedia(na, gyvenimas išmokė aklai ja nepasitikėti, bet gal šioje situacijoje tiks) prodiuseris pamatė potencialą tapti hitu šioje dainoje (arba, kitaip sakant, jo akys pasidarė $ formos). Būtent jis pasiūlė tokį "diskotekinį" ritmą - deviaciją nuo ankstesnių PF darbų, kurie yra klausoma, o ne šokama muzika (1981 išleistas albumas ironišku pavadinimu "A Collection Of Great Dance Songs").  

 

Prodiuseris Bob Ezrin pasakoja, kad buvo taip: jis, išgirdęs ankstyvą dainos versiją su nauju disco ritmu pasakė: "Vyručiai, čia hitas! Bet jis tik minutė ir dvidešimt sekundžių. Mums reikia dviejų posmų ir dviejų priedainių!", o ketveriukė jam atsakė "Na, tu jų negausi. Mes nedarom singlų, todėl atsipisk."(čia pasireiškia mano minėta tendencija koncentruotis į albumus kaip visumą, o ne po vieną kūrinį). Vėliau dėl įvairių įvykių daina tapo tokia, kokią mes ja žinome dabar.  

 

Kodėl 1 ir 3 dalys netapo žymesnės? Ne tik dėl to, kad jos trumpesnės, mažiau "mėsingos", nei antra dalis, ir būtent todėl mažiau tinkamos plačiosioms masėms. Manau, kad todėl, jog ilgą laiką mokykla Didžiojoje Britanijoje buvo labai kontroversiška tema. O kai buvo susintetinti keli posmeliai apie protestą prieš mokyklą, staiga 2 dalis pasidarė visų diskusijų karštaja tema. 


____________________
bacon
Atsakyti
einaras13
2012 m. balandžio 21 d. 11:01:14 2012-04-21 11:02:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nepinkfloydiškai? Manau, kad Pink Floyd pakankamai gerai ir šioje dainoje atsiskleidžia... Labai nedidelis skirtumas šitos ir Dark Side Of The Moon dainų (iš skambesio). Na, bet aura vis kitaip kitiems atsiskleidžia... Pripažįstu, ši daina neturi tos tokios dvasios ir tekstas paprastėlis. Na, bet radijo komercija atskirus individus paverčia tos pačios nuomonės masėmis... Todėl taip ir mane pavertė... Matyt. Na, šioje dainoje tikrai nematau nieko blogo. Tik vėl, kad ir yra geresnių tame pačiame The Wall albume, bet ji vis tiek išliks akcentu, nes vėlgi ji yra populiaresnė už kitas. Na, o tavo tas pasakymas, kad ši daina buvo kurta radijo komercijai... nelabai norėčiau tikėti... Va tada kyla klausimas: kodėl 1 ir 3 dalys netapo žymesnės?

Na bent jau taip man atrodo...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
V3rtig0
2012 m. balandžio 21 d. 10:53:17 2012-04-21 10:55:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano manymu, ne geriausia, o populiariausia. Deja, visuomenė, apie kurią kalbi, yra girdėjus tik šitą(na, gal dar, geriausiu atveju, ir WYWH), ir jau save laiko PF fanais ir žinovais. 

 

Daug geresnių dainų už šitą yra vien The Wall albume, o ką jau kalbėt apie visą jų kūrybą. Šis kūrinys yra tiesiog bandymas sukurti dainą, kurią galima išleisti kaip singlą su tikslu, kad ji taps hitu radijo stotyse, kas yra visiškai priešinga jų ankstesnei koncepcinių albumų stilistikai. Taip ir buvo. Vien jau tas devalvuoja dainos vertę, o dar pridėkime tai, kad ji visur vadinama geriausiu jų darbu, a la magnum opus, tada jau darosi šlykštu. Aišku, nederėtų nemėgti dainos už tai, kad ji "per daug visur grojama" ar "taip ir taip apie ją atsiliepiama", ką aš išsakiau anksčiau. Ji yra tikrai nebloga, bet tiesiog ji neskamba pinkfloidiškai ir nepulsuoja tos pinkfloidiškos auros. 


____________________
bacon
Atsakyti
einaras13
2012 m. balandžio 21 d. 10:11:23 2012-04-21 10:15:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pati pati pačiausia daina, viena iš tų, kurias bent kartą per dieną įsijungiu ir paklausau. Pink Floyd'ų šedevras taip pat puikiai įsilieja į albumo kontekstą ir tekstas... Labai atitinkantis paauglišką mąstymą ir stovį. Išties šedevras ir dėl instrumentinės partijos. Puikiai Gilmour'as sugrojo. Turbūt šią dainą galima vadinti labiausiai pasisekusią jiems, nors be jos yra pilna tokių pat puikių dainų. Bet visuomenėje jį vertinama, kaip pati geriausia Pink Floyd daina, tačiau jų repertuare dar mažiausiai dešimtis tokių įspūdingų dainų. Na, o šią laikau pačiu albumo "The Wall" svarbiausiu akcentu... 

Šiame komentare atsiskleidžia priežastys, dėl ko ši daina verta nors ir 100 balų


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
R7wa
2012 m. sausio 26 d. 22:27:24 2012-01-26 22:27:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
camila
2011 m. gegužės 25 d. 19:32:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ia iš tų dainų, kurios giliai įstringa atminty ir niekad nepamirši, dar mūsų vaikai jų klausys

Atsakyti
MazGiuKea
2011 m. balandžio 17 d. 14:03:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visu garsu klausant veža...

Atsakyti
biciulis
2011 m. sausio 30 d. 14:46:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
daina atlaikiusi laiko isbandymus... roko klasika... super
ir kas gali klasikos nepripazint...

Atsakyti
brigit
2010 m. spalio 26 d. 11:58:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nemirtinga daina, ka daugiau galima apie ja pasakyti

Atsakyti
manniekas
2010 m. rugpjūčio 30 d. 21:38:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gera alegorija

Atsakyti
irmantsss
2010 m. birželio 20 d. 10:58:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daina - legenda... 10/10

____________________
Life\'s a BITCH. \'Cause if it was a SLUT, it\'d be EASY.
Atsakyti
bloo_jeans
2010 m. kovo 31 d. 12:27:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daina tai SUPER, bet man atrodo, kad si daina yra geriausia pInk Floyd daina tiem kurie Pink Floyd'u dar normaliai pasiklause nere Nesupykit, bet man taip atrodo ;]

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. balandžio 17 d. 21:44:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jega gabalas

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 16 d. 22:15:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip sako nuvalkiota, bet patinka

Atsakyti
eglermknt
2005 m. gegužės 8 d. 08:08:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jegine daina. ..neikim vaikai i mokykla!

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
_nevermind_
2004 m. rugsėjo 28 d. 20:35:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
We don't need no ejucation... Pritariu sitam teiginiui , nors biski ir revoliucinis jis siaip puiki daina tik biski pabodus

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
einaras13 Marillion Incommunicado
 Marillion
 
4Blackberry VOLA Inmazes
 VOLA
 Kol kas įdomiausiai nuskambėjusi VOLA daina.
Alvydas1 David Bowie Red Money
 David Bowie
 
malia Bryan Adams I'm Ready
 Bryan Adams
 
DjVaids Fancy A Voice In The Dark (Version 2008)
 Fancy
 
Sahja Aliukai Tik meilė atsakys
 Aliukai
 

Šiuo metu vertiname


BoB BoB
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:28 - Rutonė
+norint
22:27 - Rutonė
Vis dėlto dar ne viskas man veikia. Komentarą lyg ir parašiau, bet jis nepasirodė, pranešimas, kad parašiau komentarą – irgi. Nu OK... O buvo taip, kad orint atvert music'ą man pasirodė pranešimas, kad svetainė negali užtikrinti saugaus ryšio
19:01 - Rolandas77
...arba kol tope yra tokių gabalų, kaip SPA Mizantrop - verta apsilankyt ir palaikyti
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
11:57 - DjVaids
Pas mane atsistatė naršimas music.lt
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:41 - 4Blackberry
Bet kol dar pasiūlot gerų dainų į dienos dainą, tol verta kasdien apsilankyt, net jei viskas lūžta
15:23 - Very_crazy_enough
Sveika akims
22:22 - 4Blackberry
Aš tai dabar jaučiuosi, lyg man būtų uždėtas limitas, kiek galiu naudotis music'u. Nes atrodo, prisiliesiu prie kažko ne to ir išmes mane kokiai savaitei, kaip jau yra padarę. Bet iš dalies gerai tokia pertrauka - daugiau laiko kitiems dalykams
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1696
  Iš viso užsiregistravę: 73757
  Naujausias narys: Edvis666
  Šiandien apsilankė: 216682